Sol Reklam

Tanıtım Grim's - Doku Paketi ( 1.14.3 )

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Grim's Doku Paketi Tanıtımı
Vuhuu! Gerçekçi bir doku paketi ile yeni bir dünya açabilirim!

Bu konuda gerçekçi bir doku paketi inceliyoruz.
Grim's Textures, hobisi olan bir fotoğrafçı olan ve oyun ve fotoğraf tutkusunu, görülmesi gereken tek bir kaynak paketine yönlendirmeyi başaran Forever-Grim'in kaynak paketidir. Bu, bu yaratıcının ilk kaynak paketidir, ancak kesinlikle bir süredir karşılaştığımız en etkileyici paketler arasındadır, çünkü sizi Minecraft dünyanıza kesinlikle dahil etmenizi sağlayacak görseller sunar. Paket halen devam etmekte olan bir çalışmadır, ancak şu anki durumunda bile, kelimenin tam anlamıyla olağanüstü olan görseller sunduğu için göz atmaya değer.

grims-textures-resource-pack-4.png

Grim doku paketi şu anda dünyanın sadece seçkin birkaç dokusunu değiştiriyor, ancak bu dokular gerçekten bakmak için bir zevk. Bu paketteki dokular hakkında hoşlanacak çok şey var ama en önemli noktalarından biri, oluşturdukları detay. Her bir doku çılgın detaylardan dolayı canlandırılmış gibi hissediyor ve etkileyici olan şey, tüm dokuların normal renk paletinden daha koyu bir renkle desteklenmiş olması ve bu koyu renklerin güzelliğinin daha gerçekçi bir görünüm sergilemelerine yardımcı olmaları.

grims-textures-resource-pack-7.png

Grim'in Dokular kaynak paketi 16 × 16 gibi oldukça yüksek bir çözünürlüğe sahip, ancak dokulardan oluşan inanılmaz ayrıntı seviyesi göz önüne alındığında bu yüksek çözünürlük kesinlikle bekleniyor. Bu paketi kullanmayı ve oynanabilir kare hızları elde etmeyi umarsanız ileri teknoloji donanımlara sahip bir sisteme ihtiyacınız olacağını söylemeye gerek yoktur. Eğer indirmek istiyorsanız Doku Paketi yazısına tıklayın.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Taş ve odun dokuları oldukça gerçekçi duruyor. Umarım kasmadan düzgünce oynayabilirim :D

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
483
Puanlar
7.305
Cidden iyi bir derleme yapmışsın da, benim daha Minecraft'ı kaldıracak bilgisayarım yokken bu paketler ile oyunu oynamam imkansız.

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce
bilgisayarım alev almazsa kurarım

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu doku paketini daha önceden tanıştım fakat yeni bir anlatım hoş olmuş.

VAULT61

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
0
Oldukça gerçekçi görünüyor paket, teşekkürler paylaşım için.

Densa Caligo

Play.GamersMeetingPointTR.Com

Discord:

Densa Caligo#7005

Elmaslar
16
Puanlar
2.010
Minecraft
DensaCaligo
Çok hoş bir doku paketi indirilebilir fakat oyunu çok farklı bir boyuta taşıyacağını sanmıyorum.

LottHunter

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Ruzgar

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
LottHunnter58
eline sağlık başarılı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı