Sol Reklam

Guardians of Adelia - MORPG

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lix3nn53

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

lix3nn#3975

Elmaslar
2
Puanlar
1.985
Minecraft
Lix3nn
Optimized-2019-11-06-18-23-12.jpg

Guardians of Adelia 4 senedir geliştirilen bir MORPG sunucusudur.
Bütün özellikler benim tarafımdan kodlanmıştır. Dışarıdan, temel eklentiler hariç, hiç bir eklenti kullanılmıyor.

GoA klasik bir MMORPG oyun deneyiminin daha ufak çaplı versyonunu sunmak üzere tasarlanmıştır.

Durum: Yapım aşaması, yakın zamanda beta sürecine girmeye hazır olacak
Sürüm: 1.15.1

Özellikler
Karakterler

Sunucu içinde bir minecraft üyeliği ile birden fazla karakter oluşturabilirsiniz.

Sınıflar
8 farklı yetenek seti ve silahları olan sınıflardan oyun stilinize en yakın olanını bulun.

Elementler
Karakterinizi elementlerin gücüyle şekillendirin. Her element karakterinizin farklı özelliklerini geliştirir.

Yetenekler
Her sınıfın kendine özel 3 aktif, 1 pasif ve 1 ulti yeteneği vardır. Yetenek puanlarınızla güçlü yönünüzü seçin.

RPG-Çanta
Element bonusları kazanmak için takılar ve papağan kuşanabilirsiniz.

Görevler
Yeni maceralara atılın ve Adelia'yı kurtarın!

Zindanlar
Sizi durdurmak isteyen güçlü canavarları alt edebilcek misiniz?

Meslekler
4 meslekten birini seçin, malzemeleri toplayın ve güçlü eşyalar üretmeye başlayın.

Köylüler
Köylülerle özel menülerden alışveriş yapabilir, bankada eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

Parti
Diğer oyuncularla ufak bir takım kurup avantajlar elde edebilirsiniz.

Lonca
Büyük birlikler kurup, en güçlüsü olmak için savaşabilirsiniz.

Pazar
Şehirlerde pazar kurarak maceralarla meşgulken aynı zamanda para kazanabilirsiniz.

Minigames
PvP odaklı oyunlara katılıp rekabet edebilirsiniz.

Evcil Hayvanlar
Sizinle savaşan bir yoldaş ister misiniz?

Yeniden Canlanma
Öldüğünüzde ruhunuz en yakın şehirde doğar. Eğer ruhunuzu öldüğünüz yerdeki mezara zamanında ulaştırabilirseniz, orada canlanabilirsiniz.

Diğer
3D Modeller

Websitesi

GIF Vitrini

Son Sözler
Burada bütün özellikleri göstermem imkansız, ana özellikleri en kısa şekilde özetlemeye çalıştım.
Yukardaki GIF vitrini linkinden daha çok özellik görebilirsiniz.
İleride sunucu adına bir youtube kanalı açıp videolar ile daha güzel içerikler göstermeyi düşünüyorum.

Bu proje ile tek başıma uğraşmak gerçekten zor olsada, bu işle uğraşmayı sevdiğim için uzun süredir devam ediyorum.
Bu yüzden ilgilenen, destekleyen arkadaşlar olursa beni mutlu eder. İyi günler.​

Son düzenleme:

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
Öncelikle projenizde başarılar dilerim. Özellikleriyle beraber muhteşem bir sunucu hazırlıyorsunuz, ellerinize sağlık. 3D Modellemeler ve yazdığınız özellikler çok güzel gözüküyor. Umarım emeklerinizin karşılığını en iyi şekilde alırsınız. :)

Mitini

Merhaba :3
Elmaslar
111
Puanlar
4.180
Minecraft
mitini
map konusunda yardimci olabilirim mitini#7804 (ss alirken texture pack kullanmazsaniz daha güzel gözükür)

MineLive TR

Oyna.Minelive.network
Elmaslar
89
Puanlar
6.445
Yer
Etobicoke/Ontario/Canada
Minecraft
MineLive
<3 MMORPG AÇMAYI düşünen biri olarak bu projenizi çok beğendim gerçekten 3d modellemelerinizi giphy deki gifleri inceledim harika bir iş çıkartmışsın üstelik yabancı olarak açıyorsun yani eu sunucu olarak cok büyük bir adım tebirkkler arkandayım desteklerim seninle

Shami

Çok yakında vizyonda!

Discord:

Shami#9818

Elmaslar
52
Puanlar
1.210
Merhaba, kategori kuralları gereği 5 adet resim ve 10 adet mesaja sahip olmanız gereklidir. aksi taktirde konunuz arşive alınacaktır, eksikleri tamamlamanız için 24 saat tanıyorum.

Berk

Sr. FrontEnd Developer
Elmaslar
223
Puanlar
13.520
Merhaba, sunucu tanıtımınızda gelişmiş sunucu bilgileri kısmı boş gözükmektedir. Bu bilgileri ayarlamak için konunuzu düzenle kısmından ulaşabilirsiniz. Bu bilgileri tamamlamanız için 24 saatiniz mevcuttur. Aksi durumunda konunuz site arşivine taşınacaktır. İyi forumlar dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı