Sol Reklam

Forumda En Sevdiğin Dostun / Arkadaşın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CubeTurk - Emirhan.

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

EmirhanSHN#0001

Elmaslar
66
Puanlar
0
Minecraft
EmirhanSHN
Benimde en mucuksladığım kişiler;
Melowdy, Anathory :QWEWQ

lildmr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
@Cylexus - ( söze gerek yok )
@Cylonce - ( eskiden aramız iyiydi şu an fazla iyi anlaşamıyoruz ama eski günlerin hatrına :D )
@WaterArchery - ( Her türlü konuda bana yardım eden birisi, ayrıca gerçekten başarılı birisi )
@EfeK0 - ( Kendisini Çok Severim )
@cosmicfugue - ( Bana her türlü konuda yol gösteriyorsun teşekkürler <3 )

SedatTR

ok

Discord:

SedatTR#8666

Elmaslar
158
Puanlar
9.130
Minecraft
SedatTR

Melowdy

Zaman iyi yazardır; her zaman mükemmel sonu yazar.

Discord:

Melowdy#0163

Elmaslar
193
Puanlar
6.925
Yer
İstanbul
Minecraft
miyavdi
@Melowdy , Durr laaa seni unuttuk bekle hele.
Ben unutulacak insan mıyım, yazıklar olsun. :D
@Cremranyec78 - @giresun283428 (Can dostum, canımı verebileceğim güvenilir insanlar)
@AsinPW (Biz neyiz dost.) -
@SedatTR (Ufak, tefek sorunlar olsada devam..) -
@Jcicosn (Projeler yapar, yapar.. Durur bir gün başaracağına inanıyorum. )
@shad - (Görev kardeşim <3)
@Aryus (Eskiden çok iyi anlaşamıyorduk ama kafalar sonradan uyuştu)
@Anathory - (Kendisi çok kötü
tasarımcı olsa da
çok seviyorum kendisini)
@Dagon - (Adam ayan baba herkesi dolandırıp sanaldan gitti sonra araba çarptı, tren çarptı, uzaya çıktı KASMDKQDWQKM)
@EfeK0 - (Değerli kardeşim ailemin bir üyesi)
Kamil burdan sanada selamlar..
@ZediaphBack - (Eleman tam bir fakeplayers, zurnacı orjinal ayan.)
@Eyüp. (Yakışıklı eleman.)
@Arso Design ( Kendisi ile son sıralar tartışsak/kavga etse bile seviliyorsun)
@MineLive TR - @MineLive-TR (Eyvah adamın multi hesabını bulduk seviliyorsun Enesim.)
@vicdum (Canom sende seviliyorsun)

@bycakr (İnfumia ailesi olarak size ilk başlarda ne kadar tilt olsamda sonradan samimiyetinizi anladım) seviliyorsunuz @portlek sen hariç senin gözü fotozunu beğenmedim.

Ulan insanın bu kadar dostu olması insanın gözünü yaşartıyor ha..

Şu mc-tr.com forumunda bir çoğu dostum oldu hatırlamadıklarım için özür dilerim.. Eğer hatırlamadığım varsa konuya yorum atsın bende onları ekleme yapayım.​

Beni eklememişsin... Kırılmadım. Yalnızca bir süre kalbimden kınama cezası aldın .s

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv

Melowdy

Zaman iyi yazardır; her zaman mükemmel sonu yazar.

Discord:

Melowdy#0163

Elmaslar
193
Puanlar
6.925
Yer
İstanbul
Minecraft
miyavdi
Eee, herkes bir kaç kişiyi yazmış. Ben de yazayım mı artık, çoooooook değerli bulduklarımı bu kısma ekliyorum.

@Anathory - Kaybetmeyi göze alamayacak kadar az dostum var, sana olan güven ve sevgimi anlatmaya kelimeler yetmez. Sende bu sayılı kişilerden bir tanesisin.
@Cylonce - Her ne kadar beni listene eklemesende, aramızda tatsız olaylar yaşasakta son zamanlarda tanıştığım en samimi kişilerden birisin. Bazı tavırların hariç seni seviyorum.
@Abdullah T. - Yani pek uzun bir tanışmışlığımız yok, seni de seviyorum. Benim için en kıymetlilerinden bir tanesisin.
@cosmicfugue - Açıkçası çok samimi bir dostluğumuz yok, forum üzerinde, discord adresinde tanıyabildiğim kadarıyla alanında başarılı, çok hoş birisin. Gerektiği zaman istifini bozmayan, gerektiği zamanda gülüp eğlenebilen takdir ettiğimsin...
@SedatTR - Mahallemizin şımarık, büyümemiş çocuğu. Bayılıyorum sana <3
@Avelis - Seni de seviyorum, işinde iyisin. Foruma bir çok katkın oldu, forumda da başarılısın.
@elvio2dev - Bak seni unutmuşum, gözlerim yaş yüreğim figan... Sen kadar özel, başarılı yetenekli birini nasıl eklemem buraya? Seviliyorsun...
@Elygon - Arkadaşlıktan öte bir dostluk, ortaklık... Sanalda tanıdığıma memnun olduğum mükemmel, nadide kişilerden bir tanesisin. Seni seviyorum. <3
@Lelouch Vi Britannia - Her ne kadar kavga etsekte hoş birisin, seni de seviyorum.

Tabii ki unuttuklarım olabilir, discord adresinden hatırlatırlarsa bu özel listeye ekleyebilirim .s
Bunun haricinde küçük bir dip not geçeyim, forum üzerinde, discord adresim aracılığıyla benimle tanışmış her kişi benim için özeldir, bu liste sadece en samimi olduklarımı barındırıyor.

Son düzenleme:

EfeK0

Tasarımcı | Skripter

Discord:

EfeK#6993

Elmaslar
336
Puanlar
8.075
Minecraft
_EfeK0_
@Cylonce (Adam gibi adamdır kendisi)
@Anathory (Uzun zamandır hayranıyım kendisinin :D)
@SedatTR (Arada sırada ciddi kavgalar etsekte bence seviyoruz birbirimizi)
@KaamiL43 (Uzun zamandır dostum, adamdır)
@AsinPW (Dostummmm)
@Arso Design (Kendisi tasarım konusunda yardımcı oldu, severim kendisini de)
@Dagon (Deygın, çılgın adam; severim kendisini)
@Ozan Demir (Adam gibi adamdır, çocuğu gibi bakıyor len bana .d)
@EfeK0 (Kendisi en yakın arkadaşımdır. Çook uzun zamandır benimle beraber)
@cosmicfugue (O yetkiyi sonuna kadar hakeden adam gibi adamdır)
@YigitReisOffical (Forumda herkesin ortak değer verdiği insan olabileceğini düşünüyorum. İyi kalpli, düzgün bir insandır)

Yazmadıklarım varsa söylesinler halledelim .d

Son düzenleme:

Fenix Network

FenixNW.Keyubu.Com
Elmaslar
586
Puanlar
6.020

SedatTR

ok

Discord:

SedatTR#8666

Elmaslar
158
Puanlar
9.130
Minecraft
SedatTR
@Cylonce (Adam gibi adamdır kendisi)
@Anathory (Uzun zamandır hayranıyım kendisinin :D)
@SedatTR (Arada sırada ciddi kavgalar etsekte bence seviyoruz birbirimizi)
@KaamiL43 (Uzun zamandır dostum, adamdır)
@AsinPW (Dostummmm)
@Arso Design (Kendisi tasarım konusunda yardımcı oldu, severim kendisini de)
@Dagon (Deygın, çılgın adam; severim kendisini)
@Ozan Demir (Adam gibi adamdır, çocuğu gibi bakıyor len bana .d)

Yazmadıklarım varsa söylesinler halledelim .d
ciddi? NANİ

Elygon

Fill your dreams with design Create with Ely
Elmaslar
94
Puanlar
4.345
@Melowdy = Bir umut, bir ışık göklerde parlayan yıldız gibisin. Başardığımız işler, tecrübeler, dostluklar, samimiyetler ve daha fazlası... Seninle olmaktan gurur duyuyorum ve seni reel'de değilmişsin gibi sevmeye devam edeceğim :)
@Avelis = Eskiden iyi işler başardık ve bu yol üzerinde devam ediyoruz. Yollarımız ayrılsada dostluğumuz ayrılmadı. Diğerleri gibi satmayarak kablimi aldı :)
@Mitini = Bir oyunun tanrısı olabilir mi? aslında evet olabilir. Fakat tanrı sadece yazar miti ise yaratır...
@Hasan Kolcu = sana anlatacak söz bulamıyorum bile :D en sevdiklerim arasındasın <3
@Lelouch Vi Britannia = dostluğumuz bir yana çalışmalarımız bir yana... zamanında beraber çok güzel işler başardık ve başarmaya devam ediyorsun <3
@Aronshire = Aman tanrım, ne zaman tanıştığımızı bile unuttum :D bilmem biliyormusun fakat piyasada tek kavga edip kardeş gibi olduğum tek insansın :)
@Arso Design = tek bir cümlemi almadan attın. Aynı ekipte yer alsakta ben sana bunu yapmazdım. Sana karşı olan hislerim kırgın olsada dostluğumuzun biteceği anlamına gelmez.
@Cylonce = Ula Erdem 3 sene oldu ne kadar kavga etsekte hâlâ birlikteyiz :) Seni ayrı bi seviyorum.
@CrossBorder = Nadir ve özel kişilerden birisin. Zamanı gelince ne kadar çok tanınacağını biliyorum ve seninle kardeş olduğumuz için kendimi şanslı değil bir mucize olarak görüyorum :D
@Rewolwin = Eyyyy Kadir, seninle geçirdiğim o eski vakitleri özlüyorum... Şuanda herkes kendi yolunda ama sıkı dostluğumuz hâlen devam ediyor... Olması gerekende bu zaten <3

@Abdullah T. = Aynı ekipte yer alsak bile bazen dostluğun ne olduğunu öğrenmek gerekiyor. Zamanı gelince 2 seçim yapman gerekir, 1. Linç yemen 2. Dostun bilmem anladın mı? Yaptığın davranıştan sonra değerin artık o kadar düştüki seninle konuştuğum zamanlar bile değerli gelmiyor. Her ne kadarda olsa seni sevmesemde saygı duyarak ve terbiyemi bozmadan sana mesajlarımla derdimi anlatabiliyorum. (Eğer işe başladıysan önce dostunu tercih etmeni öneririm.)

Unuttuğum varsa bilin ki ismini bilmiyorumdur... :D

Son düzenleme:

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
722
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
N'aber @Garp. Dost, most demişler sen geldin aklıma.

Le'louch

Say "bye" to the past, "hello" to the tomorrow.

Discord:

Le'louch#6234

Elmaslar
112
Puanlar
4.170
Minecraft
Lelocuk
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı