Sol Reklam
Sağ Reklam

Efsane Network < efsanenetwork.keyubu.com

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EFNetwork

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Evet değerli yorumlarınız için teşekkürler ilk önce kötü eleştiri bölümüne geleyim plugin paketi kullanıyor demişsiniz bu paketler ne için veriliyor ?
Sunucu güzele benziyor başarılar .​
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Herkes yok harita sizin değil yok bu sizin değil demiş . Bu yaptığınız yanlış bir eleştirme gidip bir eleştirme örneklerine bakınız . @EFNetwork inşallah daha iyi yerlere gelirsin . İlk öncelikle belliki harita yapacak kadar yeteneği yok bu normal bir olay gidip ordan burdan harita alması bir suç değil . Plugin paketine gelince eminim daha iyir bir şekilde kendi paketlerini yapıp bizlere sunacaklardır bundan şüphem yok . Ayrıyaten ben ilk açtığımda herşeyi youtube'den aldım ve 3 ay içerisinde her şeyi ücret ile başka arkadaşlara yaptırdım . Ayrıyaten gecelerimi bu olaya harcayıp bir şey geliştirdim . Eminim server daha iyi yerlere gelir başarılar tekrardan

arkadaşin dediği gibi buildim kötü zaten builder alacağiz .

Emek memek yok burada. Tasarım Keyubu'nun. Pluginler Keyubu'nun sanırsam. Mapler alıntı. Berbat ötesi diyebilirim.
Emek plugin paketi ve maplemi oluyor ?

Olmassa olmazımız

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
güzel bir sunucu

Son düzenleme:

TheCemOfficial

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
32
Puanlar
0
Yer
Legends never die. They respawn
Herkes için bir mesaj yazıyorum isteyen üstüne alınsın isteyen alınmasın. Değerli arkadaşlarım, bu konuyu neden bu kadar baltaladınız bilmiyorum bir sunucunun kalitesini bence sadece bir eklenti paketi belirlememeli. Bana göre sunucunun oynayış kalitesi ve yönetim ekibi önemlidir bu demek olmuyor ki eklenti paketi önemsiz önemli fakat bana göre arka plandaki bir şey. Siz ilk açtığınız sunucuda harikalarmı yarrattınız biri sizin ilk açtığınız sunucuya böyle yorumlar yazsaydı hoşunuza gidermiyidi. CraftRosi(CraftRisenin sadece isminin yan sanayisi) gibi isimler koyan kişilerin bu konuyu baltalamamalı bence.

DIPNOT: Sunucu ve konu sahibi arkadaşım değildir!

EFNetwork

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Herkes için bir mesaj yazıyorum isteyen üstüne alınsın isteyen alınmasın. Değerli arkadaşlarım, bu konuyu neden bu kadar baltaladınız bilmiyorum bir sunucunun kalitesini bence sadece bir eklenti paketi belirlememeli. Bana göre sunucunun oynayış kalitesi ve yönetim ekibi önemlidir bu demek olmuyor ki eklenti paketi önemsiz önemli fakat bana göre arka plandaki bir şey. Siz ilk açtığınız sunucuda harikalarmı yarrattınız biri sizin ilk açtığınız sunucuya böyle yorumlar yazsaydı hoşunuza gidermiyidi. CraftRosi(CraftRisenin sadece isminin yan sanayisi) gibi isimler koyan kişilerin bu konuyu baltalamamalı bence.

DIPNOT: Sunucu ve konu sahibi arkadaşım değildir!

Dıpnotda yazdığı şey doğrudur üsteki yazdığım mesajda yazdığım şeyi yazdım

Herkes yok harita sizin değil yok bu sizin değil demiş . Bu yaptığınız yanlış bir eleştirme gidip bir eleştirme örneklerine bakınız . @EFNetwork inşallah daha iyi yerlere gelirsin . İlk öncelikle belliki harita yapacak kadar yeteneği yok bu normal bir olay gidip ordan burdan harita alması bir suç değil . Plugin paketine gelince eminim daha iyir bir şekilde kendi paketlerini yapıp bizlere sunacaklardır bundan şüphem yok . Ayrıyaten ben ilk açtığımda herşeyi youtube'den aldım ve 3 ay içerisinde her şeyi ücret ile başka arkadaşlara yaptırdım . Ayrıyaten gecelerimi bu olaya harcayıp bir şey geliştirdim . Eminim server daha iyi yerlere gelir başarılar tekrardan[/QUOTE]

Şuanda sunucuya parayla paket alınıyor yanı dediğin doğru

evet gezmiyoruz

L1T3R4L

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Enes'20 | L1T3R4L#1867

Elmaslar
21
Puanlar
0
Minecraft
L1T3R4L
Her şey hazır olsa bile özgün şeyler eklenebilir.
Ve kareleri daha düzgün almalısınız.
F1'e tuşuyla arayüzü gizleyip shader moduyla alabilirsiniz.

leroyYT

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
1.985
Çok güzel olmuş paket

EFNetwork

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
hazır paket map indirmişsiniz
ilk önce biz hazir indirdik ama şuna bi bakin

1550927803901.png

1550927844416.png

Olmassa olmazımız

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
94
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
Usta bari Tabi List ve Score Boardı değiştirseydin en azından -1 puan verirdim sunucu süresi dolunca devam etmeyecek bir sunucu daha sadece firmaya kazanç sağlayıp reklam yapıyorsunuz, konu tasarımı klasik keyubu konu tasarımı paket de sunucu da gelişmez pek fazla umutlu değilim ama yinede başarılar.​

2AdamMC

Oyunun sonunda her yol, ayrı bir sondur.

Discord:

Gökhan#5964

Elmaslar
124
Puanlar
9.810
Yer
İSTANBUL
Minecraft
Mr_Gokhan

MelihBeYy06900K

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

https://discord.gg/r458KZt

Elmaslar
2
Puanlar
0
Yer
Ankara
Minecraft
MelihBeyK
Facebook
Kullanmıyorum
Twitter
Gerekli Değil
Map Ve Plugin Paketi Alıntı Venom Network Sunucusunun Ücretsiz Paylaşmış Olduğu Bir Op Faction Paketi.
Kendi Eliniz Ve Emeğiniz İle Yapsaydınız Daha Güzel Ve Kaliteli Olabilirdi.Kolay Gelsin

Luiz3

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Hmm Sw geliştirilmeli

DarkLetter

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

CLAY | Ali | Official #7856

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
CrawL_CL
Fazla olmasa da emek var. Sunucunun tek hatası ise, yanlış bir dönemde açılmış olması '':/''

Başarılar dilerim....

OlumsuzGG

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

!  AtakanN ϟ 梦想#3176

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
xLastCrypt
Merhabalar Bende Eleştirilerimi Sunacağım.
Featherboarddaki Renk Uyumu Olmamış Yani Bayık
Pluginler Geliştirilmeli
Plunginlerinizde Türkce Karakter Hatası vardır. düzeltmelisiniz
mapde baz ıyerler basite kaçmış ama güzel yerleride var
Server Hayatınızda Başarılar Dileriz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı