Sol Reklam
Sağ Reklam

Hackerlık nedir ? | TeknoGamerYou Anlatıyor #3

TeknoRehber devam etsin mi?

• Evet

Oylar: 3 100,0%
  • Hayır

Oylar: 0 0,0%

• Oy Verenler
    3
  • Bu anket belirlenen tarihte kapanacak: .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Black-Spy

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
208
Puanlar
13.820
Yer
Sarajevo
Minecraft
TOM547
Merhabalar arkadaşlar hackerlık nedir bunu sizlere anlatmak istiyorum forumda hacker diye gezinen veletler mevcut bu onlara kapak olsun diyorum.
dbY3Rp.gif

1-) Hackerlik sadece admin panelinin ve FTP sunucusunun bilgilerini bulup index basıp çıkmak deildir. Hackerlik paneli elinizden gelen şekilde kurcalamaktır, elinizden gelen bütün bilgileri bulabilmektir.

2-) Belirli dosyaları indirip işte x.com, x.net sitesinin dosyasını çaldım falan deil o sitenin tüm bilgileri bulup kanıtlaman gerek az buz olsada bir PHP, ASP, HTML5, CSS3 bilgin olması gerek.

3-) Gövde gösterisi için gidip TÜRK sitelerini hackleyip gururlananlara gelsin önemli olan site hack deil önemli olan T.C. Devletini yabancı ülkelere karşı ya Siber yada Gerçek Hayatta savunmak lazım.

4-) 2,3 Site hackleyip havalanmaman lazım bunları yaparken kendin için ÜLKEN için yaptığını asla unutmaman lazım, eğer sen gidip A.B.D'nin merkez bankasının sitesini hacklersen bu senin için zaten ayrı bir konuyken Diğer ülkerin ülkemize bakış açısını değiştirsin.

5-) İşte THT, Ayyıldız, RedHack, Anonymous gibi gruplara üye olup Sosyal medyada işte bakın "x Hacker Grubuna üyeyim zaa" gibi paylaşımlar yapmayın.

6-) Deep Web'e Dark Web'e girip havalanmaman lazım oraya girdiğiniz zaman isterseniz VPN kullanın ne kullanırsanız kullanın sizin orada "Tor Browser" kullanıyorsunuz'ya Tor Browser bağımsız bir yapımcılar tarafından kodlanmıştır, Buda "Parayı veren düdüğü çalar" sözünü anımsatır. Yani parası olan tarikat veya kuruluş Tor'u Deep Web'deki Hacker'lerden birine para verebilir. Ve sizin bilgilerini istediği tarikat forumunda ve sayire forumlarda paylaştırabilir bırakın kendizi akrabalarınızı ve ailenizi tehlikeye atmış olursunuz.
dbY3Rp.gif

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
Başarılı
@ImHai O Heckir Çocukları Su Konu İle Spam Yaptirda Gorsunler Heckirmi Hackermi :)​

<style4>asd<style4>

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
0
Bu arkadaşların en kötü tarafı günah işlediyse hacklenir.
Lütfen arkadaşlar,günah işlediyse ona neler olacağını Allah bilir yapmayın şöyle şeyler.Hackersanız adam gibi olunda günah işledi diye hackledim diyip millete bunu yaymayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı