Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Aranıyor Dünyanın Krokisini Detaylı Yapabilecek Mimar Arıyorum !!

miBend.

Builder | mibend.#2577
4 Haziran 2018
41
25
490
miBend.#2577
Alex_Gentry
Dostlarım aklımda Minecraft'da
Strateji Sunucusu açma gibi bir proje var!
Bu proje için bana dünyanın tepeden görünüşünü detaylı
yapabilecek mimar lazım.
Dağ olan yerleri belirterek, çukurları falan göstererek.

Hayrına yapan biri çıkarsa çok sevinirim

Şimdiden teşekkürler.

Cir0x

sanslinsandogacaklardanmismiydinkisensylbena
29 Mart 2018
23
12
470
Dostum pvp spawnı dersin tamam, faction spawnı dersin tamam fakat dünya krokisi diyorsun tepeden tırnağa en ince ayrıntısıyla birde bedava istiyorsun güldüm açıkcası. Bir insanı bırak bir ekip belki yapamaz bunu yaparsa helal olsun ayrıca bu sana en az 500 tl gibi bir fiyata patlar bence, iyi forumlar.

ultraPvP_Offical

Ya istiklal,Ya ölüm. 1881-193∞
19 Ağustos 2017
483
226
1.440
Riqude#1881
ultraPvP_
Nasıl Birşey Gerekiyor , Yardımcı Olabilirim.

Troy

Örümcek Hoşt!
1 Nisan 2018
348
398
1.290
Troy
Dostlarım aklımda Minecraft'da
Strateji Sunucusu açma gibi bir proje var!
Bu proje için bana dünyanın tepeden görünüşünü detaylı
yapabilecek mimar lazım.
Dağ olan yerleri belirterek, çukurları falan göstererek.

Hayrına yapan biri çıkarsa çok sevinirim

Şimdiden teşekkürler.
Yani Burda Map Yap Deseniz Yapan Çıkar Bende Dahil Ama O Kadar Olmaz Yaparlar Ama Paralı Yaparlar Ama İnternette Bulabilirsin...

Elmaslar: | RebelZone |

ultraPvP_Offical

Ya istiklal,Ya ölüm. 1881-193∞
19 Ağustos 2017
483
226
1.440
Riqude#1881
ultraPvP_
Yani Burda Map Yap Deseniz Yapan Çıkar Bende Dahil Ama O Kadar Olmaz Yaparlar Ama Paralı Yaparlar Ama İnternette Bulabilirsin...
Ne Çok Ama Kullanmışsınn Yav :D

Elmaslar: Troy

miBend.

Builder | mibend.#2577
4 Haziran 2018
41
25
490
miBend.#2577
Alex_Gentry
Dostum bana bir tepeden bakınca dünya mapini andıracak dağları falan belirtecek (kabartarak) yapabilirsen voxel ile world edit ile falan çok memnun olurum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Dostum pvp spawnı dersin tamam, faction spawnı dersin tamam fakat dünya krokisi diyorsun tepeden tırnağa en ince ayrıntısıyla birde bedava istiyorsun güldüm açıkcası. Bir insanı bırak bir ekip belki yapamaz bunu yaparsa helal olsun ayrıca bu sana en az 500 tl gibi bir fiyata patlar bence, iyi forumlar.
Dostum sen olayı yanlış anladın. Ya hoi4'u bilir misin? Ya tepen bakınca görücek tam detay da demedim zaten. Dağ + çukurlar yeterli dedim

LySoon

Ahanda Zümrüt!
Onaylı Satıcı
26 Haziran 2015
1.058
756
4.090
Shi
LySoon#7963
TheLySoon
Dostum bana bir tepeden bakınca dünya mapini andıracak dağları falan belirtecek (kabartarak) yapabilirsen voxel ile world edit ile falan çok memnun olurum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Dostum sen olayı yanlış anladın. Ya hoi4'u bilir misin? Ya tepen bakınca görücek tam detay da demedim zaten. Dağ + çukurlar yeterli dedim
Boyutu ufaltip buyutebilirsin
Direk
Hoi4 teki mapi bile gecirebilirsin

Aradığınız şeyi bulamamış olabilirsiniz. Bir de biz deneyelim!
Aklınızdakileri yazın ve aratma tuşuna basın.