Sol Reklam
Sağ Reklam

Gönül Günlükleri -

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AR3S

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
24
Puanlar
0
Öncelikle abarttıgım kadar zor değilmiş kıza merhaba dediğim anda gülümsedi ismi sordugumda direk söyledi o kadar memnun oldumki biraz yüzdük sonra yarın gidekcekleri için hotel odasına eşyalarını toplayacagını söyledi ayrıldı. Şimdi ben buna instagram hesabını sorarsam biraz garip hisseder mi

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S

sooply

Ziyaretçi
Öncelikle abarttıgım kadar zor değilmiş kıza merhaba dediğim anda gülümsedi ismi sordugumda direk söyledi o kadar memnun oldumki biraz yüzdük sonra yarın gidekcekleri için hotel odasına eşyalarını toplayacagını söyledi ayrıldı. Şimdi ben buna instagram hesabını sorarsam biraz garip hisseder mi

Bence hissetmez.

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
ne biliim benim kadar asosyal birisi gidip merhaba demez hatta onun merhaba deme olasılığına karşın yolumu değiştiririm :D

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
Canını sıkma, derin bir nefes al, cesaretini topla ve kızın yanına git. Gerisi sana kalmış.

AR3S

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
24
Puanlar
0
Eşyalarımızı topladık hotelden çıkışımızı yapmadan önce kızın odasına çıktım kapıyı çaldım açtı felan dedim aslında senden hoşlanıyordum gülümsedi biliyorum dedi 1-2 dakika birbirimize baktık o kadar güzel bir histi ki içimdeki bi anda sarıldı bana sonra telefon numarasını istedim giderken dedim ki bir daha görüşmek dileği ile dedim gülümsedi arkamı döndüğümde ilk defa bir kız için böyle ağladığımı fark ettim.

Kardeşlerim,abilerim verdiğiniz nasihatler için her birinize binbir teşekkür ederim.

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Umarım aynı şehirdesinizdir.

AR3S

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
24
Puanlar
0

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Keşke olsaydık ama bu kadar konuştuktan sonra felan yanına gideceğim 2.5 Saatlik yol mesafesi uzakta :pardon:
Olsun olsun, katlanırsın... : ))

S

sooply

Ziyaretçi
Keşke olsaydık ama bu kadar konuştuktan sonra felan yanına gideceğim 2.5 Saatlik yol mesafesi uzakta :pardon:

Bence idare eder. Aşk çok güzel bir şey emin olabilirsin :D
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ve senin yerinde olmak isterdim :D

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
Eğenceliymiş okudum hepsini uğraş bence onla diyim sana.

AR3S

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
24
Puanlar
0
Bence idare eder. Aşk çok güzel bir şey emin olabilirsin :D

Ve senin yerinde olmak isterdim :D
İnşallah benden daha iyi yerlerde olursun

Eğenceliymiş okudum hepsini uğraş bence onla diyim sana.
İyiki söylemişim diyorum kendime sonradan pişman olmak istemiyordum. Sanada verdiğin öğütler için teşekkür ederim.

Olsun olsun, katlanırsın... : ))
Katlanırız bu kadar yol katettim aslında daha yolun başındayız ama olsun :D

Son düzenleme:

Akashi Seijuro

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
8
Puanlar
0
ilk baştaki halinden bu haline kadar gelebilmen de bir başarıdır 2.5 saat de 2.5 saat sonuçta kız londrada sen gürcistanda Yaşamıyorsun ona şükret :DBu Arada benim tercihim hiç olmaması olursada büyüdüğümde olmasından yana. (ülkeleri rastgele verdim sübliminal yoktur asla)

AR3S

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
24
Puanlar
0
ilk baştaki halinden bu haline kadar gelebilmen de bir başarıdır 2.5 saat de 2.5 saat sonuçta kız londrada sen gürcistanda Yaşamıyorsun ona şükret :DBu Arada benim tercihim hiç olmaması olursada büyüdüğümde olmasından yana. (ülkeleri rastgele verdim sübliminal yoktur asla)
Sen de haklısın ama hiç olmaması da iyi değil dünya'ya bir kere geliyorsun biraz da böyle düşünüyorum 2 hafta yanına yurtdışında olacagım için yanına gidemiyeceğim ama sonuçta bir gün buluşacağız <3

MoreReal

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
81
Puanlar
8.970
Sen de haklısın ama hiç olmaması da iyi değil dünya'ya bir kere geliyorsun biraz da böyle düşünüyorum 2 hafta yanına yurtdışında olacagım için yanına gidemiyeceğim ama sonuçta bir gün buluşacağız <3
yolu 1.20 saat'e indirmek için kıza söyle o da otobüse binsin.
Troll.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı