Sol Reklam

Elysion Network | 1.8.X - 1.14 | Yeni Açılan OPSkyBlock | Lagsız Sunucu, Adakit ve Daha Fazlası...!

İsmail "IArdaK" Arda

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

İsmail "IArdaK" Arda#2422

Elmaslar
24
Puanlar
2.070
Minecraft
k3lda
SUNUCUDAKİ HERŞEY GEÇİCİDİR!
BRTP9a.jpg

SPAWN
2019-11-09_10.16.19.png

EDİT (**DEĞİŞTİRİLECEKTİR**)
2019-11-09_10.16.42.png

SKYBLOCK ADASI
2019-11-09_17.27.53.png

ARENA
2019-11-09_17.33.20.png

VIP Bilgileri
download.png
vip1.png
Screenshot_1.png

Screenshot_2.png
Screenshot_3.png

Kopyalanabilir İP adresi
play.elysionnw.com ! güncellenmiştir!

SUNUCU BAKIMI BİTMİŞ VE MENÜLER VB. GÜNCELLENMİŞTİR
(ALINTI DEĞİLDİR.!)

Son düzenleme:

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
Lütfen ''10'' saat içerisinde ''10'' mesaja sahip olunuz.

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
118
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN
Klasik bir sunucuya benziyor harita alıntı menü dahi alıntı. Herkesin sunucu açmaması gerekmekte.

DolunayZen

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Dolunay#1849

Elmaslar
43
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
DolunayTR

Konu tasarımı fena değil, sistemler geliştirilmeli, haritalar alıntılı. Menüler alıntı. Sunucunuza özgü şeyler yapmalısınız.​

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Discord adresi eklemeyiniz.

ByMikan

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
59
Puanlar
2.110
Klasik bir OP SkyBlock sunucusu. Farklı sistemler görememekteyim. Sunucu sistemlerine bir el atılması şart ve şu anki haliyle farkındalık yaratmanız mümkün değil. Baslat.bat ile sunucu kurmak yerine, 1-2 ay uğraşıp kendi sistemlerinizi, haritalarınızı ve kadronuzu oluşturmak çokta zor olmasa gerek..

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Merhaba, ilk olarak sunucu konu tasarımınızı oldukça beğendim. Bunun yanı sıra sunucu sistemleri bildiğimiz Skyblock sunucularına göre çok daha özgün olmuş. Daha doğrusu yaptığınız özellikler yeni nesil sunucular için bire bir olmuş. Son olarak sunucu haritalar çok güzel olmuş :))

İsmail "IArdaK" Arda

Discord:

Elmaslar
24
Puanlar
2.070
Minecraft
k3lda
Klasik bir sunucuya benziyor harita alıntı menü dahi alıntı. Herkesin sunucu açmaması gerekmekte.
Selamlar, Menülerimizi Güncelledik, yakında mapıda güncelleyeceğiz inşAllah

Konu tasarımı fena değil, sistemler geliştirilmeli, haritalar alıntılı. Menüler alıntı. Sunucunuza özgü şeyler yapmalısınız.​
Yapabildiğimi yaptım dostum genede sağ ol yorumun için

Klasik bir OP SkyBlock sunucusu. Farklı sistemler görememekteyim. Sunucu sistemlerine bir el atılması şart ve şu anki haliyle farkındalık yaratmanız mümkün değil. Baslat.bat ile sunucu kurmak yerine, 1-2 ay uğraşıp kendi sistemlerinizi, haritalarınızı ve kadronuzu oluşturmak çokta zor olmasa gerek..
söz vermiştim insanlara dostum ve 2 3 haftadır ayarlamaya çalışıyoruz

Merhaba, ilk olarak sunucu konu tasarımınızı oldukça beğendim. Bunun yanı sıra sunucu sistemleri bildiğimiz Skyblock sunucularına göre çok daha özgün olmuş. Daha doğrusu yaptığınız özellikler yeni nesil sunucular için bire bir olmuş. Son olarak sunucu haritalar çok güzel olmuş :))
Çok çok çok teşekkür ederim

Aluze

Pluginer & Scripter & Coder & Programmer

Discord:

Akiserius#1871

Elmaslar
70
Puanlar
1.440
Minecraft
Akiserius
Facebook
AkiseriusOfficial
Twitter
Akiserius
Sistemler Hiçbiri Sistem Değil Her Sunucuda Olan Şeyler Haritalar Alıntı Konu Tasarımı Keybunun Gidicek Daha Çok Yolunuz Var.

EDIT: Sunucuyu Ziyaret Ettim Lag Çok Fazla MS 60 - 100 Arası (Craftrisede 5 - 10 MS Arası Alıyorum Sorun Benlik Değil.) 2.Sunucudaki /warp Bozuk Saçma Sapan Yerlere Işınlıyor Sunucu Cidden Çöp Kapatılıp 1 - 4 Haftalık Büyük Bir Bakıma Yapılması Gerekmekte İyi Forumlar.

Son düzenleme:

İsmail "IArdaK" Arda

Discord:

Elmaslar
24
Puanlar
2.070
Minecraft
k3lda
Sistemler Hiçbiri Sistem Değil Her Sunucuda Olan Şeyler Haritalar Alıntı Konu Tasarımı Keybunun Gidicek Daha Çok Yolunuz Var.

EDIT: Sunucuyu Ziyaret Ettim Lag Çok Fazla MS 60 - 100 Arası (Craftrisede 5 - 10 MS Arası Alıyorum Sorun Benlik Değil.) 2.Sunucudaki /warp Bozuk Saçma Sapan Yerlere Işınlıyor Sunucu Cidden Çöp Kapatılıp 1 - 4 Haftalık Büyük Bir Bakıma Yapılması Gerekmekte İyi Forumlar.
/warp sorunları En Son Essentialsımızı güncellemiştik tüm dosyaları ile galiba ondan oldu, zaten yakında bakıma alacağız, teşekkürler yorumun için

Aluze

Pluginer & Scripter & Coder & Programmer

Discord:

Akiserius#1871

Elmaslar
70
Puanlar
1.440
Minecraft
Akiserius
Facebook
AkiseriusOfficial
Twitter
Akiserius
/warp sorunları En Son Essentialsımızı güncellemiştik tüm dosyaları ile galiba ondan oldu, zaten yakında bakıma alacağız, teşekkürler yorumun için

Bakıma Almak Mantıklı Bir Karar Olur Yardım Gerekirse Ekleyebilirsiniz Discord Üzerinden. Discord : ❃ | Can "Aluze" Yalçın#1881

İsmail "IArdaK" Arda

Discord:

Elmaslar
24
Puanlar
2.070
Minecraft
k3lda
Bakıma Almak Mantıklı Bir Karar Olur Yardım Gerekirse Ekleyebilirsiniz Discord Üzerinden. Discord : ❃ | Can "Aluze" Yalçın#1881
Teşekkür ederim dostum

İsmail "IArdaK" Arda

Discord:

Elmaslar
24
Puanlar
2.070
Minecraft
k3lda
SUNUCU AKTİF! Yakında /vipol eklenicektir

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı