Sol Reklam
Sağ Reklam

Le'louch

Say "bye" to the past, "hello" to the tomorrow.

Discord:

Le'louch#6234

Elmaslar
112
Puanlar
4.170
Minecraft
Lelocuk

Froxia

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
23
Puanlar
0
main.css dosyasına bakarsanız maks. 10-15 satır kod yazdığınızı görebilirsiniz. alıntı tasarımlarla işe son gaz devam. kolay gelsin.
Aynısı olduğunu. Kodları aynı. Yapımcısının sizin olmadığınızı kanıtladı.

Baltalayıcı mesajlarınızı lütfen farklı konulara saklayın. Dediğim gibi örnek alınarak "baştan" yazıldılar. Bu şekilde mesajlarınıza bundan sonra cevap verilmeyecek ve raporlanacaklardır.

bydvops

Discord:

BYDvops#3587

Elmaslar
18
Puanlar
6.270
Minecraft
bydvops
Son düzenleme:

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Alıntı Paketleri bukar iyi algılıyorsun kardsm sen pakete yaparken botstrap vs gibi sitelerikullanırken adam qherseyini kendi ayarlıyor emek burdan geliyor internete tüm bilgiler herzaman acık olarak dağıtılır sizin gibilerde yediremiyince alıntı ya yatar git bootstrap la kendin editleye bişey ozana adamın işine saygı duy biraz kolay gelsin(alıntı bukadar yatıyorsan kimseni yapmadığı bişey yap ak hadi yap yap yiyorsa)
alıntı yapamaz demiyorum yapabilir de footer'a designed by bloody yazması şwkldqkşlwqkşlwqşklqw

Froxia

Elmaslar
23
Puanlar
0

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Tarot güzel bir mana :D

duyduğum kadarıyla global bir sunucu olarak açıcaksınız

dil
yabancı mc piyasası
yabancı oyuncuların tutumu
ve RPG mantığını oturtabileceğinizi düşünmüyorum bilmediğiniz sular sonuçta yada daha önce böyle bir projeniz olduysa görmek isterdim

Geliştirici ekibi olarak 6 kişiyiz ve hepimiz +2 yıldır java ile uğraşıyoruz, skript bilmeyen sunuculara güzel dediğinizi unutmadık, İşe gelince İsyan edip forumda güzel sunucu yok diyorsunuz konu açıyorsunuz boyle projeleri desteklemeniz yerine boyle çamur atıyorsunuz Ama
Sırf Güneş geceyi sevmedi diye ay doğmayı bırakmaz

Froxia

Elmaslar
23
Puanlar
0
Tarot güzel bir mana :D

duyduğum kadarıyla global bir sunucu olarak açıcaksınız

dil
yabancı mc piyasası
yabancı oyuncuların tutumu
ve RPG mantığını oturtabileceğinizi düşünmüyorum bilmediğiniz sular sonuçta yada daha önce böyle bir projeniz olduysa görmek isterdim
Merhaba, i18n sistemi yani sizin anlayacağınız şekilde "dil" sistemi zaten hazırlandı. Ek olarak yabancı Minecraft piyasasına nasıl ve nereden gireceğimizi yaklaşık 2 aylık araştırmalarımız sonucu tamamen kavradık. Ek olarak RPG mantığı dediğiniz oyunun anlamını ekibimizdeki herkes çok iyi biliyor. Archon ve Wyn gibi sunucularda (Tartarus dahil) çokça oynamış bulunmaktalar. Tabii sadece oynadığımız tek oyun Minecraft değil RPG mantıklı bir çok başka oyun da oynadık ve mantığını çok güzel biliyoruz :) Bu tarz şeyleri dert edip önümüzü kesmeye çalışacağınıza ülkemizi bu şekilde yurt dışında da temsil ediyor olacağımız için bize destek çıkmanızı beklerdim. Neticede global olarak açılmış bırakın RPG sunucusunu SkyBlock sunucusu bile yok Türkiye'de. O yüzden demem o ki "nazar etme ne olur çalış senin de olur" :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@ScRauben @patrick2dev arkadaşlar burası bir tartışma konusu değil lütfen kişisel tartışmalarınızı özel mesaj ile yapın. Biz burada ekibimize alım yaptığımızı söylüyoruz. Lütfen farklı bir yerde görüşün bu meselelerinizi. İyi forumlar.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı