Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı Gamex ve ben

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mr_TeneKe

Kültür Bidonu
Elmaslar
127
Puanlar
0
Yer
Havana / Küba
Merhaba arkadaşlar, bu gün Gamex'e gittim. 3 kere tur attım kompleksi, izlenimlerimi aktarayım dedim. Konunun sonuna da bir kaç fotoğraf koyacağım.

Planda yoktu esasında, etüte girip eve gelecektim ama arkadaşımın "Olm, gamex var, beolum" demesiyle hemen koşa koşa gittim. Neyse ki Darth Vader kupası almak için yanıma para almıştım, Gamex'e kısmetmiş.

Öncelikle Gamex'te oyundan başka her şey bulabilirsiniz. Fuar tamamen 4 oyun üzerinden reklam yapmaya yönelik; League of Legends, COD serisi, CS:GO, Assassin's Creed. Tabi ki istisnalar var, Shards of war, Hounds kendi reklamlarını yapmak için hatırı sayılır boyutta stand kiralamış. (Helal olsun başardılar, Shards of War a başlayacağım.)

Reklam yapmak demişken, fuarın ana teması "Bizim ekran kartları ile LoL'ü 352201258 FPS ile oynayabilirsiniz" ya da "Bakın sizin hiç bir zaman alamayacağınız oyun rigleri, PİS FAKİRLER!!!" etrafında dönüyor. Sivilceli ve böğöğö sesli arkadaşların (Genel oyuncu kitlesinin) testosteron seviyelerinin beyne direk marihujana etkisi yaptığını bildikleri için güzel güzel hanımefendileri de eksik etmemişler. Helal olsun hiç bir markayı hatırlamıyorum o hanımlar sayesinde.

Hanımlardan laf açtık devam edelim; Ablalar çok güzel. O attığım 3 turun bütün sebebi ablalar. Cosplayer insanlar çok hoşuma gitti (Assassin arkadaş dışında, medeni cesaretine hayran kaldım ama.) Özellikle Ashe cosplayi yapan ablaya selam. Ama yaratıcılık ödülü göğsünde Tweety çıkartması olan Timur Adem'e gidiyor.

Teknosa gibi şirketlerin oraya kurulup Kylo Ren, R2D2 temalı fotoğraftan para kopartmaca oynamaları çok ucuz bir durum, film lan onlar, tamam oyunu çıkmış olabilir ama film o. Üstelik zemin de içine göçüyordu, az daha Lütfi Kırdar'ın yatırı olacaktım, gömme zahmetim olmazdı en azından.

Bir diğer şikayetim de koridorlar çok dar. Üst katlar var olmasına rağmen tek kata sıkıştırmışlar fuarı. 4 kişi gezemedik ördek sürüsü gibi tek sıra olduk.

Oyun-der'den fuar sayesinde nefret ettim. Kafayı sokmayı düşündüğüm bir dernekti Oyun-der. (Kulak çınlaması olanlar derneğinden sonraki favorim.) Ama stand köşede, Kızılay çadırı gibi bir yer, görevliler de 12-15 yaş arası arkadaşlar olunca bir soğudum. Kısmet değilmiş.

Bedava şeyler için gelecekseniz gelmeyin. Beleş bir şey yok ya da biz denk gelemedik (kıç (Geminin arka tarafı) kadar yer zaten nasıl denk gelememek?)

Bu arada girişte kocaman bir "KebabGames" zımbırtısı gördüm. Google'da arattığımda bir şey bulamadım. Aydınlatın abiler beni. Onu reklam için koymadıysanız neden koydunuz

Jahrein gelme gözün sevem. Ben beğenmedim.

Pöğanım: 4/10

Fotoğraf kültürüm yoktur, sevmem. Arkadaş gazıyla çekindim.

aMOER4.jpg

Bulletproof Metalhead

Psychosocial.
Elmaslar
126
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Melodi orada mıydı? Çaksaydın ağzına iki tane...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı