Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı Dolandırılma anılarınız?

FurKqnTR

FURKAN

Discord:

Furkqn

Elmaslar
162
Puanlar
14.375
Minecraft
Furkqn

Herkese merhabalar ben Furkan,
tahminimce her insan bir kez dolandırılmış veya ticareti anlamda aldatılmıştır. Var mı sizin hiç unutamadığınız bir dolandırılma anınız ?

Son düzenleyen: Moderatör:

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525
Konsept dışına çıkarak dolandırma anımı anlatmak istiyorum..
Porkbun adlı domain sitesinde .store domain 2,5$'dı ininal ile bunu ödemeye kalktığımda
2,5TL çekmişti karttan :'D Şimdi de ininal ile satın alımı bloklamışlar direkt

Farve#8283

I don't know.

Discord:

Farve#8283

Elmaslar
98
Puanlar
13.605
Yer
World
Bazıları gibi bende dolandırıldım. Peynirciye girdim aldım peyniri halbu ki çok masum bir çocuktum kola alıcaktım. Peynirci de kola gördüm ve alıyım dedim. Ödedim ve sonra fark ettim ki 12TL 2,5Litre almışım. Öğrenci insanız bizde insan dolandırırda bu kadar olmaz. Ama anlamadım dolandırıldım da dedim zam geldi galiba neyse 1 2 gün sonra market zincirine gittim. Bi baktım. 6TL gördüm ve bir daha oradan kürdan bile almam.

NovaStar

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

CemreK#8078

Elmaslar
41
Puanlar
9.120
Minecraft
CemreK
Twitter
CemrekArtworks
2. El telefon satan bir dükkana gitmiştim kendi telefonum biraz eskimişti daha yeni bir model almak istemiştim. Eski telefonumu ve üstüne 600tl verip yeni telefon almıştım aldığım telefon 1 hafta dayanmadı ekranı bozuldu geri götürdüm telefon fiyatı kadar para istediler güzel dolandırılmıştım asla unutmam. 2. El telefon satanlardan alışveriş yapmayın.

E

emirtemur

Ziyaretçi
Bir adam vardı. İşte conconcraft sunucumuza gelmek ister misin falan. O sıradada yaşım küçük tabii ? 20TL ye alıyorlardı sunucuya. Bende tabii bunlara inandım, gittim 20TL karta yatırıp eve gelip adama attım. Adama yazdım attım diye. Ama ininal yüzünden 1TL kesildi 19 lira gitti. Kabul etmedin 19TL yi ve almadı beni sunucusuna. 19-20 liram o şey için gitti. Onla 2 tane mc pre alırdım be.

AuraMC Survival

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

'Godtrap#0919

Elmaslar
3
Puanlar
910
Yer
Ankara

Herkese merhabalar ben Furkan,
tahminimce her insan bir kez dolandırılmış veya ticareti anlamda aldatılmıştır. Var mı sizin hiç unutamadığınız bir dolandırılma anınız ?

son oyuncu oynarken 2 kez dolandırılmıştım biri eski bi arkadaşım tarafından claimimin ağzına vurdu herşeyi çaldı.
diğeride yeniden başlamıştım geçen yıl mavi gökyüzü kılıcını satmaya çalışırken kesilmiştim

IloveMaju09

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

! ILoveMaju#4499

Elmaslar
26
Puanlar
295
Yer
Ankara
Minecraft
ILoveMaju0
İnternetten bir ürün satın alırken dolandırılmışdım allahtan bir yol bulup parayı geri almıştım

Farve#8283

I don't know.

Discord:

Farve#8283

Elmaslar
98
Puanlar
13.605
Yer
World
Bazıları gibi bende dolandırıldım. Peynirciye girdim aldım peyniri halbu ki çok masum bir çocuktum kola alıcaktım. Peynirci de kola gördüm ve alıyım dedim. Ödedim ve sonra fark ettim ki 12TL 2,5Litre almışım. Öğrenci insanız bizde insan dolandırırda bu kadar olmaz. Ama anlamadım dolandırıldım da dedim zam geldi galiba neyse 1 2 gün sonra market zincirine gittim. Bi baktım. 6TL gördüm ve bir daha oradan kürdan bile almam.
ŞİMDİ 24TRY

mMoreos

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Sunucu Sahibi

Discord:

Moreos#0001

Elmaslar
19
Puanlar
2.370
Minecraft
Moreoss
Facebookta bir oyunda para satıyordum dikkatsizliğimden dolayı dolandırıldım

xMadzzy

Quezly Teams
MinePass
Premium
Emektar
Quezly
Sunucu Sahibi

Discord:

xmadzzy

Elmaslar
662
Puanlar
3.305
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
xMadzzy_yt
bir tane medya ağında aldığım minecraft premium öylesine kalınca satmayı düşündüm. 2-3 Yıl önce kafam biraz çalışmadığı için

BurakDarama

Hosting

Discord:

Burak Darama#9086

Elmaslar
15
Puanlar
2.055
Minecraft
burakdarama
metin 2 de kılıcım gitmişti :D

Burakhan_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
2.195
Minecraft
AloneAngels
arkadaşı askerde olduğu için 4000 TL ye bilgisayar saatigini soyleyen biri dolandırmıştı

HuysuzSoloTurk

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

HuysuzBey#5972

Elmaslar
10
Puanlar
6.455
Yer
istanbul
Minecraft
HuysuzBeyy
Wolfteam ilk zamanların da abimin hesabı Türkiye de rütbe sıralamasında ilk 7 ye kadar ilerletmiştik. Bir kaç yıl sonra abilerim bırakınca hesap bana kaldı. Yaşım küçüktü o zamanlar 11 yaşımdayım falan abilerim bıraktığı için nakit falan yatırmıyor. Ve uzun süreli olan bütün eşyaların süreleri bitmeye başladı. Birisi pm attı nakit hilesi yapayım sana diye inandım hesabın id şifresini verdim gmail kayıtı yoktu. Hesap çaldı 1 hafta bilgisayardan uzak kaldım ağlamaktan uyuyamıyordum. çalınan hesap 2011 yılında rütbesi gümüş kartal idi.

emirggts

Elmaslar
32
Puanlar
3.820
Minecraft
EmirkT
İnternetten mause almıştım ben evde değilken gelmişti kurye ulaşamamıştı ben aradım telefonlara cevap vermediler acenteye kadar aradım açmadılar ve otomatik iade kaydı oluşturulmuştu o zamanın parasıyla 60TL falandı üstüne düşmemiştim iade edilince hiçbir yere yatmadı para :(

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı