Sol Reklam
Sağ Reklam

Oyun en saygı duyduğunuz forum üyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
@ everyone

Forumda vakit geçiren, gerektiği yerde birçok kişiye destek olup arkadaşlık sunan, ön yargılı davranmadan yanımızda duran herkes kardeşimiz dostumuzdur. Daha nice mutlu mesut böyle günlere. ^^

Ha bir de tabii bu yola çıkarken en başında yanımda olan @Hai ve @Garp vardır. Diğerleri alınmasın o kadar çok dostum var ki bu forumdan tek tek hepinizi sokarsam unuttuğum çıkar ona ayıp olur. Ama bu kişiler dışında da özel kişiler var tabii beynimde :)

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Forum içerisinde çok dostum var. Hatırladığım kişileri etiketlemek istemiyorum ama istiyorum :)

@Batuhan Yenidogan
@EmreSHN
@Abdullah T.
@Dagon
@Hai
@Anathory
@Cremranyec78
@DarkLord
@cosmicfugue
@TheDarkFace
@redoerdo
@BloodyX
@Cem Samet
@Cylonce
@Aronshire
@Staffy
@*
@Burakcan
@BlackKpoT
@xBuhariPvP
@YigitReisOfficial
@xYaqiz
@DwordGG

Şimdi bu kişileri yazdım ama yazamadığım kişiler de olması lazım :D Yazamadığım kişilere değer vermiyorum değil aklıma gelmedikleri için yazamamış olabilirim. Bir de ufak bir not geçelim :)

Batuhan Abiyi çok severim kendisi benim için çok değerlidir. EmreSHN'de aynı şekil çok yakın bir dostum ve çok değerlidir. Abdullah'ı söylememe gerek kardeşimdir benim. Burak beni bu yazarlığa az çok alıştıran kişi. Yusuf'u buraya yazmasam ayıp olurdu zaten. Necatiyi çok severim. İşini kalite ve en güzelinden yapmaya çalışır. Diğer Burak yani krem'i çok severim. Bu aralar nadir konuşabilsek de kendisini çok severim. Sercan'ın işini başarılı yaptığını düşündüğüm için buraya yazdım. Sercan ile çok bir konuştuğumuz yok. Kaan benim uzun zamandır arkadaşım ve dostum :D Erdenay Abi ismini Erdo diye kullanıyor ama çok iyi birisi :) Sağ olsun o da zor zamanlarda yanımda oldu. Feyzullah kendisi ile başka bir forum içerisinde de çalışmıştık. Çok iyi birisi olduğunu orada anlamıştım :D Cem zaten benim editörlüğe başlarken ki arkadaşım. Erdem'e gelelim Erdem'e kıymet veririm. Daha birçok şey var ama bahsetmek istemiyorum :D Yusuf benim kardeşim, yakın arkadaşım diye bilirim. Sağ olsun her konuda yardımcı olmaya çalışıyor bana. Ömer kardeşimi zaten seviyorum iyi bir insan mizah seviyesi dereceleri aşmış şekilde güçlü. Musa ise editörlük arkadaşım sonra diğer bir platformda şefliğimiz yapan bir dostum. Aramızda problem olsa da saygı duyuyorum. Burakcan zamanında yetkili olmuş sonra emekliye ayrılmış bir arkadaşım. Arda ise zaten Salih Reis ile ünlüdür kendisini severim ve muhabbet ederim. İşinde de saygı duyarım. Muhammed ise zaten başarısı ve kodlamasını saygı duyarım ve kendisine değer veririm. Yiğit o kadar konuyu açıp sonunda yazar şefi olması beni sevindirdi. Hak eden şeyi kazanmış olması iyi bir şey. Yağız ise editör iken katıldığımda beraber muhabbet sohbet ettiğim bir arkadaşım. Kendisini çok severim. Enes yani adaşım ve bir yandan dostum. Kendisi ile sohbet ederiz arada konuşuruz işimiz düşer muhabbet ederiz ve son olarak Gökdeniz her ne kadar kıskanç bir çocuk olsa da iyi bir dosttur kendisi :D

Eklemeyi unuttuklarımdan özür dilerim. <3

Eklemeyi unuttuğum güzel insanlar şimdi aklıma geldi.

@SydeFQ
@sentius

İbrahim abi ve Gökalp abi ikisi de benim için çok değerliler. İbrahim abi yani SydeFQ'nun kim olduğunu biliyorsunuzdur ama Sentius yani Gökalp abinin kim olduğunu bilmeniz biraz zor. İbrahim abi sağ olsun her zaman bir şey istediğimde veya sorduğum her soruma cevap verir yanıtlar. Bu yüzden ona saygı duyuyorum. Gökalp abide aynı şekildedir. Canım sıkkın olduğunda hemen anlar ve neden sıkkın olduğumu soran bir abimdir kendisi. Çok seviyorum. Bu iki abilerimi gönülden seviyorum. Gökalp abinin hesabı yokmuş ama yinede etiketleme çabaları :)

Son düzenleme:

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni

lazarus

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

lazarusgod

Elmaslar
149
Puanlar
4.285
Minecraft
lazarusgod

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Bu forumda saygı duyduğum çok kişi yok. Fakat biraz düşününce @Batuhan Yenidogan'a oldukça çok saygı duyduğumu söyleyebilirim.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.441
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
@iKaanStrafe
Kendimi seviyorummm.

@CAN147
Ha birde can dostum var onun yeri çok ayrı.​

Son düzenleme:

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
S

sooply

Ziyaretçi
Etiketlemek şovdan ibaret, sorunum olmayan kişiler hariç herkesi sevdiğimi belirteyim. Herkese de saygı duyarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı