Sol Reklam

Discord Botunuza Özel Websitesi Yapın! | 2022 Bedava Websitesi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

umutbayraktar

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

umutxyp

Elmaslar
8
Puanlar
895
Yer
Antalya
Twitter
devbayraktar
Discord botunuz için mükemmel tasarıma sahip react ile yapılmış hızlı bir discord bot sitesi yapmaya ne dersiniz? Bu videomda kendi discord botunuza ait çok güzel bir tasarıma sahip react tabanlı bir websitesi nasıl yaparsınız anlattım. Bu sayede discord botunuza ücretsiz websitesi açabileceksiniz.

Discord Botu Nedir?​

Discord botları tüm şekil ve boyutlarda gelir ve sunucunuzdaki kullanıcı davranışını denetlemekten, çizgiyi aşan oyuncuları sessize almak veya yasaklamak gibi cezaları otomatik olarak ortadan kaldırmaktan herkesin zevk alması için müzik çalmaya kadar çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir. . Aşağıdaki talimatlar, halihazırda bir Discord hesabınız ve sunucunuz olduğunu varsayar. Değilse, bunu şu adreste ayarlamalısın: discordapp.com devam etmeden önce. Discord botları JavaScript dilinde yazılırken, onları oluşturmak için deneyimli bir kodlayıcı olmanıza gerek yoktur. Aslında süreç, tahmin edebileceğinizden çok daha az korkutucu. İsteğinizi yerine getiren bir Discord Botunun nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin. Bu eğitim, macOS veya Windows işletim sistemlerini çalıştıran kullanıcılara yöneliktir.

DETAYLI BLOGLAR: https://blog.umut.live

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı