Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AsinPW

MORE BEER!

Discord:

AsinPW#1096

Elmaslar
866
Puanlar
11.975
Yer
Wuhan, China
Benim hoşuma gitmedi, en baştan belirteyim her yerde üstten ve alttan basık şekilde duran fontu görmeye başladım buda yetmezmiş gibi siz her yerde aynı tarzda basık fontlar tercih etmişsiniz bu beni tasarımdan itmeye tek başına bile yarayacak bir sebep. 2. kısımda tasarım turuncu bir şekilde giderken tasarımda başka bir yerde olmayan bir renk -mavi- koyarak bütünlüğü bozduğunuzu düşünüyorum. Her tasarımınızda görmekten bıktığım, barkod ve yandan yada aşağıdan geçen 2 yada fazlası kelimeden oluşan kısımıda her tasarımınızda görmek bana değişik geldi. Her gördüğünüz kısıma bir şeyler -koyabilecek bir şeyler- buluyor olmanız güzel bunda sorun yok ancak tasarım benim gözümde halk tabirince kalabalık karsamba ve ihtiyaç olmayan sadece koymak için koyulan birçok materyalden/patternden vs. oluşuyor. Kısaca benim hoşuma gitmedi, her materyali sıkış tıkış seviyorum diyenede karışamam. Başarılar dilerim, heh birde giriş kısmında beranw network mü yazıyor :enteresan:
Herkesin fikrine saygım vardır ancak ben şahsen sıkış tıkış seviyorum :D Etrafı boş bırakmaktansa şekiller ile doldurmayı tercih ederim. Benim elde etmek istediğim şey bir tasarıma bakıldığında göze güzel gelmesi, hoş durması. Bu ürünü alan müşterimiz ve konuya yorum atan dostlarımızın geneli tasarımı hoş buldu. Font konusunda ise, örneğin Poppins artık klasik bir font. Ancak poppinsi kullanmamanız daha iyi bir tasarım çıkartmanızı sağlamaz. Düzgün kullanıldığı taktirde her font kullanılabilir. Bunu her yerde gördüğünüze göre güzel bir font demek ki :D neden kullanmayalım. Mavilik konusunda ise katılıyorum. Onu birisi daha söylemişti teslimattan önce renklerde düzenleme yapar vaktim kalırsa bu konuyu da güncellerim.

Konu içerisinde en alta tasarımdaki yazıların örnek olarak yazıldığını söylemiştim. Başarılar, yorumunuz için teşekkürler <3

Kendi konu tasarımımız diye demiyorum resmen aşık oldum
2021'in ilk aşkı diyebilir miyiz o zaman :8 Yorumunuz için teşekkürler <3

Fontların aslı iyi gözükmesede fontların ayarını iyi yapmışsınız eklemeleriniz ile çünkü bu fontlar sizin tasarmınızdan başka tasarıma gitmiyor harikalar yaratmışısınz her zaman ki gibi.
Ayar vermek önemli :D Yorumunuz için teşekkürler <3

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Benim hoşuma gitmedi, en baştan belirteyim her yerde üstten ve alttan basık şekilde duran fontu görmeye başladım buda yetmezmiş gibi siz her yerde aynı tarzda basık fontlar tercih etmişsiniz bu beni tasarımdan itmeye tek başına bile yarayacak bir sebep. 2. kısımda tasarım turuncu bir şekilde giderken tasarımda başka bir yerde olmayan bir renk -mavi- koyarak bütünlüğü bozduğunuzu düşünüyorum. Her tasarımınızda görmekten bıktığım, barkod ve yandan yada aşağıdan geçen 2 yada fazlası kelimeden oluşan kısımıda her tasarımınızda görmek bana değişik geldi. Her gördüğünüz kısıma bir şeyler -koyabilecek bir şeyler- buluyor olmanız güzel bunda sorun yok ancak tasarım benim gözümde halk tabirince kalabalık karsamba ve ihtiyaç olmayan sadece koymak için koyulan birçok materyalden/patternden vs. oluşuyor. Kısaca benim hoşuma gitmedi, her materyali sıkış tıkış seviyorum diyenede karışamam. Başarılar dilerim, heh birde giriş kısmında beranw network mü yazıyor :enteresan:
rect önüne poppins fontla yazı yazıp bırakmıyor en azından

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı