Sol Reklam

İnceleme Epic Games, Toplamı 88 TL Olan 2 Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
483
Puanlar
7.305
Her hafta olduğu gibi bu hafta da Epic Games, 2 oyunu ücretsiz yaptı. Bu haftaki oyunlarımız Blair Witch ve Ghostbusters: The Video Game Remastered. Açıkçası geçen haftaki oyunlar daha iyiydi fakat bu demek değil ki bu oyunlar vasat. Daha iyi olabilirdi ama bu oyunlarla da yetinmeliyiz. Bir macera-aksiyon ve bir korku oyunu elimizde.

blairwitch-ucretsizoyun.jpg

Ormandaki korkunç cadı - Blair Witch
Black Hills adlı ormanda kaybolan bir çocuğu bulmaya çalıştığımız Blair Witch, oynayan kişiyi kendi atmosferine kolaylıkla çekebilen ve yeri geldiği zaman mahsur edebilen bir yapım. Oyun içerisinde yeri geldiğinde kapalı alanlara giriyor ve araştırma yapıyor, yeri geldiğinde ise ormanın karanlıklarına dalıveriyoruz. Ormana girerken de bizi bir şeyin takip ettiğini de bir süre sonra hissedebiliyorsunuz. Gizemli takipçimizi ise Blair Cadısı'nın ta kendisi. Eğer güzel bir korku oyunu arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Akşam karanlığında duran bir odada ışıklar kapalıyken oynamalık bir oyun. Oyunu ücretsiz almak için buraya tıklayın.

Hayaletleri arındırın! - Ghostbusters: The Video Game Remastered
Çıkmamış olan ve serinin üçüncü filminin yerini alan Ghostbusters, her ne kadar çok eğlence ve aksiyon bulundurmasa da kötü olmayan bir yapım. Oyunda çok daha üst mevkilere ulaşmaya çalışıyor ve elimizden geldiğince bütün hayaletleri avlamaya çalışıyoruz. Öylesine oturup oynamalık bir oyun olduğunu söylesek pek de yanlış olmaz. Oyunu ücretsiz almak için buraya tıklayın.​

ghostbuster-ucretsizoyun.jpg

Orta ve Yüksek seviyeli PC'ler için uygun sistem gereksinimleri!

Ghostbusters
Minimum Sistem Gereksinimleri
Önerilen Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP2 veya üstü önerilir
  • İşlemci: Intel i3 serisi veya üstü önerilir
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 630 veya üstü
  • Bellek: 4 GB RAM veya üstü önerilir
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-4690 veya daha üst düzey bir işlemci önerilir
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 veya üstü önerilir
  • Bellek: 6 GB RAM veya üstü önerilir

Blair Witch
  • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü önerilir
  • İşlemci: Intel Core i3-3220 3,30 GHz / AMD A8-7600 3,1 GHz veya üst modeller önerilir
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265 veya aynı güce sahip başka bir model
  • Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
  • İşlemci: Intel Core i5-6500 3,2 GHz / AMD Ryzen 5 1600 veya üst modeller önerilir
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590 veya üst modeller önerilir
  • Bellek: 8 GB RAM veya üstü önerilir

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Bilgilendirici güzel bir konu olmuş, ellerinize sağlık.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Şu günlerde oyun fiyatları uçmuşken iyi ki yanımızda Epic Games var. Gerçekten Epic olmasa Monster PC'min bir anlamı yok ?

E

Etars

Ziyaretçi
Epic games olmasa ne yapacağız :D güzel konu ,eline sağlık.

B

BAba___

Ziyaretçi
Her hafta olduğu gibi bu hafta da Epic Games, 2 oyunu ücretsiz yaptı. Bu haftaki oyunlarımız Blair Witch ve Ghostbusters: The Video Game Remastered. Açıkçası geçen haftaki oyunlar daha iyiydi fakat bu demek değil ki bu oyunlar vasat. Daha iyi olabilirdi ama bu oyunlarla da yetinmeliyiz. Bir macera-aksiyon ve bir korku oyunu elimizde.

Ormandaki korkunç cadı - Blair Witch
Black Hills adlı ormanda kaybolan bir çocuğu bulmaya çalıştığımız Blair Witch, oynayan kişiyi kendi atmosferine kolaylıkla çekebilen ve yeri geldiği zaman mahsur edebilen bir yapım. Oyun içerisinde yeri geldiğinde kapalı alanlara giriyor ve araştırma yapıyor, yeri geldiğinde ise ormanın karanlıklarına dalıveriyoruz. Ormana girerken de bizi bir şeyin takip ettiğini de bir süre sonra hissedebiliyorsunuz. Gizemli takipçimizi ise Blair Cadısı'nın ta kendisi. Eğer güzel bir korku oyunu arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Akşam karanlığında duran bir odada ışıklar kapalıyken oynamalık bir oyun. Oyunu ücretsiz almak için buraya tıklayın.

Hayaletleri arındırın! - Ghostbusters: The Video Game Remastered

Çıkmamış olan ve serinin üçüncü filminin yerini alan Ghostbusters, her ne kadar çok eğlence ve aksiyon bulundurmasa da kötü olmayan bir yapım. Oyunda çok daha üst mevkilere ulaşmaya çalışıyor ve elimizden geldiğince bütün hayaletleri avlamaya çalışıyoruz. Öylesine oturup oynamalık bir oyun olduğunu söylesek pek de yanlış olmaz. Oyunu ücretsiz almak için buraya tıklayın.​

Orta ve Yüksek seviyeli PC'ler için uygun sistem gereksinimleri!

Ghostbusters
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP2 veya üstü önerilir
  • İşlemci: Intel i3 serisi veya üstü önerilir
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 630 veya üstü
  • İşlemci: Intel Core i5-4690 veya daha üst düzey bir işlemci önerilir
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 veya üstü önerilir
  • Bellek: 6 GB RAM veya üstü önerilir

Blair Witch
  • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü önerilir
  • İşlemci: Intel Core i3-3220 3,30 GHz / AMD A8-7600 3,1 GHz veya üst modeller önerilir
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265 veya aynı güce sahip başka bir model
  • İşlemci: Intel Core i5-6500 3,2 GHz / AMD Ryzen 5 1600 veya üst modeller önerilir
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590 veya üst modeller önerilir
  • Bellek: 8 GB RAM veya üstü önerilir
yapması iyi olmuş ama indirmesi hiç kolay olmadı çoğu kişi aynı anda girince olanlar oldu .)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı