Sol Reklam
Sağ Reklam

Gülsu Dere - Kör Deli

ayblok

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Sonra neden Türkçe şarkı dinlemiyor musun? diye soruluyor ortada bir emek var tamam iyi hoş birşeyler yapmışsınız da Dünya listesinden çıkıp da böyle şeyleri dinliyemiyorum insanın alışmasıyla alakalı bir durum sanırım 2007 den beri dinleyince böyle oluyor heralde Klip fena değil Türkçe şarkılarda alıştığımız bir durum kafiyeli mısralar %300 ses efekti sürekli dönen veya sarsılan kamera efekti şimdi diyeceksiniz 100bin kişi izlemiş sen niye beğenmiyorsun Youtube'da 100 bin izlenme artık bi anlam ifade etmiyor oturduğum yerden de kimsenin emeğine laf uzatmıyorum sadece eleştiriyorum eleştiri yapamıyacaksak paylaşmayın o zaman başlangıç için Türkiye standartlarında güzel bir şarkı Türkçe şarkı dinleyenleri etkileyebilir belki arabalarda falan çalar veya dükkanlarda ama başlangıç için ve Türkiye standartlarına göre 100 bin izlenme gerçekten iyi başarılar sadece bana aşırı klasik ve sıradan geliyor

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Çok güzel ve samimi bir klip olmuş. 4K kaliteli efsane bir müzik ayrıca fakat klip ilk başta ülkemizde çekildiğini sandım. Bu kadar betonlaşmış yapının içinde bu kadar güzel bir klip görmek şaşırtmıştı. Maalesef ki klibin Almanya ülkesinde çekildiğini hatta almanca tabelaları görünce çok üzüldüm..

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network

Çok güzel ve samimi bir klip olmuş. 4K kaliteli efsane bir müzik ayrıca fakat klip ilk başta ülkemizde çekildiğini sandım. Bu kadar betonlaşmış yapının içinde bu kadar güzel bir klip görmek şaşırtmıştı. Maalesef ki klibin Almanya ülkesinde çekildiğini hatta almanca tabelaları görünce çok üzüldüm..
Ben Almanya'da çekildiğini fark etmedim bile :D

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı