Sol Reklam
Sağ Reklam

EfesTurk - Dolandırıcılık Hizmetleri (CraftRosi)

• Konuyu başlatan Karisen
  • Başlangıç Tarihi
  • 5.381
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Selam, iki tarafıda tanımam incelediğim kadarıyla sen haklısın fakat bu tür işlere 2 yöndende bakmak gerek şahıslar hakkında yorum yapamam fakat bu forumda değillerse bizi ilgilendiren bir konu yoktur. Eğer forumda olduklarını kanıtlarsanız o zaman adminleri etiketlerseniz daha iyi olur.
Şuan sadece amacımız kimin ne olduğunu tanıtmak.

SAYANORA

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
39
Puanlar
3.835
Ona karışmıyoruz zaten insanların alım yaparken burda görüp önlemini almasını tabi isteriz ama forumda değillerse adminleri etiketlemenize gerek yok bizim elimizden birşey gelmez

AeroCS

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Ona karışmıyoruz zaten insanların alım yaparken burda görüp önlemini almasını tabi isteriz ama forumda değillerse adminleri etiketlemenize gerek yok bizim elimizden birşey gelmez
Biz etiketlemedik, başka bir üye etiketlemiş. Anlayışınız için teşekkürler.

ServetProV2

●●● * Network ●●● ServetPro#4819
Elmaslar
7
Puanlar
0
2 tarafta paket satmaya çalışan kişiler böyle atışıyorlar :)

@Karisen < BerkPro SONCRAFTTR benim sunucumun paketlerini satmaya çalışan bir *bla*

@efes'mi craftrosi'mi nedir :) < Benden 5 kere paket satın alıp onlarıda başkasına satmaya çalışan kişidir.

Kanıtlarınıda atabilirim skype: live:soncrafttr

ShortPallMall

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ShortPallMall#6092

Elmaslar
69
Puanlar
8.960
Minecraft
ShortPallMall
Şuan sadece gülüyorum :D craftrosi dolandırıcılığın d sinden anlamayan trol birisidir, saf kalplidir iyi çocuktur plugin paketindende anlamaz sunucusunun paketlerini ben yapıyorum efestürküde ilk defa duydum.

AeroCS

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Şuan sadece gülüyorum :D craftrosi dolandırıcılığın d sinden anlamayan trol birisidir, saf kalplidir iyi çocuktur plugin paketindende anlamaz sunucusunun paketlerini ben yapıyorum efestürküde ilk defa duydum.
Tabi, savunuşa geç. Başlatan onlar, çekecek olan onlar.

Emre060702

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
EmreKral
Kendisinden plugin paketi aldım çok güzel destek verdiler hatta özel olarak skript kkodlattım.Bence dolandırıcı değiller.[DOUBLEPOST=1517974244,1517973749][/DOUBLEPOST]
Merhaba aşağıdaki fotoğraflara sadece bakmanız ve okumanız yeterlidir. Sonra bu sitenin ne kadar bir sahtekar biri olduğunu göreceksiniz.

Bu arkadaşta bizden paket alıcaktı pazar günü, bana yok bu siteyi çalmış çalan bu diye söylentide bulundu. Ben bu arkadaştan gördüm siteyi. ilerde öğreneceksiniz çalan zaten kendileri. :) Fakat çalan kişi budur diyerek başka birimi atması da işin arasından sıyrılmak ayrıca birinin üzerinden suç kalması.

gOXMOZ.png

Ben bu siteye girince iletişim adreslerinde *karizma4031* diye biri vardı skypesi bende girdim baktım.bana aşağıdaki sözleri dedi.

Arkadaş bizim sitemizi çalmış, ben bunu duydum ve siteyi sordum. bana bu cevapları verdi.

rOEzJV.png

Bir süre sonra bu ikisi bir araya geldi ve grup açtılar.

m2EAX2.png

Arkadaşa bu ne dedim craftrosi ne alaka dedim? Ne bileyim, bu kim, tanımıyorum gibi tarz şeylerde bulundu.

lOE54p.png

Bunlar çağrıda konuşuyordu ve bende bi girip dinleyeyim dedim. Birbirleriyle kanka ile konuşuyordu ayrıca bizim çaldığı dosyaları gösteriyordu. Yuh dedim artık. GÜYA BUNLAR BİRBİRLERİNİ BİLMİYORLARDI.

nOE0pg.png

Sonuç bu. Efesturk'den ürün almamanızı öneririm. Kendileri yalan dolan.. Bu arada craftrosi sunucusu da açıyorlarmış adı biraz lekelensin de. İYİ FORUMLAR

EK FOTOĞRAFLAR:

G93MrZ.png

LbQ5jo.png

BU ARKADAŞLARIN FORUMDA ÜYELİĞİ VARSA GEREKENİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

Sağdan soldan programla indirdiği siteleri ben kodlayım ben yazdım diyerek sağa sola satıyor veya dağıtıyor!

Hocam sizinkide bir nevi hırsızlık kendi Kukkandığınız site whmcse teması üzerine yapılmış. Büyük bi ihtimalle nulledi bulup editleyerek bu hale getirdiniz.

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Arkadaşlar bu hizmet sahibi bizzat eski kendi arkadaşım sandığım küçük bir çoçukmuş. Şöyle size anlatayım ; Kuracağım sunucu da pluginer olarak gelmek istedi. Bende tamam dedim ve aldım direk Plugin Paketi attı bir tane sunucuma hepsi bu kadar. Herhangi bir sıkıntı çıktığında yapamıyor. Kısacası pluginler hakkında hiç bir bilgisi yok sadece çalıntı güzel bir Plugin Paketi vardı. O günden sonra bana dedi ki beni başka bir sunucu çağırıyor ben gidiyorum.Bunun ardından kendi sunucumu açtım Plugin paketini değişip ve +70 Online çektim. Bu başarımı görünce kıskançlıktan sunucuma gine geldi ve yetki istedi. Tabii haliyle ben bunu almayınca başladı Skype üzerinden ''Ailevi değerlere küfür etmeler , hakaretler , savurmalar '' arkadaşlar bu gibi insanlarla muhattap olmayın rica ediyorum. Forum üzerinden bir sürü onaylı satıcı arkadaşımız var. Hepsi birbirinden şahane paketleri mevcut. Bu gibi acemi sitelerden plugin paketi almayın gerekirse gelin bana ben size ücretsiz en başarılı FACTİON PAKETİ yapar elinize veririm. Yeter ki bu gibi sahtekar ÇOCUKLARA para kazandırmayın.

K

Karisen

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu hizmet sahibi bizzat eski kendi arkadaşım sandığım küçük bir çoçukmuş. Şöyle size anlatayım ; Kuracağım sunucu da pluginer olarak gelmek istedi. Bende tamam dedim ve aldım direk Plugin Paketi attı bir tane sunucuma hepsi bu kadar. Herhangi bir sıkıntı çıktığında yapamıyor. Kısacası pluginler hakkında hiç bir bilgisi yok sadece çalıntı güzel bir Plugin Paketi vardı. O günden sonra bana dedi ki beni başka bir sunucu çağırıyor ben gidiyorum.Bunun ardından kendi sunucumu açtım Plugin paketini değişip ve +70 Online çektim. Bu başarımı görünce kıskançlıktan sunucuma gine geldi ve yetki istedi. Tabii haliyle ben bunu almayınca başladı Skype üzerinden ''Ailevi değerlere küfür etmeler , hakaretler , savurmalar '' arkadaşlar bu gibi insanlarla muhattap olmayın rica ediyorum. Forum üzerinden bir sürü onaylı satıcı arkadaşımız var. Hepsi birbirinden şahane paketleri mevcut. Bu gibi acemi sitelerden plugin paketi almayın gerekirse gelin bana ben size ücretsiz en başarılı FACTİON PAKETİ yapar elinize veririm. Yeter ki bu gibi sahtekar ÇOCUKLARA para kazandırmayın.

Çok haklısınız hocam.[DOUBLEPOST=1518003231,1518003134][/DOUBLEPOST]
oOEvg7.png

Hahahhahaha, o arkadaşın ekibinden birisi bana neler yazıyor. Buyrun başlıkta zaten belli kimler ile birlikte olduğu. :)

AeroCS

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Kendisinden plugin paketi aldım çok güzel destek verdiler hatta özel olarak skript kkodlattım.Bence dolandırıcı değiller.[DOUBLEPOST=1517974244,1517973749][/DOUBLEPOST]
Hocam sizinkide bir nevi hırsızlık kendi Kukkandığınız site whmcse teması üzerine yapılmış. Büyük bi ihtimalle nulledi bulup editleyerek bu hale getirdiniz.
Sizin gibilerde yağ çeker, cevabına gelirseek.

1 - WHMCS ne tamamen öğren, gel.
2- WHMCS ne için kullanılır git öğren.
3- Arkadaşlarına yağ çek git.

Daha WHMCS'nin ne olduğunu bilip bilmeden, araştırıp bilgi edinmeden anca buraya gelip atar tutarsınız..

#MadNetWork

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

LordOfLast#7186

Elmaslar
81
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Police
Neden bu kadar çok cevap yazıp tartışıyorsunuz anlamıyorum ?
Adamlar dolandırıcıymış.
Daha ne savunuyorsunuz veya savunanlarla tartışıyorsunuz ?
Konu çok güzel, açan bu arkadaş bencil olmamış.
Kendi dolandırıldığı için başkalarınıda uyarmak istemiş.
Bu arkadaşa teşekkürlerinizi iletin ve daha fazla ''Gereksiz Yorum'' Atmamanızı rica ederim.
İllaki mesaj atabilirsiniz ama böyle saçma sapan konuyu baltalayacak mesajlar atmamanızı rica ederim.
İyi Günler.

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Konu açık ve belli gereksiz mesaj atmaya devam etmemeniz için konuyu kilitliyorum. İyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı