Sol Reklam

Tanıtım DisTR - En Güncel Bot - Hızlı Destek - Her Gün Yeni Update - Sticker Sistemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
yaptığı tek şey ya siteden yada dosyadaki resmi chatda gösterme çokta kasma ya TR ilk falan diye.

Başarılar.
buyurun yapın bekliyorum.
Bak sana şöyle birkaç öneri sunayım eğer yapabilirse ben kullanabilirim şahsen.
Automod ve addmod komutu ekleyebilirsin.

addmod->
Özellikleri:
Yetki ayarlama.
Ayarlı yetkiyi kişiye atama.
Sadece kişi özel yetki verme.

automod ->
Özellikleri:
İşte klasik reklam, spam, küfür vs. olaylarını engelleyebilir.
Bu reklam ve küfür filtresi ayarlanabilir olsa güzel olur.
İşte mee6'da ki klasik automod yetki ayarlamaları olabilir.
(Yabancı botlarda genel olarak olan komutlar.)

Büyük botlarda ve yabancı botlarda genel olarak olsa da Türk botlarında neredeyse hiç yok bu özellikleri. (automod genelde Türk botlarda küfür engel, reklam engel çok nadir olsa da spam engel olarak görülebilir.) Ek olarak dil ekleyebilirsin bota varsayılan dili İng yaparsın. Mesela biri botu sunucuya ekledi diyelim ilk kez komut gireceği zaman dil seçme menüsünü açabilir, böylece hem kullanıcılar rahatlıkla Türkçe dili ve diğer dilleri kullanabilir. Mesela bota log ekleyebilirsin ama logger gibi bir log hani sadece ban, kick, mute vs. olaylarını loglayan bir log değil.

Türk botlarında en sevmediğim kısma geliyorum. Birçok Türk bot yapımcısı(!) artık ne kadar yapımcı diyebilirsek. Bu susturma olayını yapamıyor yapsa da bozuk yapıyor. Mesela ben birisini susturdum botla bot kullanıcıya rol veriyor kalıcı veya süreli ve susturulmuş oluyor. Bunda şöyle bir sorun var adam sunucudan girip tekrar çıkıyor hop ne mute kalmış ne başka bir şey. Güzel bir mute sistemi yapabilirsin kendi botunda adamakıllı çalışan. Aklıma gelenler bunlar, kolay gelsin. Bu arada yardım menülerini güzelleştirebilirsin çok basit, sade ve klasik duruyor hani hiçbir çekiciliği yok menülerin.
Evet o mute atılınca ve çıkınca rol gitmesinden bende mağdurum. Önerileriniz değerlendirilecektir. Geliştirilmeye yakında başlanılacak. Yardım komutlarında da her gün farklı bir şey deniyorum. Bugün de değişiklik yapacağım tekrardan öneriniz için teşekkürler.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
buyurun yapın bekliyorum.
Çok mu zor ki, güldürdün bu sefer
Evet o mute atılınca ve çıkınca rol gitmesinden bende mağdurum.
Database ve member events diye bir şeyler duydunuz mu

Neyse başarılar dilerim, ayrıca kötüleme niyetim yoktu, 3 yıldır hiç discord alanında ciddi bir şeyle uğraşmadım

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
Çok mu zor ki, güldürdün bu sefer

Database ve member events diye bir şeyler duydunuz mu

Neyse başarılar dilerim, ayrıca kötüleme niyetim yoktu, 3 yıldır hiç discord alanında ciddi bir şeyle uğraşmadım
diyorum ki, sende yap o zaman. zorluğuna mı bakacak kullanıcı, işlevine mi? neyse boş tartışacak vaktim yok iyi günler.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerçekten emek harcanan muazzam bir Discord botu olmuş ki şahsen çok beğendim. Eline, emeğine ve çabana sağlık :<3:

Risee_

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Toprak'#8526

Elmaslar
85
Puanlar
1.310
Minecraft
Memoo33
Çok güzel bir bot yapmışsın dostum. Geleceğin developerisin böyle devam edersen ileride yazılımcı olabilirsin. Seviliyorsun.
200.gif

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan

Gerçekten emek harcanan muazzam bir Discord botu olmuş ki şahsen çok beğendim. Eline, emeğine ve çabana sağlık :<3:
Motive edici yorumun için teşekkür ederim. Arada buglar olsa da çözmeye çalışıyoruz işte. galp
Çok güzel bir bot yapmışsın dostum. Geleceğin developerisin böyle devam edersen ileride yazılımcı olabilirsin. Seviliyorsun.
200.gif
Çok teşekkür ederim. Eski bir botum yukarıda bomboş yorum atanlar gibileri yüzünden kapandı, bu botta buna izin vermeyeceğim ve her gün geliştireceğim. Yapım zorluğuna bakmadan, son tüketiciyi düşünerek.

EmreCN

Play.McDeyiz.Com

Discord:

zNightLastTR | EmreCan #2763

Elmaslar
238
Puanlar
11.070
Minecraft
zNightLastTR
Çok teşekkür ederim. Eski bir botum yukarıda bomboş yorum atanlar gibileri yüzünden kapandı, bu botta buna izin vermeyeceğim ve her gün geliştireceğim. Yapım zorluğuna bakmadan, son tüketiciyi düşünerek.
Dostum buna eleştiri denir.

MustafaBingul

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

BingulHan#4136

Elmaslar
143
Puanlar
7.085
Yer
Türkiye
Minecraft
BingulHan
Botun güvenliği nasıl?

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan

MustafaBingul

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

BingulHan#4136

Elmaslar
143
Puanlar
7.085
Yer
Türkiye
Minecraft
BingulHan
Keşke olanları bilsen. 4 gün toplam 4 sayfa kavga ettiler benimle. Discord sunucularına çağırıp 3 kişi sövdüler her yerde aşağıladılar botu. Bu botta kapanmayacak.

VDS alacağım 3 veya 4 güne. şu an laptopta yani sorun yok :D (7/22 falan açık)
Glich değilmiş ya sevindim:d

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan

MustafaBingul

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

BingulHan#4136

Elmaslar
143
Puanlar
7.085
Yer
Türkiye
Minecraft
BingulHan
İnşallah güzel bir bot olur mee6 gibi global bir bot

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı