Sol Reklam
Sağ Reklam

Oyun GIZEMLİ SHERLOCK OYUNU

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
203
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar. bir oyuna denk geldim geçenlerde bide sizinle deneyelim dedim hadi başlayalım.

Oyun tanıtımı: Ben buraya bir hikaye yazıcam sizde bu hikayedeki eksikleri bana sorarak bulmaya çalışacaksınız.

Hikayemiz:
Birgün Adamın biri arabayla yolda giderken bir trafik kazası geçiriyor ağır yaralı bir şekilde arabadan zar zor çıkıyor. yaklaşık yarım saat sonra
oraya ulaşan sağlık ekipleri adamı ölü buluyor ama adamın ölüm sebebini ilk bakışta tam olarak anlayamıyorlar. adam geçmişte yani cv sinde yazan bilgilere
göre bir * firmasının eski ortağıymış ama bir nedenden dolayı işten ayrılmış. bu adam ile olayı araştıran dedektif arasında bir bağ var ama ne olduğu belirli değil
adam son zamanlarda bir çete içerisinde kuryelik yapıyordu. adamın 1 amcası 2 oğlu var şuan kan bağı olan. ama hiçbiri adamın kim olduğunu bilmiyor

NOT: hikayedeki eksikleri bulup cevaplarla hikayeyi tamamlamaya çalışıcaksınız. her hikaye tamamlandığında bir sonraki hikayeyi yazıcağım. kolay gelsin

S

SİLİNDİ

Ziyaretçi
Adam neye, ne hızla, neyle çarpıyor? Sağlık kuruluşunu kim bilgilendiriyor?

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
203
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
Adam neye, ne hızla, neyle çarpıyor? Sağlık kuruluşunu kim bilgilendiriyor?
adam şehirden kaçmaya çalışırken bir araba arabasına çarpıyor arabadan çıkmadan önce hastaneyi arayabiliyor adamın hızı yaklaşık olarak 60 70

S

SİLİNDİ

Ziyaretçi
Peki ortaklığı neden bitiyor? Ortaklığı biterken, ücret alıyor mu yoksa beş kuruşsuz mu ayrılıyor?

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
203
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
Peki ortaklığı neden bitiyor? Ortaklığı biterken, ücret alıyor mu yoksa beş kuruşsuz mu ayrılıyor?
ortağının onun için çok riskli bişey öğrendiği için şehirden kaçıyor ortagından habersiz oldugu için hiçbir ücret almıyor

TunahanBaba123

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Tunahan#6286

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
tunahan
Hikayeyi çok merak ettim yorum atan da fazla olmamış acaba yazabilir misin ?

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
203
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
Adam firmaya gittiğinde nakliyat olduğunu görüyor ve ne nakliyatı olduğuna bakmak için yaklaşıyor.
yaklaştığı zaman bir örgütün ve ortağının iş yaptığını görüyor
örgüt ülkeler arası ve ülke içerisinde uyuşturu satıyor üreten firma adamın firması
farkediliyor ve kaçmaya çalışıyor ama yolda giderken direksiyonun hakimiyetini kaybediyor ve trafik kazası geçiriyor
adamın ölüm sebebi zehirlenme fakat adam hiçbir şey yememiş (bu kısımıda siz çözersiniz :D )
vaka ile ilgilenen dedektif adamın amcasının oğlu yani adamın yeğeni fakat adamın haberi yok ve dedektifin adamın dayısı olduğunu bilmiyor. dedektif bütün bağlantıları çözüp adamın kim olduğunu çözüyor

' Tworst QUIET

Tüm etkili insanlar, cesur bir hayat yaşarlar

Discord:

Tworst#0001

Elmaslar
47
Puanlar
1.145
Minecraft
Bıraktı
Adam Neden işten ayrılıyo sorun ne peki?​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı