Sol Reklam
Sağ Reklam

Gerçek Minecraft Kitlesi 3 DK Ayırır mı?

Sunucu Açacağım Sizce Hangi tür de açmak daha mantıklı olur

• SURVİVAL

• SKYBLOCK

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Numanke

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
75
Minecraft
Numanke
Dostlarım ortalam 1 ay sonrasında sunucu Açacağım skyblock veya survival olucak ben tam olarak karar veremedim sizden yardım almak istedim ikisininde plugin paketleri çok profesyonel şekilde ayarlanmıştır sizce hangi oyunu açarsam daha çok oyuncu çekebiliriz yardim ederseniz sevinirim teşekkürler ikiside 1.8 tabanlı olucak yorumlarınızda bekliyorum ayrıyetten

Son Nefes

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

SonNefes23

Elmaslar
125
Puanlar
9.585
Yer
Gakkoşlar Diyarı
Dostlarım ortalam 1 ay sonrasında sunucu Açacağım skyblock veya survival olucak ben tam olarak karar veremedim sizden yardım almak istedim ikisininde plugin paketleri çok profesyonel şekilde ayarlanmıştır sizce hangi oyunu açarsam daha çok oyuncu çekebiliriz yardim ederseniz sevinirim teşekkürler ikiside 1.8 tabanlı olucak yorumlarınızda bekliyorum ayrıyetten

Skybloc oyu verdim fakat skyblock acicaksaniz son sürüm açmanızı tavsiye ederim. Fakat 1.8 pl paketi ne derecede profosyonel o bu fikrimi değiştirir.

Voyager

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Voyager#5659

Elmaslar
13
Puanlar
485
Minecraft
Voyager
1.8 sürümünde açacaksan skyblock açmanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

The Warriors

Gökte ne var?
Premium
Emektar

Discord:

Every Night#0502

Elmaslar
477
Puanlar
4.835
Yer
Chereza'Hub
Discord İzni
Minecraft
Rstarks
Para kazanmak için açıyorsan OPskyblock açabilirsin p2w olduğu için.
Eğer sw kapanmıyacaksa emeksky açabilirsin, düzgün bir kitle bulduğun zaman sw patlar.

1.8 için çok plugin ve plugin paketi var
1.16 sürümleriyse daha keyifli

AnatoliaNetwork

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

cyrus. rework#8397

Elmaslar
1
Puanlar
130
Yer
play.anatolianw.com
Minecraft
xMertHePVP
Skyblock açıcaksanız 1.8 sunucuları çok fazla var 1.12+ açıp farkını koy derim ;)

AniGame

Discord:

Riasarina#2858

Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Skyblock Bana Soracak Olursan Survival Nazaran Daha Basit Survival Çok Komplike Geliyor Bana

Exxly

Elmaslar
5
Puanlar
910
Minecraft
MaNeoKa
eğer 1.8 tabanlı bir sunucu açacaksan skyblock yapmanı tercih ederim çünkü survival henüz iyi değil o versionlarda ama olurda 1.15 veya 1.16+ sunucu açmayı planlıyorsan survival aç skyblock pluginlerinde buglar ortaya çıkabiliyor ve askyblock 1.12 üstü desteklemiyor ama kurucu sensin sen bilirsin iyi günler...

iyi forumlar...

gif.gif

Numanke

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
75
Minecraft
Numanke

Numanke

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
75
Minecraft
Numanke
Para kazanmak için açıyorsan OPskyblock açabilirsin p2w olduğu için.
Eğer sw kapanmıyacaksa emeksky açabilirsin, düzgün bir kitle bulduğun zaman sw patlar.

1.8 için çok plugin ve plugin paketi var
1.16 sürümleriyse daha keyifli
Teşekkür ederim dostum değerlendireceğim.

Numanke

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
75
Minecraft
Numanke

Numanke

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
75
Minecraft
Numanke
eğer 1.8 tabanlı bir sunucu açacaksan skyblock yapmanı tercih ederim çünkü survival henüz iyi değil o versionlarda ama olurda 1.15 veya 1.16+ sunucu açmayı planlıyorsan survival aç skyblock pluginlerinde buglar ortaya çıkabiliyor ve askyblock 1.12 üstü desteklemiyor ama kurucu sensin sen bilirsin iyi günler...

iyi forumlar...

Eki Görüntüle 191748
Yorumun için teşekkür ederim dostum survivalda özel itemler özel üretimler tarzı değişikler kattım oyuna olmadı ilk skyblock ile girer daha sonrasında çok aşırı profesyonel bir survival paketi ayarlayabilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı