Sol Reklam
Sağ Reklam

Günlük COVİD-19 Tablosu hakkında tartışıp değerlendirelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BeckytheBestMom

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

BeckyTBM#0213

Elmaslar
10
Puanlar
905
Yer
İstanbul
Minecraft
BeckyTBM
Evde kalmak insanı bunaltıyor artı keski halimize dönsek keşke istediğim gibi dolaşıp gezmek istiyorum

MighytWs

Discord:

Wisteria#0001

Elmaslar
13
Puanlar
145
Minecraft
Wisteria
En Kısa Zamanda Eskisi Gibi Olmayı Bekliyoruz Tedbirlere Uymayan Bir Çok İnsan Var Maalesef..

BeckytheBestMom

Discord:

BeckyTBM#0213

Elmaslar
10
Puanlar
905
Yer
İstanbul
Minecraft
BeckyTBM

CenturisCraft

Discord:

zKillerPT(PT ARTZ)#5426

Elmaslar
0
Puanlar
130
Minecraft
zKillerPT

TorkauL

CAPE NETWORK OYUN HİZMETLERİ
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

torkaul

Elmaslar
468
Puanlar
15.525
Discord İzni
Minecraft
TorkauL

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Çin virüsü Türkiye'yi kasıp kavuruyor...

HaciGandalf

Katniss Everdeen

Discord:

HaciGandalf#2689

Elmaslar
73
Puanlar
9.035
Yer
Türkiye / İstanbul
Discord İzni
Bu işi bu kadar uzatmamaları gerekiyordu. Bir seferliğine mahsus uzun süreli bir kapanma yapacaklardı ve bu iş bu kadar uzamamış olacaktı. İnsanların çalışması gerekiyor fakat bu olay böyle haftada 2 gün yasak yok 1 ay tam kapanma yok şu saatten şu saate kadar çıkmayın demekle olmuyor. En son yapılan tap kapanmada bile insanlar dışarıda ellerine bir alışveriş poşeti alıp gezebiliyorlardı. Yasaklara uymayanlara sağlam bir yaptım yapılsaydı ve ilk kapanma ile birlikte uzun bir süre evlerimizde kalsaydık bu iş bu kadar uzamazdı. Durumu olmayanlara da devlet yardım yapardı ve atlatmış olurduk. Halktaki belli bir kesimin bu olayı ciddiye almaması, yasaklara karşı gelenlere yeterli yaptırımın uygulanmaması ve kötü bir yönetim sebebi ile bu günlere geldik. Ne kadar konuşsak da sesimizi duyursak da salgını düzgün şekilde kontrol altına almayacaklar. Bu sebeple yine her zamanki gibi kendimizi kendimiz korumak durumundayız. Alışveriş yaptığımızda aldığımız ürünleri dezenfekte edip eve sokmak, dışarıdan gelen eşyalara (para vs.) dokunmaktan kaçınmak ve eğer dokunursak da ellerimizi sık sık yıkamak gibi şeyleri yaparak kendimizi kollayabiliriz. Umarım sevdiklerinizden, yakınlarınızdan bu hastalık yüzünden kayıp yaşamazsınız ve sağlık problemi yaşamadan bu hastalıktan kurtuluruz.

Son düzenleme:

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Aslında gösterilen virüs tablosu gerçek değil. Kronik rahatsızlığı takviyesiyle can veren kişileri örn; "Kalp krizinden öldü." olarak yazıyorlar. takviye ile birlikte ölenleri söylerlerse piyasa çok büyük şekilde faciaya dönüşür ve büyük anlamda finansal zorluk yaşarız.
Gerçekten çok üzücü bi durum, dışarı bile çıkamıyorum, eskiden 7/24 dışarıdaydim şimdi ise yarım saat fln
Şu kız ne kadar güzel ya pfff. Bizim okulda ikizi var bide QPWRĞUQWIRPQWR neyse konuyu dağıtmayayım.

bamsizop

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

bamsizop

Elmaslar
0
Puanlar
70
Minecraft
bamsizop
Dünyada 1. olma yolunda emin adımlarla! Yaşasın güçlü Türkiye!

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı