Sol Reklam
Sağ Reklam

Güzel Günlerin Güzel Sonu / Rank'ı Bırakıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
WGDjEE.png

Güzel Günlerin Güzel Sonu

Merhabalar değerli Mc-Tr forum ailesi üyeleri. Görevimi bana veren @SydeFQ 'ye şükranlarımı sunuyorum. Burada olmamı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Emeğimi bir nebzede olsa sizlere aktarabilmişsem ne mutlu bana. Foruma hiç bir zaman rank veya yetki ihtiyacı gözetmeksizin hizmet ettim ve bunu hak bildim. İnsanlara karşı düşüncelerim hep ters gelmiş olsa da cümlelerimi hiç bir zaman birinin anlayacağı şekilde dizayn etmedim. İnsanlar hep anlamak istedikleri gibi anlayacaklarından sizler istediğiniz kadar anlatın yine görmek ve duymak istedikleri gibi anlayacaklardır. Bu bildirgeyi sizlere ve foruma değer verdiğim için yazıyorum. Forum ailesine katıldığımdan beri hep birşeyleri iyi bildiğim yönlere çekme çabası içerisine girdim ve bir çoğunuda başarmış oldum. Forumda harcadığım zamandan ötürü pişman değilim ve aslada olmayacağım, çünkü bu forumda insanlara değer verebildiğimi ve insanların bana birşeyler katabildiğini öğrendim. 2009-2010 yılından bu yana başlayan forum sevdam burada ilk defa yetkili olmam ile daha da şenlendi benim nezlimde. Buradan sonra hiç bir forumda yetkili olmayacağım en azından kendime bunu sözünü verebilirim, sizler eğer ki beni şahsi sitelerim dışında bir yerde yetkili görür iseniz bu mesajlarımı bana sunabilirisiniz. Buradan ayrılmıyorum sadece sizlere şuana kadar yaptığım hizmeti daha fazla sürdüremeyeceğim için ve size daha fazla faydam dokunmayacağını bildiğim için Yetkili rankımdan ayrılmak istedim. Aranızdan yetkili olmak isteyen arkadaşlar vardır elbet onlara tek söyleyeceğim şey şu, sadece kendiniz olun ve sadece doğru bildikleriniz ile yetinmeyin, her zaman objektif araştırmalarda bulunun ve hiç bir zaman hak olarak paylaşılmayan bilgileri insanlara sunmayın, hiç bir zaman çok fazla samimi olmayın çünkü insanlar sizlerin bu samimiyetinizi kullanacaklardır. Bu samimiyet meselesi sadece sanal alem için geçerlidir reel yani gerçek hayatlarınızda istediğiniz insan ile istediğiniz şekilde samimiyet kurabilme özgürlüğüne erişmişsiniz heppiniz. Forumdan yetkili rankımın alınmasından gayet mutluyum çünkü hiç bir zaman doğru olmadığını bildiğim birşeyler yapmadım, hep faydasının dokunacağı şeyler peşinde koştum. Forumda çok fazla insan tanıdım normal olarak ve kesinlikle sadece %1'i sağlam çıktı, bu yüzden sizlere fazla samimiyetin bir işe yaramayacağını aktarmak istiyorum. Bu sağlamlık kime göre neye göre soracak olan arkadaşlar beni tanımıyorlardır, beni tanıyan arkadaşlara sorabilirler nasıl biriyim diye veyahut icraatlarıma bakabilirler forum içerisinde. Konuyu fazla uzatmadan, bana değer veren ve benim değer verebildiğim insanlara buradan teşekkür ederim.

Forum hikayem nasıl başladı?

Foruma o zamanlar daha çok sunucu açma işleriyle uğraştığımdan dolayı katılmıştım aralık 2016 tarihinden bahsediyoruz. İlk konumu sunucumun tanıtım konusu olarak açmıştım ve sonraları sunucum kapandığından dolayı ve forum ilgimi çektiğinden dolayı baya bir takıldım forumda. Aklıma yatan yönlerinden dolayı paylaşımlar yapma gereği ve bilgileri insanlara aktarma gereği duydum. Sonraları yetkili başvurularının açıldığını duyunca neden olmasın diye başvuru yapmıştım ama o zamanlar kurallar çok fazla değiştirildiğinden yetkili olma hayalim suya düşmüştü. Ben yine konular paylaşmaya ve insanlara bilgi aktarmaya çalışıyordum ve o zamanlar insanların çokça post kasma çabalarını gördüğümden şikayet konuları vs. açmaya ve raporlamalara başlamıştım, ve bu raporlamaların akabininde bana Asayiş madalyası verilmişti çok sevinmiştim ilk defa emeklerim karşılığını bulmuştu forumda. Forumda bir kaç sıkıntı yaşadığımdan ve o zaman ki yetkili kadrosunun ilgisizliğinden dolayı pek birşey yapamaz olmuştum ve artık forumu bırakmam gerektiğini düşünmüştüm. Forumu bırakacağıma dair bir konu paylaşmıştım o zamanlar beni tanıyan 2-3 kişiydi tanımalarının nedeni ise Rehber konuları açmamdı. Forumu bırakma konusunu açıp forumdan ayrıldığımda bir yetkili bana deneme editörlük için teklifte bulunmuştu halbuki red edilen bir başvurunun akabininde bunun olması beni şaşırttı, bir gün müsade isteyip düşünmek istedim ve kabul ettim diğer yetkililere danışılarak rankımın verilmesi gerçekleştirildi ve deneme editör olarak beni almış bulundular. O zamandan bu zamana Rehber konular ve faydalı konular açarak Yetkili rankım atlamış bulundu ve buraya kadar gelmiş bulundum. Benim hikayem bu, çok fazla anlatılacak şey var lakin bunları okumayacağınızdan pek yazma gereği duymuyorum.

Dipnot: Beni eleştirecek olan arkadaşlar var ise yorum yazmasınlar lütfen. İşlerini güçlerini bırakıp eleştirecek akla erdikleri vakit gelip benim ile konuşsunlar.

Batu44

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
136
Puanlar
13.520
Yer
Malatya
Minecraft
Batu44
Reiz okumadım kısa bir özet geçersin skypede :D

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Seni unutmayacağız abi sanırım forumu terk ediyorsun üşenip okumadım çok uzundu :D

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Seni unutmayacağız abi sanırım forumu terk ediyorsun üşenip okumadım çok uzundu :D
Forumu bırakmıyorum güzel insan, sadece yetkili rankımı geri iade ediyorum. :)​

Burak1kral

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
98
Puanlar
0
Iyiydik ya nereye böyle reis :)

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Tamam özür dilerim nie bu kadar kızdın samet abi :C

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Bende Biraz Okudum Çok Uzundu Keşke Rank'ını Bırakmasaydın
Hepsini Okuyana Helal Olsun Üşenmeyip Okuyana
Hem de Üşenmeden Yazdın mı Be Helal Olsun

İyi Günler,İyi Forumlar

RahmancanHNW

relentlessbeats
Elmaslar
164
Puanlar
13.780
hayırlısı olsun normal rank olarakmı devam edıceksın :(

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Atılanlar mı desem bıkanlar mı desem :D(şaka maka) Sende benim gibi emekli dedesin gel bi tavla atalım

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Nerdeyse Herkez Formu Bırakçak Bune.

İyi Günler,İyi Forumlar

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı