Sol Reklam

Skript Paylaşımı Discord, vixio eklentisi ile yapılmış örnek bot skripti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Natrotm

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
159
Puanlar
0
Yer
Mardin
68209

Skript ile Vixio eklentisi sayesinde discord botu yapılabiliyor. Bende bunu ilk öğrendiğimde şaşırmıştım ancak gerçektende yapılabiliyor. Vixio sayesinde isterseniz genel kullanım amaçlı bir bot yapabilirsiniz. İstersenizde sunucunuza %100 bağlı bir bot geliştirebilirsiniz. Ben bir bot yaptım ve uzun zamandır kullanıyordum. Ancak minecraft sunucumun sürekli açık kalması gerekiyordu bu yüzden js'ye geçtim ve bu değerli botu paylaşmaya karar verdim. Öğrendim ki bu bot skript vixio ile yapılıp ücretsiz paylaşılmış en gelişmiş bot, umarım ki sunucusuna bot yapmak isteyenlerin işine yarar.

68210

1. Öncelikle Skript, Vixio, SkQuery ve TuSKe eklentilerini indirin ve kurun, son sürümlerinde ve paperspigot 1.12.2'de skript denenmiştir ve çalışmaktadır.

2. Sonra skriptteki bot ayarları kısmını kendinize göre doldurun, Botun adı, botun prefixi, botun tokeni, ve bottaki embed kısımlarının rengini ayarlayabilirsiniz.

3. Sonra sunucunuzu açın ve skripti ekleyin. Ve sunucunuza davet linki oluşturarak davet edin. Bot sunucunuza bağlıdır. Yani sunucunuz kapanırsa o da kapanır.

68211

68212

68213

68214

68215

68216

68217

68219

68220

Skript kodlarına Örnek Vixio Discord Botu buradan ulaşabilirsiniz.

Ekler

• zEOFW0.png
    zEOFW0.png
    18,1 KB · Görünt.: 14

ValseFTW

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Caner Artuç#0046

Elmaslar
82
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
CanerArtuc
Güzel bir dc botu galiba sunucu kapanırsa oda kapanıyor

Natrotm

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
159
Puanlar
0
Yer
Mardin
Güzel bir dc botu galiba sunucu kapanırsa oda kapanıyor

Teşekkürler, evet sunucunun açık kalma durumuna göre çalışır.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu skriptte biraz kolaya kaçtığım yönler oldu, yeni bir sürüm çıkartarak daha çok özelliğe ve optimizasyona sahip bir bot paylaşmayı düşünüyorum, takipte kalın. :melek:

Son düzenleme:

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Resimleri günceller misiniz bende tam bununla ilgili arama yapıyordum önüme çıktığı iyi oldu teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı