Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript Paylaşımı Gelişmiş Rapor Skripti V1 - GUI'li ve Tamamen Ücretsiz! - Rapor Paneli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Yusuf Emir#3303

Elmaslar
121
Puanlar
1.145
Minecraft
yusufemird
Güzel. Başarılı.

xbalkanx

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
başarılar güzel skript.

burakozdrme

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

burakozdrme

Elmaslar
11
Puanlar
3.805
Minecraft
Abaiz
Merhaba forum üyeleri, bugün kendi yaptığım 2. skript olan Gelişmiş Rapor Skript'ini tanıtmak istiyorum. Genel olarak amaç oyunun düzeninin sağlanması. Skript ve daha fazlası için aşağıya inebilirsiniz.

KOMUTLAR VE GÖRSELLER

/rapor:
Eki Görüntüle 109709

/rapor (oyuncuadı):
Eki Görüntüle 109714

/raporlar:
Eki Görüntüle 109712
/raporlaritemizle:
Eki Görüntüle 109713

KOD:
Kod:
#
#GELİŞMİŞ RAPOR SKRİPTİ V1 by the_Text#
#
#Herhangi bir sorun yaşarsanız discord adresimden bana ulaşın.#
#Skripti dilediğiniz gibi düzenleyip ekleme yapabilirsiniz.#
#İyi oyunlar, iyi kullanımlar dilerim.#
#Discord: theText#7434#
#
#
options:
   p: &dRapor &8&l→

command /rapor [<offlineplayer>] [<text>]:
    aliases: report, raporet
    trigger:
        if arg 1 is set:
            open chest with 4 row named "&c%arg-1% &arapor ediliyor." to player  
            format slot 10 of player with paper named "&cHile" with lore "&fHile kullanımından rapor et." to close then run [execute player command "rapor %arg 1% hile"]
            format slot 12 of player with paper named "&cSohbet Zorbalığı" with lore "&fSohbet zorbalığından rapor et." to close then run [execute player command "rapor %arg 1% zorbalik"]        
            format slot 14 of player with paper named "&cAçıktan Faydalanma" with lore "&fAçıktan faydalanmadan rapor et." to close then run [execute player command "rapor %arg 1% bug"]            
            format slot 16 of player with paper named "&cDolandırıcılık" with lore "&fDolandırıcılıktan rapor et." to close then run [execute player command "rapor %arg 1% dolandirma"]        
            format slot 35 of player with skull of player named "&7Sen &a%player%" with lore "&c%arg-1% &7adlı oyuncuyu ||&7rapor ediyorsun." to close        
        else:
            send "{@p} &7Rapor etmek için bir oyuncu ismi giriniz. &d(Örnek: /rapor the_Text)"    
        if arg 2 is "hile":
            send "{@p} &c%arg-1% &aadlı oyuncu &fhile kullanımından &arapor edildi."        
            send "{@p} &aBildirdiğiniz için teşekkürler!"    
            set {reports.%arg 1%} to "&a%player%: &c%arg-1% &fhile kullanıyor!"
            add "&7(%player%:) &a%arg-1% - &cHile Kullanımı" to {tumraporlar::*}        
            set {raporedildi.%arg 1%} to true                    
        if arg 2 is "zorbalik":
            send "{@p} &c%arg-1% &aadlı oyuncu &fsohbet zorbalığından &arapor edildi."        
            set {reports.%arg 1%} to "&a%player%: &c%arg-1% &fsohbeti kötüye kullanıyor!"
            add "&7(%player%:) &a%arg-1% - &cSohbet Zorbalığı" to {tumraporlar::*}                
        if arg 2 is "bug":
            send "{@p} &c%arg-1% &aadlı oyuncu &fbug kullanımından &arapor edildi."        
            set {reports.%arg 1%} to "&a%player%: &c%arg-1% &façıktan faydalanıyor!"
            add "&7(%player%:) &a%arg-1% - &cBug Kullanımı" to {tumraporlar::*}                
        if arg 2 is "dolandirma":
            send "{@p} &c%arg-1% &aadlı oyuncu &fdolandırıcılıktan &arapor edildi."        
            set {reports.%arg 1%} to "&a%player%: &c%arg-1% &fdolandırıcılık yapıyor!"
            add "&7(%player%:) &a%arg-1% - &cDolandırıcılık" to {tumraporlar::*}                

command /raporlar:
    permission: op
    trigger:
        open virtual chest with size 6 named "&cRaporlar" to player
        set {_rapor} to 0
        loop {tumraporlar::*}:
            make gui slot {_rapor} of player with paper named "&3[&b%loop-index%&3]" with lore "%loop-value%" to close
            add 1 to {_rapor}

command /raporlaritemizle:
    trigger:
        delete {tumraporlar::*}
        send "{@p} &cTüm raporlar silindi." to player

GEREKLİ ADD-ON'LAR:

(Tam emin değilim ama aşağıdakileri yüklerseniz skript çalışacaktır.)
TuSKe
SkRayFall
SkQuery
Skript

NOT: Bu kendim yaptığım 2. skriptimdi ve yaklaşık 3 saatimi aldı.
Basit ancak işe yarar bir skript olduğunu düşünüyorum sizlerin de yorumlarını bekliyorum iyi forumlar dilerim.

güzel bir skript kullanıyorum , teşekkürler emeğine

P

PureNetwork

Ziyaretçi
Merhaba forum üyeleri, bugün kendi yaptığım 2. skript olan Gelişmiş Rapor Skript'ini tanıtmak istiyorum. Genel olarak amaç oyunun düzeninin sağlanması. Skript ve daha fazlası için aşağıya inebilirsiniz.

KOMUTLAR VE GÖRSELLER

/rapor:
Eki Görüntüle 109709

/rapor (oyuncuadı):
Eki Görüntüle 109714

/raporlar:
Eki Görüntüle 109712
/raporlaritemizle:
Eki Görüntüle 109713

KOD:
Kod:
#
#GELİŞMİŞ RAPOR SKRİPTİ V1 by the_Text#
#
#Herhangi bir sorun yaşarsanız discord adresimden bana ulaşın.#
#Skripti dilediğiniz gibi düzenleyip ekleme yapabilirsiniz.#
#İyi oyunlar, iyi kullanımlar dilerim.#
#Discord: theText#7434#
#
#
options:
   p: &dRapor &8&l→

command /rapor [<offlineplayer>] [<text>]:
    aliases: report, raporet
    trigger:
        if arg 1 is set:
            open chest with 4 row named "&c%arg-1% &arapor ediliyor." to player  
            format slot 10 of player with paper named "&cHile" with lore "&fHile kullanımından rapor et." to close then run [execute player command "rapor %arg 1% hile"]
            format slot 12 of player with paper named "&cSohbet Zorbalığı" with lore "&fSohbet zorbalığından rapor et." to close then run [execute player command "rapor %arg 1% zorbalik"]        
            format slot 14 of player with paper named "&cAçıktan Faydalanma" with lore "&fAçıktan faydalanmadan rapor et." to close then run [execute player command "rapor %arg 1% bug"]            
            format slot 16 of player with paper named "&cDolandırıcılık" with lore "&fDolandırıcılıktan rapor et." to close then run [execute player command "rapor %arg 1% dolandirma"]        
            format slot 35 of player with skull of player named "&7Sen &a%player%" with lore "&c%arg-1% &7adlı oyuncuyu ||&7rapor ediyorsun." to close        
        else:
            send "{@p} &7Rapor etmek için bir oyuncu ismi giriniz. &d(Örnek: /rapor the_Text)"    
        if arg 2 is "hile":
            send "{@p} &c%arg-1% &aadlı oyuncu &fhile kullanımından &arapor edildi."        
            set {reports.%arg 1%} to "&a%player%: &c%arg-1% &fhile kullanıyor!"
            add "&7(%player%:) &a%arg-1% - &cHile Kullanımı" to {tumraporlar::*}        
        if arg 2 is "zorbalik":
            send "{@p} &c%arg-1% &aadlı oyuncu &fsohbet zorbalığından &arapor edildi."        
            set {reports.%arg 1%} to "&a%player%: &c%arg-1% &fsohbeti kötüye kullanıyor!"
            add "&7(%player%:) &a%arg-1% - &cSohbet Zorbalığı" to {tumraporlar::*}                
        if arg 2 is "bug":
            send "{@p} &c%arg-1% &aadlı oyuncu &fbug kullanımından &arapor edildi."        
            set {reports.%arg 1%} to "&a%player%: &c%arg-1% &façıktan faydalanıyor!"
            add "&7(%player%:) &a%arg-1% - &cBug Kullanımı" to {tumraporlar::*}                
        if arg 2 is "dolandirma":
            send "{@p} &c%arg-1% &aadlı oyuncu &fdolandırıcılıktan &arapor edildi."        
            set {reports.%arg 1%} to "&a%player%: &c%arg-1% &fdolandırıcılık yapıyor!"
            add "&7(%player%:) &a%arg-1% - &cDolandırıcılık" to {tumraporlar::*}                

command /raporlar:
    trigger:
        open virtual chest with size 6 named "&cRaporlar" to player
        set {_rapor} to 0
        loop {tumraporlar::*}:
            make gui slot {_rapor} of player with paper named "&3[&b%loop-index%&3]" with lore "%loop-value%" to close
            add 1 to {_rapor}

command /raporlaritemizle:
    trigger:
        delete {tumraporlar::*}
        send "{@p} &cTüm raporlar silindi." to player

GEREKLİ ADD-ON'LAR:

(Tam emin değilim ama aşağıdakileri yüklerseniz skript çalışacaktır.)
TuSKe
SkRayFall
SkQuery
Skript

NOT: Bu kendim yaptığım 2. skriptimdi ve yaklaşık 3 saatimi aldı.
Basit ancak işe yarar bir skript olduğunu düşünüyorum sizlerin de yorumlarını bekliyorum iyi forumlar dilerim.

plugini var diye biliyorum ama yine de eline sağlık

A

airelzz#1228

Ziyaretçi
Gayet güzel, kullanışlı bir skript. Başarılarının devamını dilerim :D

3

3lüTeam

Ziyaretçi
Çok güzel yapılmış emeğinize sağlık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı