Sol Reklam
Sağ Reklam

Emek Skyblock sunucuları geri mi dönüyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fhalinkz

Tm

Discord:

Fhalinkz#6825

Elmaslar
620
Puanlar
16.230
Minecraft
Fhalinkz
Sizce OP sunucu devri bitiyor mu? Sanki eski popülaritesini kaybetmiş gibi geldi bana. Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Kadir Yiğit

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

kkadiryigit

Elmaslar
76
Puanlar
9.000
Yer
Kocaeli
Minecraft
Bladrise
Evet. Bende böyle düşünüyorum OPSkyBlock devri oyuncuların OP'den kastı eskiden sunucularda Gerçek para ile satılan yani sunucuyu ilerletmek için sunucunun gelir kaynağı olan şeyleri ücretsiz olarak görmesi ile kapanmaya başladı. Emek SkyBlock'a yönelim oldu açıkcası bu benim en başından beri tepki gösterdiğim bir konuydu şu anda çok oyuncunun Emek tarzında SkyBlock aradığını öğrenmek güzel bir haber oldu açıkcası benim için. Yakında Lion Network adlı SkyBlock projemi duyuracağım :) Emek Severler, Beklemede kalın!!!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

OP Skyblock sunucuları bir mazi gibi eriyor. Bunu görmekten zevk alıyorum :)

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Emek ve OP sunucularını birbirinden ayıran nedir? Yani kimisi "emek" sunucuda maden spawner olmaz, rütbe olmaz diyor. Bir başkası sanal market olmaz diyor bir diğeri de elinde olsa para sistemini kaldıracak. Yani saçma olan şey emek veya OP diye sistemleri kısıtlamak. Arkadaşlar bu OP kavramı çoğu oyunda var, anlamını es geçin bu kelimenin oyuna kattığı şey oyun çeşitliliği. Neticede OP bir sistemde adeta yükselmek için sınır yoktur. Şey gibi düşünün, bir item var ve verimlilik 6. Bu OP sunucular yayılmaya başlayınca verimlilik 20,30,70,100... diye gitmeye başladı.

Demek istediğim şey mesele emek veya OP sunucu açılması değil, sistemler bakımından çok zengin, oyunculara "gerçek oyun zevki" veren ve boş kurucuların yani saçma bir yönetimin olmadığı sunuculara gerek var. İster OP sunucular ister maden spawnersız sunucular... :D

_zandi_

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Zandi/19

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
Zandi
" Ben Emek Skyblock'un artık yeniliğe gitmesi gerektiğini düşünenlerdenim. Herkes böyle düşünmekte. Ama kurulan sunuculardan gördüğüm kadarıyla hala net bir EMEK SKYBLOCK açılmış değil. Umarım hemen açılır "

Garoz

Simplicitas tollit virtutem.
Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
" Ben Emek Skyblock'un artık yeniliğe gitmesi gerektiğini düşünenlerdenim. Herkes böyle düşünmekte. Ama kurulan sunuculardan gördüğüm kadarıyla hala net bir EMEK SKYBLOCK açılmış değil. Umarım hemen açılır "
Beklemede kal :) 1-2 Güne Bana göre normal skyblock (olması gereken) size göre UltraHard SkyBlock açılacak.

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Emek ve OP sunucularını birbirinden ayıran nedir? Yani kimisi "emek" sunucuda maden spawner olmaz, rütbe olmaz diyor. Bir başkası sanal market olmaz diyor bir diğeri de elinde olsa para sistemini kaldıracak. Yani saçma olan şey emek veya OP diye sistemleri kısıtlamak. Arkadaşlar bu OP kavramı çoğu oyunda var, anlamını es geçin bu kelimenin oyuna kattığı şey oyun çeşitliliği. Neticede OP bir sistemde adeta yükselmek için sınır yoktur. Şey gibi düşünün, bir item var ve verimlilik 6. Bu OP sunucular yayılmaya başlayınca verimlilik 20,30,70,100... diye gitmeye başladı.

Demek istediğim şey mesele emek veya OP sunucu açılması değil, sistemler bakımından çok zengin, oyunculara "gerçek oyun zevki" veren ve boş kurucuların yani saçma bir yönetimin olmadığı sunuculara gerek var. İster OP sunucular ister maden spawnersız sunucular... :D

Emek ve op un tek farkı ADAKİT

OP devri aslında bitmiyor sadece heryer OP dolunca insanlar da EMEK açmaya karar verdi

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Birşey ne kadar çok açılırsa o kadar hızlı tükeniyor sırada emek skyblock var

S

sooply

Ziyaretçi
Elime bu yaz VDS geçsin, açarım bir tane emek sunucu. Gözünüz emek görür ;)

_zandi_

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Zandi/19

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
Zandi
Beklemede kal :) 1-2 Güne Bana göre normal skyblock (olması gereken) size göre UltraHard SkyBlock açılacak.
"Ne kadar hızlı olursanız o kadar az beklerim seri biraz :D :D"

Garoz

Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
Spoilerr veriyim 1 kum almak için 2 envanter kaktüs satmalısın. (marketteki çoğu şey böyle)
Markette alınabilen 9-10 eşya var gerisini sen yapmalısın chesste veridikleriyle
Spawner yok (bunu yazmama gerek yoktu ama malum emek açıyor adam demisp var)
Gerisini sen düşün

_zandi_

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Zandi/19

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
Zandi
Spoilerr veriyim 1 kum almak için 2 envanter kaktüs satmalısın. (marketteki çoğu şey böyle)
Markette alınabilen 9-10 eşya var gerisini sen yapmalısın chesste veridikleriyle
Gerisini sen düşün
"DC varsa atarsan sevinirim :D "

Garoz

Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite

Kadir Yiğit

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

kkadiryigit

Elmaslar
76
Puanlar
9.000
Yer
Kocaeli
Minecraft
Bladrise
Gerisini sen düşün
Yaa bende hard sky hazırlıyorum :D ne olcak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı