Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Ejderha etkinliği Plugini / DragonSlayer

emre.

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

emre.#4570

Elmaslar
26
Puanlar
2.055
Minecraft
Rikitiki123
Minecraft Sürümleri
1.8/1.9/1.10/1.11/1.12/1.13/1.14/1.15/1.16/1.17/1.18/1.19
Ejderha Etkinliği Eklentisi
Herkese merhaba arkadaşlar ben Emre. Bugün sizlere herkesin aramış olduğu ejderha etkinliği eklentisini tanıtacağım. Genellikle herkes Bunu Skript üzerinden yapmaya çalışıyor, Skriptler genel olarak ram ve işlemciye fazla yük bindirdiği için sunucuda gecikmeler olabiliyor. Bu sistemi kullanmak için artık Skript kullanmanıza gerek kalmadı. Nasıl mı? Artık ejderha etkinliği eklentisini ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.

Ejderha Etkinliği Eklentisinin Özelikleri.
- En fazla hasar veren oyuncudan en az hasar veren oyuncuya göre eşyalar dağıtılıyor. (bu eşyaları sistem dosyası üzerinden ayarlayabiliyoruz)

- Ejderhayı öldürdükten sonra oyuncu, sohbet ve sekme listesinde ejderha öldüren önekini alacak (bu da sistem dosyası üzerinden ayarlanabilir)

- Ender ejderhasının yeniden doğma süresi ve yerlerini değiştirebilirsiniz (bu da aynı şekilde sistem dosyasında mevcut)

- Bir sonraki yeniden canlanma veya sıfırlama/yenileme (geri sayımlar) için zamanlayıcı göstergesi, sistem dosyası içerisinde etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

- Holografik görüntüler, öldürme sıralamalarını, yeniden doğma zamanlayıcısını ve daha fazlasını görüntülemek için kullanılabilir...

- Ejderhaların otomatik olarak iyileştirilmesi ayarlayabilirsiniz.(bu da aynı şekilde sistem dosyasında mevcut)

- Desteklediği sürümler 1.8/1.9/1.10/1.11/1.12/1.13/1.14/1.15/1.16/1.17/1.18/1.19

- Türkçe dilini desteklememektedir.

- Sistem dosyasında bazı şeyleri Türkçeye çevirdim. İndirip kullanabilirsiniz.

Nerelerde Kullanabilirim?
-
SkyBlock sunucularında
- Survival sunucularında
- Faction sunucularında
- Vb. sunucularda.

Kurulumu
- DragonSlayer.jar dosyasını eklentiler klasörünüze koyun
- Sunucuyu başlat
- Bu eklentiye dünya eklemek için "/setspawn" komutunu kullanın.
- Ayarları değiştirmek için, sistem dosyasının düzenleyebilir veya oyun içerisinde komut kullanarak ayarlayabilirsiniz.
- ve Sunucuyu yeniden başlatın.

Eklentiyi indirmek için tıkla

Ekler

• config.yml
    5,9 KB · Görünt.: 180
Son düzenleyen: Moderatör:

xMadzzy

Quezly Teams
MinePass
Premium
Emektar
Quezly
Sunucu Sahibi

Discord:

xmadzzy

Elmaslar
662
Puanlar
3.305
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
xMadzzy_yt
Çoğu sunucu sahipleri bunu arıyordu bazıları detaylı anlatım bulamadığından dolayı skript kullanmak zorunda kalıyorlar. Eline sağlık

emre.

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

emre.#4570

Elmaslar
26
Puanlar
2.055
Minecraft
Rikitiki123
Çoğu sunucu sahipleri bunu arıyordu bazıları detaylı anlatım bulamadığından dolayı skript kullanmak zorunda kalıyorlar. Eline sağlık
Ne demek şimdi bunu Türkçe.yml sini yapıcam birazcık zor ama konuya deysin istiyorum

xMadzzy

Quezly Teams
MinePass
Premium
Emektar
Quezly
Sunucu Sahibi

Discord:

xmadzzy

Elmaslar
662
Puanlar
3.305
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
xMadzzy_yt

mineheight.com

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
135
Yer
Jotunheim :)
Facebook
mineheight.com
Twitter
mineheight.com
güzel görnüyor başarılar

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı