Sol Reklam
Sağ Reklam

Eternal Network > Eskilerin Kalitesi | İLK DEFA GÖRECEĞİNİZ SİSTEMLER | 4 ADET CLASS | GİRİŞTE 10 ADET SPAWNER | Faction - OPSkyBlock - SkyWars |

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FabiaNo` ム

FabiaNo` ム

Discord:

FabiaNo` ム#3893

Elmaslar
44
Puanlar
0
Eternal_Network.gif
Kopyalanabilir IP Adresi: play.EternalNW.xyz
Website Adresi: www.EternalNW.xyz

rkKDje.jpg

2020-04-26_02.51.19.png

2020-04-26_02.52.54.png

2020-04-26_03.00.34.png

2020-04-26_14.57.41.png

2020-04-26_02.57.03.png

2020-04-26_03.11.06.png

Kopyalanabilir IP Adresi: play.EternalNW.xyz
Website Adresi: www.EternalNW.xyz

Son düzenleme:

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
türkiyede okadar iyi sunucular varken ve sizin daha kendinize ait 1 sisteminiz bile yokken nasıl türkiyede en iyilerden olduğunuzu iddaa ediyorsunuz ayrıyetten konu tasarımınız bile hazırken ve siteniz mineweb iken

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
özgün sistem yok,tasarımı kendileri yapmamış ve en iyisi hm

FabiaNo` ム

FabiaNo` ム

Discord:

FabiaNo` ム#3893

Elmaslar
44
Puanlar
0
Merhabalar. Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Delikanlı Faction sunucumuzda bulunan CLASS sistemi konusunda iddialıyız. Ben araştırmalarım sonucunda sadece 1 adet sunucuda gördüm (ki o sunucu da 2017 yılında kapanmış) Eğer sizin özgün sistem anlayışınız binlerce satır kodlama, yazılım bilgisi ve hiç kimsenin aklına gelmemiş bir şey ise açın, yapın biz de oynayalım. Fakat önce Türkiye sonra global olarak değerlendirdiğinizde bunun imkansız olduğuna inanıyorum. Sunucularımız gayet eğlencelidir. Her sistemin bize ait olmasına gerek de yoktur zaten.

Konu tasarımının kötü olduğunu düşünmüyorum. Ortalama bir konu tasarımı. Konu tasarımına yapılacak yatırımı AAC alarak ve sunucuya ram vererek harcadık. Güzel bir kapak, boş içeriktense; ortalama bir konu, dolu bir içerik tercih ediyoruz. Daha sunucuya girmemiş, bırakın girmeyi kayıt olmamışsınız fakat burdan sistemlere laf atıyorsunuz. Açıklamaya "Gelişmiş ve tamamen bize özel edit sistemi" yazdım. Allah aşkına bana bunu nasıl gördüğünüzü söyleyin. Çünkü sunucuya girmeden bunları görmeniz İMKANSIZ. Oyuncular için 4 Adet CLASS oluşturduk. Her class'ın kendine özel itemleri var. Ve bu itemleri kullanınca CLASS özelliği devreye giriyor. Her itemin farklı güçlendirmeleri var.

Sitenin MineWeb olmasından yakaran arkadaşımıza da şunu söylemek istiyorum zaten bağış yapacak olan bir şekilde yapıyor. Sitenin MineWeb olması sitenin kullanışsız olduğu anlamına gelmiyor. MineWeb'de gayet kullanışlı bir script. Oyun zevkinize bir etkisi olacağını sanmıyorum.

VIP'leri sunucunun tanrısı haline getiren sunuculara "muhteşemsiniz!" gibi ifadeler kullanırsınız belki fakat piyasada p2w olmayan ender sunuculardan biri olan bizim sunucumuza burda gelmiş iğneleyici yorumlar atıyorsunuz. Hiçbir oyuncunun diğer oyuncudan farkı olmadığını ve her oyuncunun olabildiğince zevk alabilmesi için OPSkyBlock'ta ilk girişinizde 10 Adet spawner veriyoruz. Her gün 1 adet spawner veriyoruz. Eğer spawner kasmaya birazcık uğraşırsanız inanın bana çok fazla spawner kasabiliyorsunuz. Bunlar da birer sistemdir unutmayın.

Eğer nötr olarak bakarsanız ve bir sunucunun sadece konu tasarımından ibaret olmadığını bilseydiniz kötü yorum yapsanız bile en azından gelmiş, görmüş ve bilerek konuşmuş olurdunuz. Sunucuya girmemişsiniz ki zaten girmek zorunda değilsiniz, konuda okuduğunuz açık ve net olan bilgilerle ilgili kötü veya iyi yorum yapabilirsiniz ama sadece konuyu okuyarak bilgi sahibi olamayacağınız şeyler hakkında (Faction'daki edit sistemi, CLASS'lar) da bu şekilde yorum yapmanız çok da doğru değil.

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
biz ne demişiz sen nereye bağlamışsın tamam en iyisi sensin 2312

FabiaNo` ム

FabiaNo` ム

Discord:

FabiaNo` ム#3893

Elmaslar
44
Puanlar
0
İğnelemeye devam diyorsun yani :)

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
ilk olarak konu tasarımının ne kadar iyi oldugunu tartışmıyoruz hazır bir tasarım çoğu keyubu sunucuda artık gördük sistemlerde her sistemin size ait olmasını belirtmedik sadece 1-2 tane "özgün" şey var özgün dedigimiz şey sizin düşündügünüz başka biryerde olmayan birşeydir p2w normal bir sunucunun şeyi değildir ve asla kesinlikle onları övmedim övmemde normaldede zaten bir sunucu p2w olmamalı

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
İğnelemeye devam diyorsun yani :)
dostum burası bir forum sen kendi sunucunu paylaşıyorsun bu iğneleme değil eleştiridir sen diyorsun ben konu tasarımına para vermek yerine aac aldım işte ram verdim tamam olabilir ama bu beni değil seni ilgilendirir ben konu tasarımını kötü gördüm kötü derim diğer tüm eleştirilerimde aynı ha madem sen diyorsun benım sunucum mükemmel herkes çok güzel yorum yapsın ozaman konu açmayacaksın

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
ki ayrıyetten başka bir sunucunun tasarımları özel site scripti özel sunucudaki sistemler sadece onda var tamamen türkçe vs bu tarz çok sunucu var bizim aslında eleştirdiğimiz şey senın bu sunuculara istinaden "en iyisilerdenim" demen

FabiaNo` ム

FabiaNo` ム

Discord:

FabiaNo` ム#3893

Elmaslar
44
Puanlar
0
eleştiriyi kaldıramıyorsanız lütfen konu açmayın
Eleştiri yapmıyorsun dostum. Sunucuya girmeden anlayamayacağın sistemler hakkında yorum yapıyorsun. Burdaki asıl sorun ne biliyor musun? Bu yorumları sunucuya girmeden yapman. Ama problem yok yorumun için teşekkür ederim iyi forumlar dilerim.

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
türkiyenin en iyisisin evet çakma lobi paketin plugin paketim tarafından yapılmış lobi paketin plugin paketim tarafından yapılmış opskyblock paketin hazır paket ki factiona giremedim bile :
Adsız1.png

hepsinin arasında 5 saniye var bukkit.yml aç connection-throttle: 4000'dir connection-throttle: -1 yap

yani okadar ısrar ettiniz ama girilmiyor bile ve diğer sunucuların hazır paket ve hazır paketler bile 1 sene öncesine ait
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ayrıyetten oyunlara mycommand ile /hub ve /lobi komutlarını ekle authmen bozuk lobidede kanatla uçunca flydan atıyor ve en önemlisi sunucunda ipwhitelist yok çok kolay grieflerler kolay gelsin

Ekler

• ss.png
    ss.png
    664,4 KB · Görünt.: 282
Son düzenleme:

FabiaNo` ム

FabiaNo` ム

Discord:

FabiaNo` ム#3893

Elmaslar
44
Puanlar
0
türkiyenin en iyisisin evet çakma lobi paketin plugin paketim tarafından yapılmış lobi paketin plugin paketim tarafından yapılmış opskyblock paketin hazır paket ki factiona giremedim bile :
Eki Görüntüle 119988

hepsinin arasında 5 saniye var bukkit.yml aç connection-throttle: 4000'dir connection-throttle: -1 yap

yani okadar ısrar ettiniz ama girilmiyor bile ve diğer sunucuların hazır paket ve hazır paketler bile 1 sene öncesine ait
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ayrıyetten oyunlara mycommand ile /hub ve /lobi komutlarını ekle authmen bozuk lobidede kanatla uçunca flydan atıyor ve en önemlisi sunucunda ipwhitelist yok çok kolay grieflerler kolay gelsin
Paketlerin çalıntı olduğunu söyleyemezsiniz. ÇakmaLobi ve Lobi gerekli ödemeler ile alındı. Eğer satıldığından haberiniz yok ise lütfen paketinize sahip çıkınız.
Merhaba bildiriminiz için teşekkürer. DF koruma sistemi, hub olmadan önce faction'da kullandığımız bir sistemdi. Bildirilen sorunlar çözülmüştür.

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
Paketlerin çalıntı olduğunu söyleyemezsiniz. ÇakmaLobi ve Lobi gerekli ödemeler ile alındı. Eğer satıldığından haberiniz yok ise lütfen paketinize sahip çıkınız.
Merhaba bildiriminiz için teşekkürer. DF koruma sistemi, hub olmadan önce faction'da kullandığımız bir sistemdi. Bildirilen sorunlar çözülmüştür.
ben paketler alıntı demedim düzgün okuyun lütfen

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı