Sol Reklam
Sağ Reklam

Günlük COVID-19 Verilerine İnanıyor Musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Dostlar, bence her geçen gün vaka sayılarını daha çok gizlemeye devam ediyorlar. Sonumuz hayrola :'(

N

Naxenta

Ziyaretçi
Bu işte pek hayır yok ama yapacak bir şeyde yok önlem almaktan başka

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
N

Naxenta

Ziyaretçi

Vallaha vaka sayısı da 2.000'i zorluyor ama yine düştü. Hayırlısı, bakalım.
Düşmemiştir açıklamalar kaos olmaması için sahte rakamlar açıklanıyordur düşmesi için aşı bulunmalı yada bağışıklı toplumlar oluşmalı

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Düşmemiştir açıklamalar kaos olmaması için sahte rakamlar açıklanıyordur düşmesi için aşı bulunmalı yada bağışıklı toplumlar oluşmalı​

Neyse hayırlısıyla sonuçları bekliyor olacağız. Konuyu uzatmayalım :P

C

CabbarAga

Ziyaretçi
COVID-19-SARS-CoV-2-ANT%C4%B0KOR-TESTLER%C4%B0.jpg

Geçtiğimiz aylardan beri COVID-19 verilerinin yalan olduğu ve gerçeği yansıtmadığı söyleniyor. (Hatta bu konuya dair büyük isimlerden de destekleme mesajı geldi.) Peki, sizce Türkiye'de açıklanan günlük COVID-19 verileri doğru mudur?

Veriler sahte geliyor

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Tüm vakaları devlet kontrol edemez ve belirleyemez. Gerçek değil kabul ama bu konuda devletin üzerine fazla gidildiğini düşünüyorum.

BlackOPS

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

blackops_

Elmaslar
14
Puanlar
13.270
Minecraft
BlackOPS
Tüm verileri devlet kontrol etmeli ve millete sunmalı. Yalan söyleyerek nereye kadar saklıyacaklar?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Tüm verileri devlet kontrol etmeli ve millete sunmalı. Yalan söyleyerek nereye kadar saklıyacaklar?​

Hayır, birde yalan vakaları açıklayıp milletin dışarı çıkmasını sağlıyorlar. Bizim evin önünden her 30-40 dakikada bir ambulans geçiyor ?

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Şahsen Inanmıyorum Insanları Sakin Tutmak Için Olabilir Fakat Böyle de Insanlar Kuralları Hiç'e Sayıyor.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Şahsen Inanmıyorum Insanları Sakin Tutmak Için Olabilir Fakat Böyle de Insanlar Kuralları Hiç'e Sayıyor.​

Kesinlikle katılıyorum, ayın 15'inde gerçek vakaları açıklayacaklardı. Açıklamadılar... Vay halimize!!

0

0Halley

Ziyaretçi
COVID-19-SARS-CoV-2-ANT%C4%B0KOR-TESTLER%C4%B0.jpg

Geçtiğimiz aylardan beri COVID-19 verilerinin yalan olduğu ve gerçeği yansıtmadığı söyleniyor. (Hatta bu konuya dair büyük isimlerden de destekleme mesajı geldi.) Peki, sizce Türkiye'de açıklanan günlük COVID-19 verileri doğru mudur?

Doğru olma olasılığı çok zor her gün bir hastanede covid-19 dan bir hasta ölüyor desek her şehirde 1 hastane olduğunu varsayalım en az 81 oluyor gerçek olması çok zor

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Doğru olma olasılığı çok zor her gün bir hastanede covid-19 dan bir hasta ölüyor desek her şehirde 1 hastane olduğunu varsayalım en az 81 oluyor gerçek olması çok zor​

Zaten gerçek vakaları açıklamamakta da inat ediyorlar :/

Dark_4

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Evoshi Hatake#6144

Elmaslar
111
Puanlar
4.095
Minecraft
Dark_4

Dostlar, bence her geçen gün vaka sayılarını daha çok gizlemeye devam ediyorlar. Sonumuz hayrola :'(
Şahsen Bende Güvenmiyorum Pek Çünkü Gizliyoda Olabilirler Veya İnsanları Evde Tutmak İçin Bir Şeyde Yapıyo Olabilir Artık Nasibimizde Ne Varsaxdxd

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı