Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Elite | Dizi ve Film İncelemeleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Atlas

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Atlas Gencer#0492

Elmaslar
626
Puanlar
2.750
Yer
İzmir
Minecraft
Atlas
Twitter
@AtlasGencer
Elite.jpg

Elite İnceleme
Bir İspanyol Gençlik Dizisi

Elite izleyecekler için yüzeysel bir anlatım geçmek isterim Elite ispanyada bir kızın öldürülmesi üstüne geçen ve ardından gelen olaylarla devam eden cinayetin öncesi ve sonrası olarak anlatılan Drama, Gençlik Dizisi, Gerilim, Gizem dizisi dir dizi gayet güzel bir dizi gençlere hitap eden bir cinayet dizisi her sezonda yeni bir cinayetin gizemini ve onu çözmeye çalışan öğrencileri ve onların aralarındaki çatışmaları olayları ve ilişkileri ele alan bu yapım 3 sezondan oluşmakta ve dikkat erotik içerik sevmiyorsanız lütfen izlemeyin dizi 5 Ekim 2018 yılında başlamış ve 4 sezonu beklenen bir dizi aynı zamanda ben izlemiş biri olarak fikirlerimi sunacak olursam gerçekten sıkılmadan izlediğim güzel bir dizi bazı sahneler sini bozucu olabiliyor ve Türkçe dublajı gerçekten berbat ama bunların dışında akıcı ve hoş bir dizi birazda gizemli ayrıca dizide zengin ve fakir arasında bir itişmede bulunuyor buda tek bir cinayet konusu üzerinde değil de birden fazla konu üzerine kurulmuş bir dizi gerçekden iyi bir ispanyol yapımı Le Casa De Papel'den sonra herkesin izlemesini tavsiye ederim forumda ki insanların da izlemesini tavsiye ederim bu korona zamanında vakit geçirmek ve kafa dağıtmak için güzel bir aktivite olucağına inanıyorum. ( yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim)

Ek bilgilendirme olarak ise ; Elite Netflix için oluşturulan bir İspanyol gerilim, gençlik drama dizisidir aynı zamanda ise İmdb Puanı : 7,6/10'dur

Fragman:

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Geçen hafta bitirdiğim bir dizi gayet güzel.

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
Ahh En Sevmediğim Dizi Türü !!

dizidelisi

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
120
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı