Sol Reklam

Futbol Oyunlarında Yaşadığınız En Tuhaf Anlarınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

viu a leo

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
34
Puanlar
0
Yer
Antalya, Türkiye
Selamlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar,

Bu konuda birbirimize futbol oyunlarında yaşadığımız tuhaf anları anlatalım da, biraz gülelim, biraz da kaynaşalım istiyorum. Konu sahibi olarak adettendir ki ilk anıyı ben yazayım. Geçen gün FIFA'da oyuncu kariyeri yaparken menajer oyuncumu oyundan çıkardı, ben de maçı simüle edip bitirdim. Maç sonucuna baktığımda açıkçası şaşırdım. Ben çıkarken maç sonucu 1 - 4'tü ve biz yeniyorduk. Simüle ettikten sonra sonuca baktım ve sonuç 1 - 7 olmuş. Ben çıktıktan sonra 3 gol daha atılmış. Fakat maçın son demlerindeydik ve o kadar kısa sürede nasıl o kadar gol attılar ben bile anlamıyorum.

Evet, benden bu kadar. Daha fazla anımı anlatacağım fakat şimdi sıra sizde. :;p

Natre

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Ertan#9406

Elmaslar
30
Puanlar
0
Futbol maçında defans kısmında oynuyordum kilolu değildim fakat boyum uzundu ince de değildim normal diye defans'a aldılar her neyse top havadan bana geldi ben ayağımı yan döndürerek havalı bir şekilde topa yandan vurdum karşı takımın kalesine doğru uçtu tribündeki kızlar oooo diyo muhteşem bir şey başardım sandım top gol oldu kaleciyi geçip lakin boyunu geçdiği için saymadılar :D kendimi çok değişik hissettim alt tarafı topa vurmuştum :D

Sherlock

Her usta, eserinde kendinden izler bırakır.

Discord:

Veritatis#1050

Elmaslar
64
Puanlar
6.370
Yer
İzmir
Minecraft
Efeturk
FIFA 18'in ilk çıktığı zamanlarda bir girip oynayayım dedim. Kaleciye geri pas atmam gerekti ve attım. Bizim kaleci topa bir vurdu, top uzaya gitti. İşin garip tarafı da şu: top aşağı indiğinde bizim kalemize girdi ve gol yazıldı. :(

viu a leo

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
34
Puanlar
0
Yer
Antalya, Türkiye
Futbol maçında defans kısmında oynuyordum kilolu değildim fakat boyum uzundu ince de değildim normal diye defans'a aldılar her neyse top havadan bana geldi ben ayağımı yan döndürerek havalı bir şekilde topa yandan vurdum karşı takımın kalesine doğru uçtu tribündeki kızlar oooo diyo muhteşem bir şey başardım sandım top gol oldu kaleciyi geçip lakin boyunu geçdiği için saymadılar :D kendimi çok değişik hissettim alt tarafı topa vurmuştum :D
NATRE! ŞŞŞŞŞ. NATRE! ŞŞŞŞŞ... O GELECEK DÜNYA YILDIZI. ^ ^

FIFA 18'in ilk çıktığı zamanlarda bir girip oynayayım dedim. Kaleciye geri pas atmam gerekti ve attım. Bizim kaleci topa bir vurdu, top uzaya gitti. İşin garip tarafı da şu: top aşağı indiğinde bizim kalemize girdi ve gol yazıldı. :(
Ağlattın... :(

Natre

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Ertan#9406

Elmaslar
30
Puanlar
0

Fhalinkz

Tm

Discord:

Fhalinkz#6825

Elmaslar
620
Puanlar
16.230
Minecraft
Fhalinkz

Nasıl oldu o ya :D

Sherlock

Her usta, eserinde kendinden izler bırakır.

Discord:

Veritatis#1050

Elmaslar
64
Puanlar
6.370
Yer
İzmir
Minecraft
Efeturk

Lara

the Black Never Lie

Discord:

larayasar

Elmaslar
524
Puanlar
11.270
Yer
İstanbul
Minecraft
Lara
@Brius 'u Haxball'da yenmem bence çok tuhaf ajdksfhlj

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Karşı kaleye gol atmam. (!)

viu a leo

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
34
Puanlar
0
Yer
Antalya, Türkiye

oMustafa

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
oMustafa
Futbol Oyunu Oynamıyorum :)

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
362
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Fifa 12 yeni korsana düşmüş gidip aldım CD'sini 3.5 TL'ydi ve türkçe yama , spiker ne ararsan var . 5 ay geçti oynuyorum hiç sorun yok.. Dedim başka takım lazım Türk takımı yokmu tak "Avrupadan Bazı Takımlar" tak "Galatasaray" (Elmanderli Ujfalušili dönemleri bilenler bilir , Sabri'nin acayip hızlı ve güzel oynadığı dönemler) seçtim ilk başta bilenler bilir. Takımdan rastgale bir oyuncuyla kendi kalecine gol atmaya çalışıyorsun ısınma niyetiyle ..
S. SARIOĞLU geldi şansa bak bir vurdum taraftarın içinden geçti top aha Koray olum oyun gitti gg bitti. Oyun biz bitti demeden bitmez sözüyle şahlanıp oyunu kaldırdı , kaldırdı ama sadece file kale direkleri top ve oyucular .. Stadyum , yedek kulübesi ve çizgilerden eser yok .. Her neyse oynuyorum bir yandan kardeşim dalga geçiyor "Ahaha bozuldu , bozdun sana aferin helal olsun ahaha" diye gülüyo . Sinirlendim bilirsiniz ergenlik döneminizde illa modeme yumruk atmalar olmuştur . Oyun internetlimi hayır Koray vurdu vurdu , oyunu sildi , CD'yi kırdı . Fifayı o günden sonra oynamayı kestim . Futbol oyunlarınıda bıraktım .
Buda böyle bir anımdı ...

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Shot Speed - User değerini 100 yapıp orta sahadan gol atma sanatı.

CIA_

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

`Lesus#5194

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Lesus
Şimdi ben defansif takılıyordum gaza geldim kaleciyle gol atcam lan dedim gol yedim :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı