Sol Reklam

0/2500 oyna.mc-aspendos.com FACTION.MC-ASPENDOS.COM > 1.8.8-1.19 > GLOBAL SUNUCUNUN İLK PARÇASI SİZLERLE > ASPENDOS HAVASINI YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

benatmaca

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Benatmaca#0034

Elmaslar
12
Puanlar
3.770
Yer
İstanbul
Minecraft
NugeTR

SuleymanD99

Elmaslar
1
Puanlar
360
Yer
assa
Sunucuya gelip gördüm. Gerçekten emek verilmiş bir sunucu. Haritaları özel, pluginleri özel olarak ayarlanmış. Herkese cidden tavsiye ederim... Yetkilileri çok ilgili. Bu kısım önemli arakdaşlar... Yetkililer çok ilgililer...

Harçlığımı biriktirip vip alacağım :)

benatmaca

Discord:

Benatmaca#0034

Elmaslar
12
Puanlar
3.770
Yer
İstanbul
Minecraft
NugeTR
Sunucuya gelip gördüm. Gerçekten emek verilmiş bir sunucu. Haritaları özel, pluginleri özel olarak ayarlanmış. Herkese cidden tavsiye ederim... Yetkilileri çok ilgili. Bu kısım önemli arakdaşlar... Yetkililer çok ilgililer...

Harçlığımı biriktirip vip alacağım :)
Yorumunuz için teşekkür ederiz :)

Whiskey's

Savaştayım Ölüyom

Discord:

whiskeytr

Elmaslar
209
Puanlar
14.825
Yer
United States
Minecraft
WhiskeyTR

Bu yapıcağım yorum tamamen objektif olup bu yorumu sadece konu tasarımında verilen bilgilere göre yapacağım.
Bu yapacağım yorumun sunucunuz veya markanız ile doğrudan bir alakası bulunmamaktadır.

Öncelikle Türkiyede açtığınız sunucu neden almanya lokasyonunda?
Oyuncuların yüksek pingle keyifli PvP atması beklenemez.

Sunucunuzu özel yapan nedir?
Tüm sistemler her sunucuda bulunan klasik sistemlerdir.

Gelişmiş Klan Sistemi nedir?
Konu tasarımına göre klan sistemi her sunucuda bulunan klasik bir klan sistemi neden gelişmiş dediğinizi açıklamamışsınız.

Haritalar?
Haritalara yorum yapamayacağım çünkü hazır olup olmadıkları hakkında bir bilgim yok.
Hazır değilse güzel bir çalışma olmuş diyebilirim sizin adınıza.

Beklentileriniz, Vizyonunuz?
Yapacaklarınız ve yaptıklarınız hakkında ufak bir bilgi mesajı görmek isterdim.

Konu Tasarımı?
Konu tasarımı göz yormayan bir şekilde hazırlanmış bu sebeple 5/10 diyorum. Gayet güzel bir konu tasarımı.

Sunucunuzda oynamaya beni ne itecek?
Sizi farklı kılan nedir, neden başka sunucularda oynamak yerine sizin sunucunuza gelmeliyim bunları cevaplamalısınız.

İyi günler.

xdredd

Minecraft Mapper

Discord:

xdredd. / a7a

Elmaslar
257
Puanlar
3.255
Minecraft
atakamisama
Konu tasarımını beğendim hoşuma gitti güzel bir tema haritalar oldukça hoşuma gitti sistem tarafında da kendinizi geliştirdiniz mi oynanabilir güzel bir sunucu gibi duruyor müsait olduğumda deneyeceğim

benatmaca

Discord:

Benatmaca#0034

Elmaslar
12
Puanlar
3.770
Yer
İstanbul
Minecraft
NugeTR
Bu yapıcağım yorum tamamen objektif olup bu yorumu sadece konu tasarımında verilen bilgilere göre yapacağım.
Bu yapacağım yorumun sunucunuz veya markanız ile doğrudan bir alakası bulunmamaktadır.

Öncelikle Türkiyede açtığınız sunucu neden almanya lokasyonunda?
Oyuncuların yüksek pingle keyifli PvP atması beklenemez.

Sunucunuzu özel yapan nedir?
Tüm sistemler her sunucuda bulunan klasik sistemlerdir.

Gelişmiş Klan Sistemi nedir?
Konu tasarımına göre klan sistemi her sunucuda bulunan klasik bir klan sistemi neden gelişmiş dediğinizi açıklamamışsınız.

Haritalar?
Haritalara yorum yapamayacağım çünkü hazır olup olmadıkları hakkında bir bilgim yok.
Hazır değilse güzel bir çalışma olmuş diyebilirim sizin adınıza.

Beklentileriniz, Vizyonunuz?
Yapacaklarınız ve yaptıklarınız hakkında ufak bir bilgi mesajı görmek isterdim.

Konu Tasarımı?
Konu tasarımı göz yormayan bir şekilde hazırlanmış bu sebeple 5/10 diyorum. Gayet güzel bir konu tasarımı.

Sunucunuzda oynamaya beni ne itecek?
Sizi farklı kılan nedir, neden başka sunucularda oynamak yerine sizin sunucunuza gelmeliyim bunları cevaplamalısınız.

İyi günler.
Merhaba.
Sunucumuzun Almanya merkezli olma sebebi tamamen Global Hub bir sunucu üzerinde çalışmamızla alakalıydı aslında. Fakat eski oyuncularımızla Faction için konuştuğumuzda böyle bir sunucu olursa tekrar oynamak istediklerini belirttiler. Sunucunun ilerleyişini görmek istediğimiz için Almanya sunucusunda barındırmaya devam ettik. İlerleyişe göre bunu Türkiye sunucusuna çekmeye hazırız.

Sunucuda bulunan klasik sistemler aslında faction içerisinde bulunan sistemler. Ekstra olarak eklenebilecek çok fazla şey olmadığı için arka planda uygun olabileceğini düşündüğümüz pluginlerin geliştirme sürecine devam ediyoruz.

Gelişmik klan sistemi ile ilgili daha detaylı bilgi vermemiz gerektiği konusunda size katılıyorum. Bizim eksikliğimiz olmuş. Burada bahsettiğimiz "Gelişmiş" pluginden ziyade klanların sunucu içerisindeki işleyişi ile alakalı. Konu içerisinde daha fazla bilgi için çalışma yapacağız.

Haritalar tamamen bize ait sıfırdan yapıldı. Hazır kullanılması veya dışarıdan alınmış olması gibi bir durum söz konusu değil.

Beklentilerimiz ve vizyonumuzla ilgili Global Hub sunucusu için hazırladığımız tasarımlarda bilgi vermiştik fakat factionun önce açılmasıyla onları yayınlayamamış olduk.Yaptıklarımız hakkında da konu başlığında belirtmiş olduğumuz Odeion Digital şirket web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Bizi farklı kılan şeyleri biraz daha oyun içerisinde görebilirsiniz. Malum konu başlıklarına yazılan veya vaad edilenler pek sunucularda gerçekleşmediği için, bu farklı sunucu içerisinde daha net görebilirsiniz.

Konu tasarımı yorumu ve diğer yorumlarınız için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Dylex

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Dylex#6666

Elmaslar
13
Puanlar
205
Yer
United States
Minecraft
TheDylex
Neden Xeon Cpu tercih ettiniz hocam

KollariSwain

Yani wow, adalet kalmamış
Destek Müfettişi
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
669
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER

benatmaca

Discord:

Benatmaca#0034

Elmaslar
12
Puanlar
3.770
Yer
İstanbul
Minecraft
NugeTR
Neden Xeon Cpu tercih ettiniz hocam
Faction sunucumuzu bugün Ryzen işlemcili TR bir makineye çekiyoruz. Xeon Cpu da da kötü bir cpu kullanmıyorduk fakat lokasyon değiştirmişken işlemciyi de değiştireceğiz.

Dylex

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Dylex#6666

Elmaslar
13
Puanlar
205
Yer
United States
Minecraft
TheDylex
Faction sunucumuzu bugün Ryzen işlemcili TR bir makineye çekiyoruz. Xeon Cpu da da kötü bir cpu kullanmıyorduk fakat lokasyon değiştirmişken işlemciyi de değiştireceğiz.
Hocam kendi deneme sunucumu bile i9 9900k açıyorum xeon çok kötü bir seçim olmuştu başarılar.

benatmaca

Discord:

Benatmaca#0034

Elmaslar
12
Puanlar
3.770
Yer
İstanbul
Minecraft
NugeTR
Hocam kendi deneme sunucumu bile i9 9900k açıyorum xeon çok kötü bir seçim olmuştu başarılar.
Teşekkür ediyorum cevabınız için bugün gün içerisinde işlemci ile beraber forum tasarımında da değişiklikleri yapıp tekrar yayınlayacağız.

Dylex

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Dylex#6666

Elmaslar
13
Puanlar
205
Yer
United States
Minecraft
TheDylex
Teşekkür ediyorum cevabınız için bugün gün içerisinde işlemci ile beraber forum tasarımında da değişiklikleri yapıp tekrar yayınlayacağız.
Dikkate alıp uğraşmanız güzel destek lazım olursa paslaşalım.

MuhammedAtasci

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Atasci

Elmaslar
86
Puanlar
1.270
Yer
Elazığ
Minecraft
Atasci
Güzel sunucu, Başarılar dilerim.

benatmaca

Discord:

Benatmaca#0034

Elmaslar
12
Puanlar
3.770
Yer
İstanbul
Minecraft
NugeTR
Sunucu lokasyonu Türkiye olarak güncellendi ve Ryzen 9 3900X işlemciye geçildi. 128GB Sunucumuz Almanya'da olduğu için Türkiye'de ilk olarak 32GB ile açılış yapmak istedik. Sunucu durumuna göre gün içerisinde 64 GB yükseltmesi yapılmaya hazır. Sunucu içerisindeki sistemlerde güncellemeler yapıldı. Gelişmiş Klan Sistemi hakkında detaylı yazı hazırlanıyor. Gerekli bakımın bugün içerisinde bitirilip sabah sunucunun tekrar aktif olması planlanıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı