Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu [EKİP] ROLYNETWORK | 1.8.9 / 1.16.5 - EKİP ARANIYOR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ROLYNETWORK

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

çileklisüt#2084

Elmaslar
0
Puanlar
120
Yer
Kayseri
Minecraft
RolyNetwork
sunuculogo1.png

Merhaba MC-TR kullanıcıları, RolyNetwork isimli sunucu projem için tecrübeli bir ekip kuruyorum.
Kendine güvenen, alanında daha önceden tecrübeli ve gelişime açık olan herkese aramızda yer var.

Mevcut Alımlarımız:
・Moderatör (Sunucu yönetiminden sorumlu kişilerdir.)
・Paket Yapımıcısı (Paket yapımcısı Sunucudan Gelen gelirlerin %30' unu alır!.)
・Yardımcı (Oyuncuların sorun ve sorularıyla ilgilenirler.)
・Mimar (Map yapımcısı Lobi, vb gibi Sunucudan Gelen gelirlerin %20' sini alır!.)

Neden RolyNetwork'ü seçmelisiniz?
RolyNetwork, oyuncularına en eğlenceli ve en kaliteli Minecraft deneyimini yaşatan bir sunucu olacaktır.
Sürekli gelen güncellemeler ile piyasada bulunan "Minecraft" sunucularından farklı bir sunucu olacağını hedefliyorum.
Her Minecraft sunucusunda 1 hafta geçtikten sonra kolayca sıkılıyoruz, RolyNetwork'da bunların önüne geçmeye çalışacağız.
Ekibimiz bir aile ortamı gibi olacaktır. Yardımlaşmalar, birlikte yapılan aktiviteler ve daha fazla ekip içi şeyler...
RolyNetwork'de kendinizi geliştirebilirsiniz.

Katılım şartlarımız nelerdir?
・16 yaşına girmiş olmanız gerekmektedir.
・Yetkili olacağınız alanda daha önceden tecrübeleriniz olmalıdır.
・Olgun ve ciddi bir kişiliğe sahip olmanız gerekmektedir.
・Önemli bir işiniz olmadığı sürece aktif olmanız gerekmektedir (günlük ortalama 3-5 saat).
・Türkçe'yi düzgün kullanabilmeli ve üslubunuza dikkat etmelisiniz.
・Sesinizi anlayabileceğimiz net bir mikrofon sahibi olmalısınız.
・Ekip çalışmasına uygun olmalı ve bu ruhla çalışmalısınız.
・Yapılan yetkili toplantılarına katılabilmek.
・Minecraft hakkında eklenti paketi geliştiriciliği, tasarımcılık, mimarlık, java veya discord bot geliştiriciliği (en az bir "1") bölüm hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir (Moderatörler için).

Size nasıl ulaşabilirim?
Buraya kadar okuyup, şartlara uygun olduğunu düşünüyorsan benimle iletişime geç!
Discord üzerinden, çileklisüt#2084 isimli hesaba istek atarak bana ulaşabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı