Sol Reklam

Tanıtım God of War Efsanesini Geride Bırakan Oyun Stray

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OnlyDarkness

Forum Editör Şefi
Editör Müfettişi
MinePass
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
199
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
stray1 kopya.jpg

Stray Bir Efsaneyi Daha Geride Bıraktı

BlueTwelve Studio tarafından geliştirilen ve Annapurna Interactive tarafından 19 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanan Stray, bir God of War efsanesini geride bıraktı. Steam platformu üzerinde oynanan bir oyunun incelemesini yapabilmek için oyunu en az 5 dakika oynamanız gerekmektedir. Geçtiğimiz hafta Steam piyasaya sürülen Stray, daha yaz sezonu tamamlanmadan bu yılın en fazla olumlu inceleme alan oyunu oldu. Ayrıca bu Stray'in ilk başarısı değildi, aynı zamanda Stray şu anda tüm zamanların oyuncu sayısı rekorunu da elinde tutuyor.

Steam platformunda yapılan incelemeler sonucunda Stray, daha piyasaya sürüleli 1 hafta olmasına rağmen bu yılın en çok sevilen oyunu oldu. Oyuncularının yaptığı eleştiriler sonucunda Stray, %98 olumlu eleştiri aldı ve yılın en çok sevilen oyunu oldu 53.101 eleştiri toplamında %97 olumlu eleştiri alan God of War'ı koltuğundan indiren Stray oldu. Kısa bir şekilde oyun hakkında özet geçmem gerekirse şu şekilde;

Stray, çürümekte olan neon ışıklı bir şehirde eve dönüş yolunu bulmaya çalışan bir kediyi canlandırdığımız 3. şahıs bir macera oyunudur. Oyunda bir kediyiz ve ailemizden zorla ayrıldık ve eve dönüş yolunu bulmamız gerekiyor ancak yolumuza farklı engeller çıkacak. Yolumuza kötüler gibi iyiler de çıkacak, mesela eve dönüş yolu üzerinde B-12 adında bir robot ile tanışacağız ve bize maceramız boyunca eşlik edecek. Dünyayı bir kedinin gözünden görmek mi? Evet, ilk başlarda çok etkileyici gelmese de oyuncuları tarafından fazlasıyla olumlu eleştiri alan Stray, gerek grafik kalitesi gerekte hikayesi açısından oyuncuları kendisine çekmeye başlıyor gibi.

Stray, ilerleyen günlerde güncellendiği taktirde güncelleme tarzı bir konu daha paylaşmayı hedefliyorum. Açıkçası sizleri bilmem ama bu oyun indirime girerse almayı düşündüğüm oyunlar arasında yer alıyor. Stray, Steam platformunda 160 TL'dir almayı hedefleyen veya indirime girerse diye takip edecekler için mağaza sayfasını buraya bırakıyorum tıkla ve git.

Başka bir konuda tekrardan görüşmek üzere hoşça kalın, iyi günler iyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

WatashiWaSeiira

Birisi mi Spawnlandı?
Hosting Görevlisi

Discord:

wSeiira#0001

Elmaslar
3
Puanlar
645
Yer
Kocaeli
Minecraft
wSeiira
Dora oynarken görmüştüm çok eğlenceli oyun.

xdredd

Minecraft Mapper

Discord:

xdredd. / a7a

Elmaslar
257
Puanlar
3.255
Minecraft
atakamisama
Geçenlerde Kaanflix oynarken dalıp gittim harika bir oyun olmuş

xMadzzy

Quezly Teams
Ekip Yöneticisi
Premium
Quezly

Discord:

xmadzzy

Elmaslar
660
Puanlar
3.305
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
xMadzzy_yt
Eğlenceli bir oyun olmuş

OnlyDarkness

Forum Editör Şefi
Editör Müfettişi
MinePass
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
199
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
Gerçekten de hızla yükselen bir oyun, God of War'ı bile 1 haftada geçebildiyse helal olsun. Sadece God of War'ı da değil şimdi Elden Ring'i de geçmiş...

ByAkilli

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun
Denemek isterim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı