Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Fikir bizden, yardım da sizden. "Rol Yapma ve Hayatta Kalma Sunucusu"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Farve#8283

I don't know.

Discord:

Farve#8283

Elmaslar
98
Puanlar
13.605
Yer
World
Güzel Projelerin Var Hoşuma Gitti Bide Böyle Oyuncu Kitlesi Bulursan Sunucun İlerler Ama Bulamazsan Kalma İhtimali Var. İyi Forumlar :)

ByArtem

Emekli Yönetici

Discord:

ByArtem#1882

Elmaslar
124
Puanlar
15.350
Minecraft
ByArtem
Amacınız ve fikirleriniz gayet hoşuma gitti eğer bu projeyi gerçekleştirirseniz gayet başarılır bir sunucu olabilir ve hayata kalma sunuculara karşı aranızda büyük bir fark açabilirsiniz.

Haru

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
127.0.0.1
Amacınız ve fikirleriniz gayet hoşuma gitti eğer bu projeyi gerçekleştirirseniz gayet başarılır bir sunucu olabilir ve hayata kalma sunuculara karşı aranızda büyük bir fark açabilirsiniz.
Çalışmalarıma başlamış bulunmaktayım.
Umarım size ve diğer insanlara
Keyifli zaman geçireceği bir Sunucu sunabilirim.

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
Knight Onlinedeki gibi pazarda satılanların vergileri (parası) krala gitsin.. sonra event yapsın onunla

Haru

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
127.0.0.1
Knight Online hâlâ oynadığım için böyle bir fikir düşündüm.
Şöyle bir şey de yapabilirim.
En fazla öldürmesi olan oyuncu Kral olabilir

Berk_Bey

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
58
Puanlar
13.470
Yer
Los Angeles
Minecraft
Bowich
bu projede katkı olarak az bi fikir veren bende varım plugin işini hallettik ama az bir kaç işimiz daha demi @Haru sunucu oyunculara beta olarak sürmek sitiyoruz bunu haruyla konuştuk ve pluginlerde bir kaç değişilik yaptım ve düzeltmer yapıldı haru da biraz değişiklik yapacak ve proje bittiği zaman yeni konu açılcaktır

bynys

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
16
Puanlar
13.270
Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek isterim ki , ben belirli platformlarda RP yaptım bazende gerçekten birşeyler gördüm.İnsanlar bazen RP'den çıkıyor sinirleniyor bunlar normal şeyler gibi karşılanmıyor örnek vermek gerekirse;Samp platformunda Rp sunucularında eğer ki küçük bir Non-rp yapsan daha o insanlar seni en az 25 dakika hapise atıyor ve orda bekliyorsun.Bazen gerçekten güzel ortamlar oluşması için katı kurallar gerekebiliyor. Örneğin level sistemi yapıcak iseniz Daha yeni başlamış oyuncu yani 1 seviye olan oyuncu yanlış birşey yaptığında onu jaile gönderin. Bir süre sonra hatalarını yaptığını anlayacak ve artık jaile girmekten bıktığı için tekrarlamayacaktır bu tür davranışları insanlara uyarılar vererek öğretebilirsiniz ban atarak değil. Ve fikirde çok hoşuma gitti aklıma şu şekilde bir fikir geldi Kurucular yerine bir tane de normal oyunculardan seçilsin o krallıklar arasında savaşlar vs dönsün ama non-rp olarak değil örneğin ben karşı krallığın süvarisini gördüm şu şekilde konuşamam
-Naper lan aq süvarisi
Bu tür konuşmam non-rp ye girer bu tür yerlerdede insanları jail , vs yere atmak biraz cezalandırmak gerekiyor. Bilenler de bazen insanlara tölerans gösterip nazik bir şekilde uyarması gerekebiliyor.Bu arada örneğin bir forum kurun , ve bir kaç konu hazırlayın sunucunuz için. Örneğin A Krallığı Kraliyet Askerleri oranın Kraliyet Askerleri başkanı tarafından bir başvuru formu hazırlansın ve o forma göre insanlar katılmak isterse katılsın kraliyete özel silahlar verilsin sonra.Örneğin A krallığı Çiftçiler bölümü gine kral çiftçiler başkanını seçsin ve forumda konu hazırlansın bu başlıklar ile çok farklı yerler olsun insanlar birbiriyle alışveriş yapsın iletişim halinde olsun ve gerçekten o tarzı yakalasın.Whitelist vs de koymana gerek yok çünkü şuan platformda insanlar pek RP bilmiyor bu yüzdende başta onları düzeltmemiz gerekiyor .

Okuduğunuz için teşekkürlerimi sunuyorum.

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
894
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Hmm, fikirlerin çok hoşuma gitti eline sağlık..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı