Sol Reklam
Sağ Reklam

Discord Bot Yardım Gerekiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iemirrekt_

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

҂ iEmirRekt_#3205

Elmaslar
2
Puanlar
1.995
Minecraft
iEmirRekt_
Arkadaşlar şimdi github linkinden veri çekmek istiyorum örneğin discord botun main komudu orada ve ben bi şekilde o komudu çekip bot.js de çalıştırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Alfred

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

doc#8559

Elmaslar
0
Puanlar
130
Yer
Ankara
İstediğiniz olayın iki yolu olabilir. Birincisi Git kullanarak projeniz ile GitHub reponuzu ilişkilendirebilir ve tam emin değilim Git komutları ile olayı gerçekleştirebilirsiniz. İkincisi ise web scarping yaparak herhangi bir repodan istediklerinizi çekebilirsiniz. Fakat GitHub'da olan projeniz private bir proje ise ikinci işlem hiçbir işe yaramaz; birinci işlem ise GitHub'dan veri çekeceğiniz makineye GitHub ile giriş yapmanızı gerektirebilir.

İnternette milyonlarca Git ve GitHub kullanım kılavuzları var. Senin için birkaçını derledim.
Türkçe Git 101, Git Kullanımı, Basit Anlatımla: Git/GitHub

iemirrekt_

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

҂ iEmirRekt_#3205

Elmaslar
2
Puanlar
1.995
Minecraft
iEmirRekt_
İstediğiniz olayın iki yolu olabilir. Birincisi Git kullanarak projeniz ile GitHub reponuzu ilişkilendirebilir ve tam emin değilim Git komutları ile olayı gerçekleştirebilirsiniz. İkincisi ise web scarping yaparak herhangi bir repodan istediklerinizi çekebilirsiniz. Fakat GitHub'da olan projeniz private bir proje ise ikinci işlem hiçbir işe yaramaz; birinci işlem ise GitHub'dan veri çekeceğiniz makineye GitHub ile giriş yapmanızı gerektirebilir.

İnternette milyonlarca Git ve GitHub kullanım kılavuzları var. Senin için birkaçını derledim.
Türkçe Git 101, Git Kullanımı, Basit Anlatımla: Git/GitHub
şimdi benim bir tane projem olsun githubda örneğin print("merhaba") yazsın ben bunu nasıl import edebilriim nodejs üzerinden ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı