Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber H1Z1 BEDAVA!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.665
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Hileci her oyunda var ama hileyi koruma yazılımında da yeterince başarılı olan oyunlar var. Valve gibi bir firma bile bu kadar başarısızken PUBG bu oranı %10 lara indiriyorsa bu oyunu eleştirmek yerine ilk başta saygı duymak lazım. PUBG fanı kesinlikle değilim ama gördüğü izdihamı sonuna kadar hak ediyor. Teşekkürler yorumun için.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
Hileci her oyunda var ama hileyi koruma yazılımında da yeterince başarılı olan oyunlar var. Valve gibi bir firma bile bu kadar başarısızken PUBG bu oranı %10 lara indiriyorsa bu oyunu eleştirmek yerine ilk başta saygı duymak lazım. PUBG fanı kesinlikle değilim ama gördüğü izdihamı sonuna kadar hak ediyor. Teşekkürler yorumun için.
PUBG zamanında Valvenın Half-Life çıkışını yakaladı,hatta geçti bile.
Fizik motorları konusunda CS:GO ve PUBG tek geçerim.
Tabi girişken türklerin PUBG de boy göstermeside bizim için çok güzel birşey.
Hangi oyun bu kadar kendini hile bug ve fizik motorları konusunda hızlı ve etkin geliştirdiki.
Sırası ile CS:GO - PUBG.
Umalımki bu oyun kendini Valve gibi yapmasın.Half-Life nin hali ortada,10 senede bir yeni oyun.

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
W78gLY.png

Herkese selamlar MCTR ailesi. H1Z1'nin yapımcıları ani bir kararla H1Z1'in bedava olacağını açıkladı.
ŞUAN İNDİREBİLİRSİNİZ 22.00 OLDUĞUNA BAKMAYIN ÜCRETSİZ OLARAK ŞİMDİ YÜKLEYEBİLİYORSUNUZ!
Oyunun yaklaşık olarak 31TL gibi bir değeri vardır. Oyun AutoRoyale modudur.

Eki Görüntüle 20892
H1Z1 bedava oluyor! H1Z1 geçtiğimiz dönemlerde oldukça popüler olmuş ama bu popüleritesini korumayı başaramamıştı. DayZ ile birlikte ilgi çekmeye başlayan hayatta kalma temalı oyunlara yeni bir soluk getiren ekip, nihayetinde bu gidişatı PubG'ye kaptırmışlardı. Nitekim H1Z1 kan kaybettikçe PubG'nin durdurulamaz bir şekilde yükseldiğine şahit olduk. işte tüm bu gidişat sonrası yapımcılardan oldukça kritik bir hamle geldi.

H1Z1'in bedava olacağı açıklandı!
Oyunun geçtiğimiz günlerde duyurulan Auto Royale modu ile birlikte bedava olacağı resmi olarak açıklandı. Pasifik saatine göre 10:00'da bedava olacağı açıklanan oyun, bu açıklamaya göre Türkiye saati ile 22:00'da bedava olacak. "H1Z1'in bugünden itibaren bedava olacağını açıklamaktan heyecan duyuyoruz. Bu karar neticesinde Battle Royale ve Auto Royale modlarının daha fazla oyuncuya ulaşması sağlanacak ve H1Z1'in en çok izlenen eSpor yapımı olması için zemin hazırlayacak." açıklamasını yapan oyunun genel yönetmeni Anthony Castore, ayrıca oyunu daha önce alan oyunculara ek paketler verileceğini de belirtmiş.
Eki Görüntüle 20893
Tabiki de Bedava Yaparlar o kadar oyuncu Kitlesi düştü ki PUBG yüzüne artık adamlar oynatmak icin elinden geleni yapıyorlar.
H1Z1 Artık eskide kaldı oynıyan kitle cok azaldı.
İyi Forumlar
[DOUBLEPOST=1520550234,1520550174][/DOUBLEPOST]
W78gLY.png

Herkese selamlar MCTR ailesi. H1Z1'nin yapımcıları ani bir kararla H1Z1'in bedava olacağını açıkladı.
ŞUAN İNDİREBİLİRSİNİZ 22.00 OLDUĞUNA BAKMAYIN ÜCRETSİZ OLARAK ŞİMDİ YÜKLEYEBİLİYORSUNUZ!
Oyunun yaklaşık olarak 31TL gibi bir değeri vardır. Oyun AutoRoyale modudur.

Eki Görüntüle 20892
H1Z1 bedava oluyor! H1Z1 geçtiğimiz dönemlerde oldukça popüler olmuş ama bu popüleritesini korumayı başaramamıştı. DayZ ile birlikte ilgi çekmeye başlayan hayatta kalma temalı oyunlara yeni bir soluk getiren ekip, nihayetinde bu gidişatı PubG'ye kaptırmışlardı. Nitekim H1Z1 kan kaybettikçe PubG'nin durdurulamaz bir şekilde yükseldiğine şahit olduk. işte tüm bu gidişat sonrası yapımcılardan oldukça kritik bir hamle geldi.

H1Z1'in bedava olacağı açıklandı!
Oyunun geçtiğimiz günlerde duyurulan Auto Royale modu ile birlikte bedava olacağı resmi olarak açıklandı. Pasifik saatine göre 10:00'da bedava olacağı açıklanan oyun, bu açıklamaya göre Türkiye saati ile 22:00'da bedava olacak. "H1Z1'in bugünden itibaren bedava olacağını açıklamaktan heyecan duyuyoruz. Bu karar neticesinde Battle Royale ve Auto Royale modlarının daha fazla oyuncuya ulaşması sağlanacak ve H1Z1'in en çok izlenen eSpor yapımı olması için zemin hazırlayacak." açıklamasını yapan oyunun genel yönetmeni Anthony Castore, ayrıca oyunu daha önce alan oyunculara ek paketler verileceğini de belirtmiş.
Eki Görüntüle 20893
Tabiki de Bedava Yaparlar o kadar oyuncu Kitlesi düştü ki PUBG yüzüne artık adamlar oynatmak icin elinden geleni yapıyorlar.
H1Z1 Artık eskide kaldı oynıyan kitle cok azaldı.
İyi Forumlar

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Ben sizin h1z1 oynamanızı tavsiye etmiyorum, çünkü bir tane evin tuvaletinde Yerde yırtılmış bir kurani kerim var.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Zamanında indirimde iken satın almıştım ki almasaydım, daha iyi olurdu. Oyunu kurdum, biraz oynadım ve oyunun nasıl bir şey olduğunu anladım. Gördüm ki o parayı hak edecek kadar düzen yok. Ardından oyunu iade ettim ve o parayı farklı yerlere harcadım ve daha memnunum.

Yani uzun lafın kısası: ücretlide olsa ücretsiz de olsa psikolojik sağlığınız için iyi olacak bir oyun değil ;)

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
PC Kötü olanlar şimdi alın sonra PC alırsanız oynarısınız belki.

Konu güzel olmuş.

MaskeliPeder

Play.CasperNW.CoM
Yasaklandı

Discord:

MaskeliPeder#8352

Elmaslar
197
Puanlar
0
Yer
İzmir
Minecraft
MaskeliPeder
Facebook
CasperNetwork
Twitter
CasperNetwork
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı