Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Epic Games, Fortnite'ın Yeni Sezonunu Yeniden Ertelediğini Açıkladı!

• Konuyu başlatan Silinen üye 79251
  • Başlangıç Tarihi
  • 373
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Fortnite-V5.30.jpg

Epic Games, Fortnite'ın Yeni Sezonunu Yeniden Ertelediğini Açıkladı!
Geçtiğimiz saatlerde Epic Games'den Fortnite oyuncularını üzecek yeni bir haber geldi.

Selam çok değerli forum okurları, bugün sizlerle birlikte konu başlığında olan o mühim konu hakkında detaylı bir şekilde konuşacağız. Hepinizin bildiği gibi Fortnite oyunu, Epic Games platformuna bağlı ve oyunun nihai açıklamalarını da hali hazırda yıllardan beri net Epic Games platformu yapıyor. İşte geçtiğimiz saatlerde de Epic Games, Fortnite oyunun yeni sezonu hakkında oldukça önemli bir açıklama yaptı. Peki o oyuncuları merak ettiren nihai yeni sezon açıklamasının en derin detayları neydi? Gelin, sizlerle birlikte bu konuyu olabildiğince detaylı bir şekilde konuşalım. ( Alt başlığa geçiniz. )

940666.png

Sizlerinde konu başlığından çok rahat bir şekilde anlamış olduğu gibi Epic Games'i Epic Games yapan Fornite oyununa dair çok önemli yeni gelişmeler var. Sıkı Fortnite oyuncularının bildiği gibi nihai sezonun bitmesine hali kısa bir süre kaldı. "Eh tamam, sezon ne zaman bitecek?" gibisinden sorular soran arkadaşlarında olduğunu gayet de çok iyi biliyorum. Bu sorularınıza cevaben öncelikle rahat olmanız gerektiğini söyleyebilirim. Çünkü öyle aman amanlık bir olay yok. Her neyse isterseniz gelin, olayı şöyle güzelce bir toparlayalım. Normal şartlarda bu sezon bittiğinde Fortnite, 2. bölüm 3. sezona 30 Nisan 2020 ile 4 Haziran 2020 tarihleri arasında geçecekti ancak alınan yepyeni bir karara göre oyunun yeni sezona geçme tarihi 11 Haziran 2020'ye kaydırıldı. Aynı zamanda sezon kapanış etkinliğinin tarihi ise resmen 6 Haziran 2020'ye çekildi. Aslına bakarsanız Epic Games'in Fortnite oyununda sezonları sık sık geciktirdiğini söyleyebilirsiniz. Zaten sıkı bir Fornite oyuncusuysanız genellikle sezonların hep ertelendiğini fark etmişsinizdir ki ertelenme payının virüsle alakası var.

3530105-fortnite_screenshot_2019.05.04_-_12.38.04.83.png

Fortnite'ın Eski Sezon Bitimi Etkinliği Ne Zaman & Nasıl Olacak? ( Detaylı Anlatım )
Doğruyu söylemek gerekirse Fortnite'ın bu nihai 2. bölüm 2. sezonu oyuncuların hali ilgi odağıydı ki oyuncularında güzel beğenilerini de toplamıştı ve toplamaya da devam ediyor. Tabii, bu sezondan sıkılan oyuncularda yeni sezonun iki kere ertelenmesinden dolayı beklemekten ağaç oldular. Maalesef, Fortnite oyuncularının sezon konusunda biraz daha sabır etmeleri gerekiyor. Ha bu arada bilmeyen arkadaşlar için her sezon bitiminde Epic Games'in Fortnite oyunu içerisinde etkinlik düzenlediğini söylemekte fayda var. Emin olun, hoşunuza da gidecek. Peki her şey hoş ve güzel ancak etkinliklere nasıl katılacağınızı bilmiyor musunuz? Eh o zaman bu sorunuzu da hemencecik cevap vereyim. Arkadaşlar, hatırlarsanız konu başlarında sezon bitiminin 6 Haziran 2020 tarihine çekildiğini söylemiştim. Özetle her sezon bitiminde etkinlikte düzenlediğini söylemiştim, değil mi? Ha, doğru yerdesiniz. Evet, oyuna Türkiye tarihi ile 6 Haziran 2020'de Epic Games'in Launcher'i ile giriş yapacaksınız. Tabii saat konusunda da dikkatli olmalısınız ki ülkemizin saatiyle saat net olarak 21.00'da başlayacak. Tabii bu oyunda deneyimli birisiysem bana güvenin ve oyuna 20.30'da girin. Yani genel olarak bu tip sezon bitimi etkinliklerinde hep 30 dakika girerek erkenci davranın. Çünkü daha öncesinden kaçırdım ve hatta ona benzer bir ton sorun yaşadım. Sizde benim gibi sorun yaşamak istemeyen arkadaşlardan iseniz oyuna muhakkak erken girmenizi önermekten başka şansım yok. Eh oyunu net bilmeyenlerden iseniz aşağıda alt başlığı muhakkak da incelemelisiniz ;)

Astronomical-2.jpg

Epic Games Platformuna Ait Olan Fortnite'ın Resmi Tanıtım Videosu
Bu konuyu okuyan bazı arkadaşların Epic Games platformundan Fornite'ı indirip indirmediğin şüpheleyim. Daha doğrusu belki de sevmiyorlardır. İşin açıkçası bende oyunu başlarda sevmiyordum ancak inanın, daha sonrasında çok seveceksiniz. Bu yüzden sizlere teselli olması için aşağı kısıma tanıtım videosunu bırakıyorum ki umarım da çok beğenirsiniz. Bu arada açmış olduğum konuyu buraya kadar okuyan okumayan herkese çok teşekkür ederim. ( Maalesef, video Türkçe değildir. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı