• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Alpho323

Kızılsakal Kızıltaş?
21
20 Haziran 2018
495
198
390
$$ CaHiT $ MiRaÇ $$
Alpho320 #7408
alpho320
JCole

Kod:
command /faktiyın:
    trigger:
        execute console command "faction"
Ben sadece örnek verdim.

Veya
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.
işini görebilir.
İstedigim Bu gibi Deil O mesela Aynı Factions Oluyor Ve Clanlar Bir biriyle çakışır Şöyle
Factions pluginin ismini değistirecem /f create deil /sirket kur fln olacak işte Factions Plugininin komutlarını nasıl editleyecegim söylersen gerisini halledebilirim teşekkürler

Craxy

Play.SilentNW.Com | 1.8 - 1..13

MyCommands pluginine bak o zaman. Başka türlü bilmiyorum.
MyCommand sunucular arası geçişi sağlar.
Arkadaşın sorduğu soru ile hiç bir alakası yoktur.​

Alpho323

Kızılsakal Kızıltaş?
21
20 Haziran 2018
495
198
390
$$ CaHiT $ MiRaÇ $$
Alpho320 #7408
alpho320
JCole

MyCommands pluginine bak o zaman. Başka türlü bilmiyorum.
Factions Pluginin Komutlarını nasıl değiştiricegimi bilen arkadaş varmı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar Acaba Böylemi Örnek:

Kod:
sirket.izinler: {description: klan yetkilerini duzenler, with the proper fperm, default: false}
sirket.izinler.sirket: {description: klana yetki verir, with the proper fperm, default: false}
böyleyse devamını getiririrm ? arkadaşlar factions pluginin.yml sinde aliases yok nasıl editleyecegim ???

Son düzenleme:

Craxy

Play.SilentNW.Com | 1.8 - 1..13

Factions Pluginin Komutlarını nasıl değiştiricegimi bilen arkadaş varmı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar Acaba Böylemi Örnek:

Kod:
sirket.izinler: {description: klan yetkilerini duzenler, with the proper fperm, default: false}
sirket.izinler.sirket: {description: klana yetki verir, with the proper fperm, default: false}
böyleyse devamını getiririrm ? arkadaşlar factions pluginin.yml sinde aliases yok nasıl editleyecegim ???
Öyle olacağını düşünmüyorum.
Ama denemekten zarar gelmez.​