Sol Reklam

Bulundu Dust The Duck Ekip Başvuruları

• Konuyu başlatan Silinen üye 87069
  • Başlangıç Tarihi
  • 501
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
dtdbanner.jpg
Selamlar Minecrat Türkiye Ahalisi! Şu konuda bahsettiğim üzere ekibimize katılmak isteyenler için Dust The Duck başvuru formunu paylaşacağım. Dust The Duck Tanıtım konusunu okumayanlar için ufak bir özet geçeyim,

2018’in karlı Aralık ayında Discord üzerinden kurulan Dust The Duck olarak Minecraft yapı, eklenti paketleri ve grafik tasarım çalışmalarını ekibimizin sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz

● | Vizyonumuz

Bulunduğumuz sektörde, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyacağı örnek bir kuruluş olmaktır.

● | Misyonumuz

Dust The Duck olarak ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Sağlam bir iletişim ile tüketicimizle aramızda bir bağ yaratmak ve müşteri sadaktini sağlamak, Gerek destek gerek üretimde kalitemizi ve şanımızı büyüterek en çok tercih edilenlider destek topluluğu olmak, rekabet gücümüzü arttırmak.

Ekibimiz Şu An Tamamlanmış Değil. Mevcut Kadromuz.

Üst Yönetim
---------
Withery
Ahmet ÇOLAK
Koyu

Yazılım
---------
Abdullah Erol
Alpho320

Destek
---------
Bluter

Başvuruya Açık Alanlar,
Yazılım, Mimar, Grafik Tasarımcısı, Web Tasarımcısı, Web Geliştiricisi, Destek, Diğer(belirtin).

Başvuru Formu,

Adınız ve Yaşınız:
Discord ID'niz:
Başvuracağınız alan:
Daha önce bu işi yaptın mı:
Başvuru yapacağınız alan hakkındaki bilgin:
DustTheDuck’ı seçmendeki asıl amaç nedir:
Bize başarısızlıklarından bahseder misin:
Bugüne kadar karşılaştığınız önemli sorunlardan birini çözüşünüzü anlatabilir misin:
Biraz kendinizden bahseder misin:
Başarıyı nasıl tanımlarsın:
Ne tür kişiler ile rahat çalışırsınız, ne tür kişilerle çalışmazsın:
Referanslarınız:

Başvuruyu ister buradan, ister Discord üzerinden gönderebilirsiniz.

Esen Kal MC-TR!
Discord ID'm Koyu#0627

Son düzenleyen: Moderatör:

iEgeGuardian

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Ege#3804

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
iEgeGuardian
Başarılarınızın Devamını Dilerim..

Son düzenleme:

GardiyaN

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
0
Adınız ve Yaşınız: Gökhan 20.
Discord ID'niz: BeyazZency#8716
Başvuracağınız alan: Pluginer - Web.
Daha önce bu işi yaptın mı: 8 Yıl Oldu.
Başvuru yapacağınız alan hakkındaki bilgin: %85.
DustTheDuck’ı seçmendeki asıl amaç nedir: Yeni Açılması.
Bize başarısızlıklarından bahseder misin: 1,2 Serverimin Tutması.
Bugüne kadar karşılaştığınız önemli sorunlardan birini çözüşünüzü anlatabilir misin: Yok.
Biraz kendinizden bahseder misin: Sürekli Çalışan.
Başarıyı nasıl tanımlarsın: Çalışarak.
Ne tür kişiler ile rahat çalışırsınız, ne tür kişilerle çalışmazsın: Sürekli emek gösterek kişilerle.
Referanslarınız:
Yok.

Alabros

Halil Tetik

Discord:

Alabros#1460

Elmaslar
296
Puanlar
9.320
Adınız ve Yaşınız: Halil, 17

Discord ID'niz: <p>Alabros</p>#6998

Başvuracağınız alan: Web Geliştiricisi

Daha önce bu işi yaptın mı: Firma veya bir gurup için yapmadım, Kendi adıma yaptım.

Başvuru yapacağınız alan hakkındaki bilgin: yazılımda %100 %1 gibi bilme oranı yoktur. Yazılımda herşeyi kendin tasarlarsın. tasarlaya bilirsen ztn biliyorsundur. O yüzden ben biliyor deyebiliyorum.

DustTheDuck’ı seçmendeki asıl amaç nedir: Takılabileceğim iş arkadaşlarım ve daha çok öğrenmek için.

Bize başarısızlıklarından bahseder misin: Yaptığım onlyweb'i 3hafta yerine 2ayda bitirmem.

Bugüne kadar karşılaştığınız önemli sorunlardan birini çözüşünüzü anlatabilir misin: Onlywebi geliştirirken yanlışlıkla dosyaları silmem. Sonra yedeğini geri yüklemem.

Biraz kendinizden bahseder misin: 2015 yılında minecraft sunucusu açarak eğlenceme bakıyordum. 2016 yılında maddi durumlar yüzünden sunucun bir web sitesine ihtiyaç duyması beni php,css,html,js,py gibi yazılım dillerine sürükledi. ve kendi scriptlerimi yazmaya başladım işin garip tarafı scriptimi yazarken acayip şekilde zevk alıyordum. ve hala kendimi bu alanda geliştirmeye devam ediyorum.

Başarıyı nasıl tanımlarsın: Mükemmel olana kadar başarı değildir. Ve hiç birşey kusursuz'da değildir.

Ne tür kişiler ile rahat çalışırsınız, ne tür kişilerle çalışmazsın: Eleştiriye açık gerçekten sakınmayan biri ile çalışabilirm, agrasif kişilerle çalışamam.

Referanslarınız: -

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı