Sol Reklam

Forum İmza Tasarımım

• Konuyu başlatan gercektengizlibiri
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.859
G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Türk bayrağının renginin değişmesi hoş gözüküyor ama yapılmaması gereken bir şey bence. Birazdan aşırı milliyetçi arkadaşlar gelip sana söverlerse şaşırma yani. :D
Teşekkürler. Bu imzayı yaparken türk bayrağına mavi renk ekliyeyim Azerbaycan'ı temsil etsin dedim. Bi mavi renk bi kırmızı renk olunca renk uyumsuzluğu oldu ve bende birkaç renk ekledim.

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX
o bayrak renk değiştirmese dağa iyi olabilirdi

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
o bayrak renk değiştirmese dağa iyi olabilirdi
Yorumun için teşekkür ederim. Mavi yeşil ve kırmızı renkleri Azerbaycan'ı temsil ediyor. Ayrıca kırmızı renk Türkiyeyi de temsil ediyor. Diğer renkler ise görüntü bozulmaması için.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530
Bayrağın rengi değişmemeli. Sonuçta bayrağımızın rengindeki sebep belli. Font berbat, ek bir şeyde görmüyorum. İki dakikalık bir uğraş sonucu ortaya çıkmış sanki. Sırf madalya uğruna bu tarz emeksiz tasarımlar yapılmamalı. Biraz daha uğraşmalısın, üstelik daha yenisin.

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Bayrağın rengi değişmemeli. Sonuçta bayrağımızın rengindeki sebep belli. Font berbat, ek bir şeyde görmüyorum. İki dakikalık bir uğraş sonucu ortaya çıkmış sanki. Sırf madalya uğruna bu tarz emeksiz tasarımlar yapılmamalı. Biraz daha uğraşmalısın, üstelik daha yenisin.
Madalya uğruna 2dkda yaptığım bir tasarım değil. Photoshop'a başladığım ilk günlerde yaptığımı belirtmek isterim. Madalyayı severim, madalyayı sevdiğim için konu açtım. İmza için 50 şey eklemek saçma geliyor. Daha çok sade tasarımları seviyorum. Görüşün için teşekkür ederim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Bence bu konuyu açman bile çok saçma. Atamızın güzel durmadığı resim mi var? ( gif imza vs. ) :8​

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Üçretli mi yapıyorsunuz yoksa ücretsiz mi ücretsiz ise bana da yapar mısınız cok beğendim yaparsanız özelden konuşalım suanki hali efsane renk değişmese sadece kan kırmızısı olsa bile güzel.

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Üçretli mi yapıyorsunuz yoksa ücretsiz mi ücretsiz ise bana da yapar mısınız cok beğendim yaparsanız özelden konuşalım suanki hali efsane renk değişmese sadece kan kırmızısı olsa bile güzel.
Ücretsiz olarak yardım etmek isterdim ancak elimde ne bir PSD si ne de bir pngleri bulunuyor :(

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530
Madalya uğruna 2dkda yaptığım bir tasarım değil. Photoshop'a başladığım ilk günlerde yaptığımı belirtmek isterim. Madalyayı severim, madalyayı sevdiğim için konu açtım. İmza için 50 şey eklemek saçma geliyor. Daha çok sade tasarımları seviyorum. Görüşün için teşekkür ederim.
Sadece iki şey ekleyip sade tasarım demen çok saçma. 50 şey ekle demiyorum, en azından biraz gideri olsun. Bomboş bu şekilde.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ücretsiz olarak yardım etmek isterdim ancak elimde ne bir PSD si ne de bir pngleri bulunuyor :(
2 dakikada yapar verirsin dert etme. :)

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Sadece iki şey ekleyip sade tasarım demen çok saçma. 50 şey ekle demiyorum, en azından biraz gideri olsun. Bomboş bu şekilde.

2 dakikada yapar verirsin dert etme. :)
Haklısın bir kaç eklenti yapabilirim güzelleştirir ama ben bu tasarımı böyle sevdim
Bu arada 2 dakika değil 1 dakika .s

Değerlendirmeleriniz üzere Türk Bayrağının rengini kırmızıya sabitleyeceğim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı