Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Essentials plugini anında ışınlanma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dark06149

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ByDark#9384

Elmaslar
66
Puanlar
6.420
Minecraft
yok
Merhaba arkadaşlar ben viplere warplara ve /tpa olunca anında ışınlanma vermek istiyorum ve bu komutlada veriyorum
- essentials.teleport.timer.bypass
ama /spawn'a da anında ışınlanıyorlar buda arenadan direk çıkmaları anlamına geliyor neden /spawn yazınca direk ışınlanıyolar anlamadım yardım edecem varmı acaba ?

selcukwashere

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
201
Puanlar
6.985
Yer
Türkiye
Bu perm tüm teleportları bypass etmesini sağlıyor anladığım kadarıyla. Oyuncular arenadan kaçmasın isterseniz CombatLogX eklentisini kullanabilirsiniz.

Dark06149

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ByDark#9384

Elmaslar
66
Puanlar
6.420
Minecraft
yok
Bu perm tüm teleportları bypass etmesini sağlıyor anladığım kadarıyla. Oyuncular arenadan kaçmasın isterseniz CombatLogX eklentisini kullanabilirsiniz.
Anlıyorum peki nasıl olacak kurdum ne yapmalıyım /spawn komutunu duellodayken nasıl enneglleyecegim

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Anlıyorum peki nasıl olacak kurdum ne yapmalıyım /spawn komutunu duellodayken nasıl enneglleyecegim
CombatLogX savaştayken komut kullanmayı engeller, configinden kaç saniye sonra savaştan çıkacağını ayarlayabilirsiniz.

Dark06149

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ByDark#9384

Elmaslar
66
Puanlar
6.420
Minecraft
yok
CombatLogX savaştayken komut kullanmayı engeller, configinden kaç saniye sonra savaştan çıkacağını ayarlayabilirsiniz.
Anladim savas sanirim birine vurdugunda veya biri sana vurdugunda basliyor dogru mu birde birden fazla kisiyle savastiginda ne olacak surekli altta su sana savas acti falan mi yazacak ? Sonucta arenada en 1v1 atilmayacak

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Anladim savas sanirim birine vurdugunda veya biri sana vurdugunda basliyor dogru mu birde birden fazla kisiyle savastiginda ne olacak surekli altta su sana savas acti falan mi yazacak ? Sonucta arenada en 1v1 atilmayacak
Evet birisi sana vurduğunda ya da sen birine vurduğunda belirlediğin süre kadar komut kullanamaz, birden fazla kişiyle savaştığındada, birisi sana dokunduğunda süre hep sıfırlanıyor bir değişim olmuyor. 20 saniye yaptıysan birisi sana vurdugunda geri 20 saniye oluyor.

Dark06149

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ByDark#9384

Elmaslar
66
Puanlar
6.420
Minecraft
yok
Evet birisi sana vurduğunda ya da sen birine vurduğunda belirlediğin süre kadar komut kullanamaz, birden fazla kişiyle savaştığındada, birisi sana dokunduğunda süre hep sıfırlanıyor bir değişim olmuyor. 20 saniye yaptıysan birisi sana vurdugunda geri 20 saniye oluyor.
Ben seyi soruyorum bu plugin sunucuda kasma yartmazmi surekli chatte yszilar yazacak cunku surekli

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Ben seyi soruyorum bu plugin sunucuda kasma yartmazmi surekli chatte yszilar yazacak cunku surekli
chatta kişiye özel yazı çıkarıyor ve süre bittiğinde birdaha vurursa çıkarır her vuruşta çıkmaz yazı

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
2018'e ait bir CombatLog eklenti tanıtım konusudur. Anlamana yardımcı olabilir.
Buyur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı