Sol Reklam

İnceleme En Pahalı Google Play Oyunları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
En Pahalı Google Play Oyunları
Gereksiz pahalı olan 3 oyun.

dyad-play.png

Bildiğiniz üzere Google Play veya Play Store milyonlarca uygulama ve oyunların bulunduğu bir platform. Android işletim sistemlerinde bulunan bu mağazaya bütün geliştiriciler Play Store'nin verdiği bazı şartları yerine getirdikçe ve içerisinde herhangi bir zararlı yazılım bulunmadıkça mağazaya herkese açık bir şekilde uygulama ve oyunlarını paylaşa bilir. Ancak bazı kullanıcılar uygulamalarını veya oyunlarını ücretli bir şekilde yayınlıyor ki bence kaliteli bir uygulama veya oyunsa ücretli paylaşması çok doğal emeğinin karşılığını almak için. Ancak bu işi fazla abartıp ki şahsen çok gereksiz derecede pahalı bulduğum birkaç oyunu sizlere sunacağım dilerseniz konuya geçelim.

Most Expensive Game 2020
"En Pahalı Oyun"

neeee-oha-aman-yarrebbememmedsdguyghdsjk.png

Jahaa'nın bu seneki oyunu Most Expensive Game 2020’yi piyasaya sürdü. Oyunun temel olarak şu şekilde işliyor; Siz uçan bir gök aracını veya artık ne derseniz uçan bir cismi kontrol ediyorsunuz ve karşınıza gelen cisimlere çarpmadan yani kaza yapmadan onlardan kaçmaya çalıştığınız skora dayalı bir oyun. Şahsen bu tarz trol bir oyunu ne kadar ciddiye alabilir insanlar bilmiyorum bu arada oyunun fiyatı toplam 1329 lira.

Most Expensive Ball Game
"En Pahalı Top Oyunu"

dyad-ball-topppsa.jpg

Yine anlayacağınız üzere Jahaa'nın piyasaya sürdüğü ve gereksiz pahalı olan bir diğer oyunu. Yine anlatmak gerekirse oyunu temel olarak siyah topların arasından geçmeye çalışarak puan kasmaya çalışıyorsunuz ve yine skora dayalı bir oyun cidden bu arkadaş bu oyunları geliştirip piyasaya sürerken aklından ne geçiyordu çok merak ediyorum doğrusu. Bu oyunun fiyatı ise 1329 lira.

Most Expensive Car Chase Game
"En Pahalı Araba Takip Oyunu"

dyad-saçma-oyun-konusu-harbiden-sçama-bu-ne-olm.jpg

Artık geliştiricinin kim olduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur tabi ki Jahaa şaşırttı mı hayır. Bu oyun da temel olarak şu şekilde; bir araç alıyorsunuz ve oyun sizi bir arenaya atıyor orada bulunan paraları toplayarak ve hayatta kalarak skor elde ediyorsunuz oyun temel olarak değil baya baya bundan ibaret. Bu arada bu oyunun fiyatı 1329 lira.

Peki bu oyunlar neden yayınlanıyor?

Burada yapılan şey sadece kolay yoldan para kazanmaktır. Jahaa ve türevleri geliştirici şirketler bu tarz da spam oyunlar yaparak Google Play platformunu kullanan kullanıcıları ağına düşürmeye amaçlıyor. Jahaa biraz daha masum olsa da buna benzer geliştirici şirketler bu tarz absürt derecede pahalı olan fake oyunları yayınlayarak kullanıcıları tuzaklarına çekerek dolandırmayı hedefliyor. Ancak Google Play her ne kadar bu tarz olayların önüne geçmeye çalışsa da dünya devi bu platforma her gün milyonlarca oyun ve uygulama yükleniyor.

Son düzenleme:

I don't know

Pluginer & Tasarımcı & Maper | play.rainbownw.xyz

Discord:

I don't know

Elmaslar
80
Puanlar
0
Minecraft
I don't know
Güzel bir konu fakat nede diğerlerinin fiyatını yazmamışsın anlamadım.​

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Güzel bir konu fakat nede diğerlerinin fiyatını yazmamışsın anlamadım.​
Dikkatli bak bence. Kesinlikle düzenleme yapmadım.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yeni fark ettim adam bütün oyunlara aynı fiyatı koymuş ilginç. :D

I don't know

Pluginer & Tasarımcı & Maper | play.rainbownw.xyz

Discord:

I don't know

Elmaslar
80
Puanlar
0
Minecraft
I don't know
Dikkatli bak bence. Kesinlikle düzenleme yapmadım.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yeni fark ettim adam bütün oyunlara aynı fiyatı koymuş ilginç. :D
Pardon dostum eksik okumuşum :)​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bence listede olan bütün oyunlar var olan fiyatlarını hak etmiyor ki bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için oldukça güzel bir konu olmuş. <3

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Bunları alanlar oynuyor mu acaba ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı