Sol Reklam

Eylül Ayı Yama Notları: YouTube Güncellemesi

Smoker2

.hi
Elmaslar
64
Puanlar
13.710
youtube.png

YEPYENİ BİR GÜNCELLEME!
An itibari ile, YouTube kanalını
tanıtabilir ve abonelerin ile forumda yükselebilirsin!

Tekrardan merhabalar! Ağustos ayında ortaya attığımız YouTube Güncellemesi fikri nihayetinde siz forum üyelerimiz ile buluşuyor. YouTube'un yanı sıra Instagram, Twitter, Discord gibi sosyal medya mecralara yönelik güncellemeler de hazırlıyoruz. Bu güncellemeler ile birlikte forum üyelerimiz Instagram, Twitter, YouTube veya ilgili mecranın flamasını, madalyasını ve o yeniliğe özel ödülü/hediyeyi talep edebilecektir. Lafı fazla uzatmadan konumuz olan YouTube Güncellemesi'ne geçelim.

YouTuber flaması nedir?
YouTuber flaması, forumda YouTube bölümünde paylaşım yapan kişiler için oluşturduğumuz bir üyeliktir. Bu flama ile YouTube kanalı olan kullanıcılarımız YouTube kanalını forum üzerinde daha aktif ve daha iyi bir biçimde duyurabilecektir.

YouTuber flamasının avantajları nedir?
YouTuberlara özel pano.
MC-TR.COM Resmi Discord Sunucusu'nda YouTuber rolü.
MC-TR.COM Resmi Discord Sunucusu üzerinde YouTube kanalında video içeriklerini paylaşabilme hakkı.
Premium Üyelik hakları.
Profil sayfasında YouTube kanalı için özel bir bölüm.

YouTuber flaması şartları nelerdir?
YouTube kanalınızda yayınlanan içerik en az 2-3 (iki-üç) iş günü içerisinde 500 görüntülenme olmalı.​
Her ay en az 2 içerik paylaşılmalı.​
Abone sayınız 5000 ve üzeri olmalıdır.​
Videoların açıklama kısmına kendi profil bağlantınızı ve kesinlikle MC-TR.COM'un ana sayfa bağlantısını bırakmalısınız.​
Kanalınız ve videolarınız MC-TR.COM'a karşı olmamalıdır. (Kurallar, politika, şartlar...)​
Ekran Alıntısı.PNG

pano bölümü
Ekran Alıntısı.PNG

profil sayfası tanıtım bölümü

youtuber.PNG
flama görünümü

1. Adınız:
2. Soyadınız:
3. Yaşınız:
4. YouTube kanalınız (Bağlantısı):
5. Abone sayınız:
6. Ortalama izlenme sayınız:
7. Kanal türü/içeriği:
8. Gelecek için planlarınız/projeleriniz var mı?:
9. Neden YouTuber başvurusu yapıyorsunuz?:
10. Eklemek istedikleriniz:
Şartlar, avantajlar ya da herhangi bir YouTuber güncellemesi içeriği değiştirilebilir, kaldırılabilir ve güncellenebilir.

fikir babaları & yardımcı kişiler
@Garp
@Phyruss

@cansarac

Bir daha ki güncellemede görüşmek üzere, esen kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
S

sooply

Ziyaretçi
Youtuber'ların önü açıldı. Harika bir güncelleme.

heavydirtysoul

yorgun
Emektar

Discord:

heavydirtysoul#0021

Elmaslar
733
Puanlar
13.850
Yer
DEMA
Flamayla beraber gelen özellikler harika. YouTube ile uğraşan arkadaşların kesinlikle gözden kaçırmaması gereken bir fırsat.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Youtuber arkadaşlara özel bir flama oluşturulması gerçekten çok hoş olmuş. Şimdiden başvurusu kabul olan herkese hayırlı olsun ;) <3

FlorisSa

Örümcek Hoşt!

Discord:

Kayra#3280

Elmaslar
260
Puanlar
14.030
Minecraft
Ifestus
Forumda 5000 aboneyi geçen pek youtuber yok, aktif olarak yapan ve yükselmeye çalışan youtuberlar için de bir kapı açılsaydı güzel olabilirdi.

DomoOfficial

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

DomoOfficial#3614

Elmaslar
15
Puanlar
13.470
Yer
Sakarya
Minecraft
DomoOfficial
Başarılı bir yama olmuş 5000 abone fazla gibi sanki 2500 civarı olsaydı iyi olurdu iyi forumlar.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

FlorisSa

Örümcek Hoşt!

Discord:

Kayra#3280

Elmaslar
260
Puanlar
14.030
Minecraft
Ifestus

Smoker2

.hi
Elmaslar
64
Puanlar
13.710
Forumda 5000 aboneyi geçen pek youtuber yok, aktif olarak yapan ve yükselmeye çalışan youtuberlar için de bir kapı açılsaydı güzel olabilirdi.
Başarılı bir yama olmuş 5000 abone fazla gibi sanki 2500 civarı olsaydı iyi olurdu iyi forumlar.
Geri dönüşleriniz için teşekkür ederiz. En kısa zamanda şartları eleştirilerinze göre düzenleyeceğiz. Siz şu an yine de başvuru yapabilirsiniz.

kaptanpilott

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
277
Puanlar
3.070
Güzel bir proje herkese hayırlı olsun

Burakcan

Web Developer
Emektar

Discord:

matta#7310

Elmaslar
716
Puanlar
14.520
Minecraft
matta76
Mantık güzel fakat açıklama kısımlarına "mc-tr" linki koyulması benim gözümde saçma. Karşılıklı reklam amacı güdülmüş gibi hissettim. Paralı yapacağımıza insanlara reklamımızı yaptıralım demişsiniz sanırım.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Mantık güzel fakat açıklama kısımlarına "mc-tr" linki koyulması benim gözümde saçma. Karşılıklı reklam amacı güdülmüş gibi hissettim. Paralı yapacağımıza insanlara reklamımızı yaptıralım demişsiniz sanırım.
böyle tespiti ben yapmıyorum be reis

Smoker2

.hi
Elmaslar
64
Puanlar
13.710
Forum olarak bizimde bir yerden bir şeyler kazanmamız gerekiyor. Bu yüzden böyle bir şeye başvurduk. Açıklama kısmına ufak bir bağlantı bırakmak pek zor değil. Sonuç olarak bu güncelleme bununla kalmayacak, yeni fikirler ve yeni öneriler ile daha ileriye taşınacak. Yorumun için teşekkür ederim. :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı