Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript Paylaşımı Gelişmiş HUB Skripti [1.8-1.14.4]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gladyatör Network

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Spadde ∞#2170

Elmaslar
1
Puanlar
360
Minecraft
SpaddeTV
Çok iyi ve sağlam bir skript ama skriptin sonu iyi değildir kamu spotu

Q

Quenya

Ziyaretçi
Güzel skript ama, kaç gb ram kullanmak gerekiyor acaba? 128 yeter mi?

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
2021de şaşırtıcı omg sağlam çok iyi gibi şeylerin yazılmasının nedenini anlayamıyorum zamanına göre güzel fakat 2021deyiz ve böyle skriptler artık çağ dışı hatta 2020dede çağ dışı add -1 ile silmek, fonksiyonsuz çok kötü kodlamak, while yerine every kullanmak sürekli ve bir everyde halletmek yerine bir çok everyde halletmek, buglu menü vs gibi bir çok sorun barındırılıyor bunu sunucunuzda kullanacağınıza kendiniz yazsanız daha iyi

hayatımda yazdığım toplam sk satırı bu paketdeki genel ve kutu skriptinin toplam satır sayısına eşit skripti kötülemiyorum çok büyük emek var zamanına göre iyi bir iş başarılmış fakat lütfen artık şu kod bilginizi geliştirin 1 yıl önceki skripte muhtaç olmak kadar kötü bir durum yok bunu kullanacağınıza gidip skriptdocsdan düzgün skript ögrenin böylece bu skriptin çok daha iyi halini kodlayabilirsiniz

diceksiniz eleştirmek kolay nerede sorun var;

4 5 every ile tüm oyuncuları looplayıp gereksiz yere bir çok işlem yapılmış
çok kötü variable sistemi kullanılmış
buglu menü sistemi kullanılmış
fonksiyon kullanmak yerine çok uzatılmış
loop times yerine tek tek yazmış buda satırı çok uzatmış

Son düzenleme:

HyperionDev

demon mode inside of an angel
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
2021de şaşırtıcı omg sağlam çok iyi gibi şeylerin yazılmasının nedenini anlayamıyorum zamanına göre güzel fakat 2021deyiz ve böyle skriptler artık çağ dışı hatta 2020dede çağ dışı add -1 ile silmek, fonksiyonsuz çöp kodlamak, while yerine every kullanmak sürekli ve bir everyde halletmek yerine bir çok everyde halletmek, buglu menü vs gibi bir çok sorun barındırılıyor bunu sunucunuzda kullanacağınıza kendiniz yazsanız daha iyi

hayatımda yazdığım toplam sk satırı bu paketdeki genel ve kutu skriptinin toplam satır sayısına eşit skripti kötülemiyorum çok büyük emek var zamanına göre iyi bir iş başarılmış fakat lütfen artık şu kod bilginizi geliştirin 1 yıl önceki skripte muhtaç olmak kadar kötü bir durum yok bunu kullanacağınıza gidip skriptdocsdan düzgün skript ögrenin böylece bu skriptin çok daha iyi halini kodlayabilirsiniz

çöp variable sistemi kullanılmış
çöp menü sistemi kullanılmış
loop times yerine tek tek yazmış buda satırı çooooook uzatmış
adam haklı beyler dağılın

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
2021de şaşırtıcı omg sağlam çok iyi gibi şeylerin yazılmasının nedenini anlayamıyorum zamanına göre güzel fakat 2021deyiz ve böyle skriptler artık çağ dışı hatta 2020dede çağ dışı add -1 ile silmek, fonksiyonsuz çöp kodlamak, while yerine every kullanmak sürekli ve bir everyde halletmek yerine bir çok everyde halletmek, buglu menü vs gibi bir çok sorun barındırılıyor bunu sunucunuzda kullanacağınıza kendiniz yazsanız daha iyi

insanların böyle demesinin sebebi böyle bir skript görmemeleri sende yapta güzel bir hub skriptimiz daha olsun.

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
insanların böyle demesinin sebebi böyle bir skript görmemeleri sende yapta güzel bir hub skriptimiz daha olsun.
peki sen diyorsan yaparım
görmemesi diyorsun fakat insan görmese bile bu yılda buna çok iyi çok sağlam şaşırtıcı diyecek bir özelliği yok
eğer kodun kirliliğini görmüyorsan ve bana sen yaz diyorsan başka bir şey demeye gerek yok

vee zaten mesajımdada belirttiğim gibi büyük emek var o yıl için iyi fakat 2020 için pek iyi değil

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
şunu da söyleyeyim eğer bir şeyi eleştirmek için önce onu yapmak gerekiyorsa o zaman hiç bir şeyi eleştirmeyelim
insan gördüğü şeyi söylemesi için onu yapması gerekmiyor

S

sooply

Ziyaretçi

Yorumlarında haklı olabilirsin fakat burada bir uğraş ve emek söz konusu. Ortaya "çöp çöp" diye ifade atarsan karşıdaki kişi elbet gücenir buna. Çünkü uğraştığı belli. Kalp kırıcı olmak yerine birazcık daha düzgün eleştiri yapmanı rica ediyorum senden.

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
Yorumlarında haklı olabilirsin fakat burada bir uğraş ve emek söz konusu. Ortaya "çöp çöp" diye ifade atarsan karşıdaki kişi elbet gücenir buna. Çünkü uğraştığı belli. Kalp kırıcı olmak yerine birazcık daha düzgün eleştiri yapmanı rica ediyorum senden.
"skripti kötülemiyorum çok büyük emek var zamanına göre iyi bir iş başarılmış" bende düzgün okumanı ve koda bakmanı rica ediyorum

S

sooply

Ziyaretçi
"skripti kötülemiyorum çok büyük emek var zamanına göre iyi bir iş başarılmış" bende düzgün okumanı ve koda bakmanı rica ediyorum
'Ortaya "çöp çöp" diye ifade atarsan karşıdaki kişi elbet gücenir buna.' demiştim ben de, merak etme skript yorumlayacak kadar kapasitem var benim de. Benim mesajımı da tekrar okumanı tavsiye ederim Ali.

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
'Ortaya "çöp çöp" diye ifade atarsan karşıdaki kişi elbet gücenir buna.' demiştim ben de, merak etme skript yorumlayacak kadar kapasitem var benim de. Benim mesajımı da tekrar okumanı tavsiye ederim Ali.
karşıdaki kişi diyorsun yazan kişi paylaşan bile değil ben emek var zamanına göre güzel fakat günümüze göre çöp diyorum
allah aşkına bakarmısın ya 4-5 every ile tüm oyuncuları looplama loop times yerine tek tek yazıp satırı çok uzatma
menü işi neysede diğer tarafları cidden çok kötü skriptin günümüze göre 2 dakika indirip genel skriptine bakarmısın? ben burada atıp tutmuyorum

S

sooply

Ziyaretçi
karşıdaki kişi diyorsun yazan kişi paylaşan bile değil ben emek var zamanına göre güzel fakat günümüze göre çöp diyorum
allah aşkına bakarmısın ya 4-5 every ile tüm oyuncuları looplama loop times yerine tek tek yazıp satırı çok uzatma
menü işi neysede diğer tarafları cidden çok kötü skriptin günümüze göre 2 dakika indirip genel skriptine bakarmısın? ben burada atıp tutmuyorum
Ben sana zaten haklısın dedim fakat dışa vurma şeklin yanlış. Kalp kırıcı oluyor böyle emin ol zamanında aynısı bana da yapılmıştı.

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
Ben sana zaten haklısın dedim fakat dışa vurma şeklin yanlış. Kalp kırıcı oluyor böyle emin ol zamanında aynısı bana da yapılmıştı.
haklısın kalıbım biraz yanlış olabilir o yüzden mesajımı birazcık değiştiriyorum

NotFounds0

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
860
Yer
Ankara
Öncelikle selamlar, 2 aydır uğraştığım Lobi / Hub skriptini sizlerle paylaşma kararı aldım. Skript tamamen Türkçe'dir ve alıntı değildir. Skripti kendi sunucunuzda kullanabilirsiniz fakat HungryEge ismi geçerse iyi olur. :c

Gereklilikler:
  • Skript 2.2
  • skDragon
  • skRayFall
  • SkQuery
  • WildSkript
  • Skellett
  • TuSKe
  • JukeBox
  • NoteBlockAPI
  • WolvSk
DİKKAT!
Daha önceden bir skript düzenlemediyseniz indirmenizi önermem. Düzenlemesi kolay değildir ve skript bilmiyorsanız zorlanacaksınız!

Özellikler:
  • Action bar mesajı
Eki Görüntüle 85145

• Oyun menüsü
Eki Görüntüle 85146

• Parkur Sistemi
Eki Görüntüle 85147

• Profiller - Herkesin kendine özel bir profili vardır. Buradan ilerlemenizi takip edebilirsiniz. Başkalarının profilini de ziyaret edebilirsiniz.
Eki Görüntüle 85148

• Profil Rengi Değiştirme - Profilinizin diğer oyunculara güzel gözükmesini istiyorsanız VIP++ rütbesinde olan oyuncular kendi profil renklerini değiştirebilir.
Eki Görüntüle 85149

• Ayarlar - Lobideki ayarlarınızı bu menüde değiştirebilirsiniz. Müzik de dahil!
Eki Görüntüle 85150

• Şanslı Kutu Sistemi - Lobide kullanabileceğiniz kozmetikleri buradan bulabilirsiniz. Lobide zaman geçirdikçe size şanslı kutu düşer ve özel açma efektiyle beraber kutunuzu açabilirsiniz. Skript kesinlikle alıntı değildir.
Eki Görüntüle 85151

Eki Görüntüle 85152

Eki Görüntüle 85154

• Seviye Ödülleri - Seviye atladıkça açılan ödüllerdir. Bu ödüllerden para veya tecrübe puanı kazanabilirsiniz.
Eki Görüntüle 85155

• Kozmetikler - İşin en uzun süren kısmı burası oldu. Alıntı değildir ve kendi yapımım :D
İçinde 9 adet partikül, 63 adet kafalık ve 6 adet de toplanabilir eşyalar bulunmakta. Hepsini şanslı kutulardan çıkarabilirsiniz. Yakında kostümler de eklenecek!

Eki Görüntüle 85156

• Günlük Ödüller - Oyuncularınıza günlük girişlerinde ödüller vermek için bir sistem.
Eki Görüntüle 85157

• Skor tablosu - Kendinize özel skor tablosu oluşturabilirsiniz!
Eki Görüntüle 85158

• Tüm komutlar - Skriptin içindeki tüm komutları bu görselde görebilirsiniz.
Eki Görüntüle 85159

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler. Eğer skripti beğendiyseniz lütfen geri bildirim yapmayı unutmayın! İyi forumlar :)
Maalesef skript 6,000 satırın üstünde olduğu için kodu buraya koyamıyorum fakat bağlantıdan indirebilirsiniz.

EĞER SORUNUZ OLURSA ÖZEL MESAJ ATIP ULAŞABİLİRSİNİZ!

İndirme Linki:

Virustotal:
sadece 1 skript in içindemi bunlar helal olsun dstum ellerine sağlık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı