Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Factions Server Spawn / By DestroyerMC

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei

Dreary

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

dreary#4915

Elmaslar
52
Puanlar
0
Yer
Ankara
Minecraft
DrearyArtz
Twitter
drearybuilds
Terraini beğendim, ancak yaptığınız tarzda bir commission haritasına uygun olduğunu düşünmüyorum. Bu tarz bir terraine, yapıları yedirmek gerek bence. Ya da terraini doldurup, yapıyı ön plana çıkarabilecek herhangi bir şey yapabilirdiniz. Yapılar çok eski tarzlarda yapılmış ve hiçbirinin oran/detay/derinlik açısından yeterli olduğunu düşünmüyorum. Yapılar shape bakımından çok zayıf kalmış. Ayrıca kullandığınız palet, genelde Türk mimarisinde vazgeçilemez, klasik, eski ve benim deyimimle "tarih öncesinden kalma" bir palet olmuş. Dekoratif öğeler terrain ile her yönden uyumsuz kalmış (Palet, tema vb.). Böyle profesyonel gözüken bir konu tasarımı için, kalitesi düşük bir commission haritası diyebilirim. Zira buradaki tek beğenebildiğim unsur; konu tasarımınız. Bir emek verilmiş, ancak neye emek verdiğiniz çok daha önemli bence. Projeyi kimin yaptığını bilmiyorum ancak mimari açısından, eğer bir veya birkaç kişi tarafından eğitim görüyor ya da daha farklı kaynaklardan yararlanmaya çalışıyor ise, çok yanlış yönde eğitildiğini/kendini eğittiğini söyleyebilirim. Eğer sizi kırdıysam, özür dilerim. Ancak bu piyasada genel estetik yargılar olduğunu düşünüyorum ve bunlar üzerinden ilerleyerek böyle bir yorum yapmak istedim. Sizin iyiliğiniz için...

İyi forumlar...

kyabuilds

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
kyabuilds
Terraini beğendim, ancak yaptığınız tarzda bir commission haritasına uygun olduğunu düşünmüyorum. Bu tarz bir terraine, yapıları yedirmek gerek bence. Ya da terraini doldurup, yapıyı ön plana çıkarabilecek herhangi bir şey yapabilirdiniz. Yapılar çok eski tarzlarda yapılmış ve hiçbirinin oran/detay/derinlik açısından yeterli olduğunu düşünmüyorum. Yapılar shape bakımından çok zayıf kalmış. Ayrıca kullandığınız palet, genelde Türk mimarisinde vazgeçilemez, klasik, eski ve benim deyimimle "tarih öncesinden kalma" bir palet olmuş. Dekoratif öğeler terrain ile her yönden uyumsuz kalmış (Palet, tema vb.). Böyle profesyonel gözüken bir konu tasarımı için, kalitesi düşük bir commission haritası diyebilirim. Zira buradaki tek beğenebildiğim unsur; konu tasarımınız. Bir emek verilmiş, ancak neye emek verdiğiniz çok daha önemli bence. Projeyi kimin yaptığını bilmiyorum ancak mimari açısından, eğer bir veya birkaç kişi tarafından eğitim görüyor ya da daha farklı kaynaklardan yararlanmaya çalışıyor ise, çok yanlış yönde eğitildiğini/kendini eğittiğini söyleyebilirim. Eğer sizi kırdıysam, özür dilerim. Ancak bu piyasada genel estetik yargılar olduğunu düşünüyorum ve bunlar üzerinden ilerleyerek böyle bir yorum yapmak istedim. Sizin iyiliğiniz için...

İyi forumlar...
Sonunda şunlara açıkladın eren abi

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
indir.jpg

Biraz gülelim :D bu arada @Destroyer-/M\ başkan iyisin bayağı daha da iyi olaman dileği ile ciğerim <3​

Fronder06

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Map çok güzel, tebrikler.

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul

Destroyer-/M\

Elmaslar
24
Puanlar
0
Minecraft
DestroyerMC
Eki Görüntüle 32060
Biraz gülelim :D bu arada @Destroyer-/M\ başkan iyisin bayağı daha da iyi olaman dileği ile ciğerim <3​
:'D
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İyi forumlar...
Yorumunuz icin tesekkurler kirilacak bir durum yok aksine yanlislarimin soylenmesi beni sevindirir.Kendimi gelstirmeye calisiyorum bilmem kac yildir build yapan birisi degilim.Bence bedava harita icin cokta kotu deyil.Mimarileri genelde duz zeminde yapiyordum buda yapilarimi terrainne nasil oturtacagim konusunda beni biraz zorluyor.

Son düzenleme:

xMedars

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
xxxfurkanbabaxxx
anlatmaya gerek yok görüyorsunuz fevkalade

emreaslivar

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
yCrowLeq
mapı sunucumda kullanabilir miyim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı