Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CrstyaL

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
13.260
Serverime görev skripti yazıyorum fakat kill konusunda tıkandım istediğim şey şu
köylüye sağ tıkladığında eğer köylünün adı "1. Avcı Görevi" ise chest açılsın ve 0. slotta görevi almak için tıkla yazsın ardından tıkladığında TitleManagerde ki tabloda zaten 10 tane veya 10 dan fazlaysa öldürdüğü adam sayısı görevi tamamladın desin ve 10 elmas versin ama eğer tablodaki öldürme sayısı 10 dan küçükse yeterli adam öldürmedin yazsın istiyorum bu istediğimi tam olarak bana yazabilecek birileri var mı ?

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
Discordan yardımcı olmaya çalışabilirim: ! metemoii#9257

Minecraft Kasabası

Kaliteyi dibine kadar yaşa.

Discord:

byMamisya#1881

Elmaslar
83
Puanlar
13.670
Yer
Türkiye/Antalya
Discord İzni
Minecraft
byMamisya
Serverime görev skripti yazıyorum fakat kill konusunda tıkandım istediğim şey şu
köylüye sağ tıkladığında eğer köylünün adı "1. Avcı Görevi" ise chest açılsın ve 0. slotta görevi almak için tıkla yazsın ardından tıkladığında TitleManagerde ki tabloda zaten 10 tane veya 10 dan fazlaysa öldürdüğü adam sayısı görevi tamamladın desin ve 10 elmas versin ama eğer tablodaki öldürme sayısı 10 dan küçükse yeterli adam öldürmedin yazsın istiyorum bu istediğimi tam olarak bana yazabilecek birileri var mı ?
Şimdi anlamadığım nokta şurası oldu, 0. slota tıklayınca, görevi aktif mi etsin, yoksa görev ödülünü mü alsın? Buna açıklık getirirsen yardımcı olabilirim.

CrstyaL

Elmaslar
1
Puanlar
13.260
Skripti kendim yazdım konu kapatılabilir yorum yapan 2 arkadaşa da teşekkür ederim

Feder Lysle

Atom

Discord:

yıldırım#1337

Elmaslar
52
Puanlar
435
Yer
İstanbul
Minecraft
Minecraft
Skripti kendim yazdım konu kapatılabilir yorum yapan 2 arkadaşa da teşekkür ederim
Nasıl yaptığını belirtebilirsen konuyu görüp merak eden arkadaşlar için bir tık faydalı olabilir.

CrstyaL

Elmaslar
1
Puanlar
13.260
on rightclick on villager:
name of clicked entity is "1. Kazıcı Görevi":

normal köylünün adını örs de 1. Kazıcı Görevi yaparsa eğer bu kod bloğu çalışıyor altına da istediği şeyler neyse onları yazıp isteyebiliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı