Sol Reklam
Sağ Reklam

Epic Store'de Toplam 165 Lira Olan 3 Farklı Oyun Ücretsiz Yapıldı!

reallifealp

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

AlpAlpAlp#8258

Elmaslar
35
Puanlar
13.420
Yer
İstanbul
epic.png

Epic Store'de Toplam 165 Lira Olan 3 Farklı Oyun Ücretsiz Yapıldı!
Epic Store Nedir? Nasıl Erişebilirim?
Epic Games Store, Microsoft Windows ve MacOS platformlarına yönelik Epic Games tarafından işletilen, dijital video oyun mağazasıdır. Oyunları oynayabilmek için Epic Games istemcisi yüklemek zorunludur. Erişmek için bir hesabınız olmalı ve ona giriş yapmalısınız. Son zamanlarda popülerliğini arttıran Epic Games oyun sevenlerine müthiş bir haber daha verdi, üç adet oyunu bir süreliğine ücretsiz yapan Epic Games, bu oyunların siz de sınırsız kalacağını söyledi.

ücretsiz.jpg

Bu Oyunlar Neler ve Nasıl Alacağım?
Epic Games bu üç oyunu; Figment, World War Z ve Tormentor X Punisher oyunlarını ücretsiz yaptı. Üçü de birbirinden güzel oyunlardır. Nasıl alacağınızı da söylüyorum, ilk önce bir hesap oluşturun ardından mağaza sekmesine tıklayıp, arama kısmına, bu üç oyundan birisinin ismini yazınız, daha sonra yükle butonuna tıklayın ve son olarak sipariş ver butonuna tıkladıktan sonra oyun artık sizin olacaktır. Bol eğlenceli dakikalar dilerim sizlere.

wwz.jpg

World War Z Nasıl Bir Oyundur?

Oyun türü:Aksiyon
Oyun boyutu:35 GB
Fiyatı119 TL

Oyun ilk başta bir roman olarak çıkmıştı, ardından film ve son olarak da oyun olarak karşımıza çıktı. Oyunda arkadaşlarımızla veya kendimiz tek başımıza oynayabiliyoruz. Oyunda her tarafta olan görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunun temel versiyonunda altı adet karakter bulunmakta, ek paketlerle bu sayıyı arttırabiliriz.

figment.jpg

Figment Nasıl Bir Oyun?
Oyun türüMacera
Oyun boyutu3 GB
Fiyatı31 TL

Oyun oldukça gelişmiş bir oyun olmakla beraber, çocuklara hitap eden bir grafiklere sahip, hastalık ve ölüm gibi içerikleri renkli bir şekilde iletiyor. Kafamızdan duyduğumuz seslerin içinde dolaşıyoruz. Oyun ismi gibi hayal dünyasında geçiyor, son olarak da oyun içerisinde bolca mizahi öge bulunuyor.

tt.jpg

Tormentor X Punisher Nasıl Bir Oyun?
Oyun türüAksiyon
Oyun boyutu500 MB
Fiyatı15 TL

Diğer oyunları inceledikten sonra, bu oyun size biraz basit gelebilir, ancak bu oyuna grafik yönünden bakmazsak oldukça eğlenceli bir oyundur. Bütün herkesin 1 canı var; bütün düşmanlar ve biz, bir vuruşla ölüyoruz, belki de oyunun en eğlenceli tarafı budur.

bitiş.png

Son düzenleme:

Reynixan

Le cose belle arrivano quando non le cerchi.

Discord:

Reynixan#8044

Elmaslar
725
Puanlar
8.175
Yer
Istanbul
Yeni oyun arayanlar için harika bir fırsat.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Listede olan çoğu oyunun ismini daha önceden duymuştum ve güzel bir oyun deneyimi için ideal oyunlar olduğunu söyleyebilirim :)) :8

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Ücretsizken alalım bakalım belki oynarım :)​

Rahim Q.

Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz kişide bulunmaz

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV
Konuyu ben açıcaktım fakat bir baktım siz açmışsınız.Arkadaşları bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. ?​

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı