Sol Reklam
Sağ Reklam

Discord Bot Kodlama Eğitimi #4

Yararlı mı?

• Sorry :((

Oylar: 0 0,0%

• Oy Verenler
    3

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
Selam dostlarım! Discord Bot eğitimlerimin 4. bölümüne hoş geldiniz!
Buyrun iyi seyirler!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Tekrardan merhaba, 3. ve 4. videonuz biraz kafamı karıştırsa da yavaş yavaş çözüyorum. Mutlaka 5. bölümü bekliyor olacağım <3

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Videoları biraz inceledim sanki birkaç şeyi direk atlamışsın gibi geldi. Mesela fs modülünü kullanmışsın. Ama tam olarak ne işe yaradığını neler yapabiliceğimizi anlatmamışsın. Belki anlatmışsındır bilmiyorum kaçırmış olabilirim lakin anlatmadıysan birdahaki videolarında kullandığın modüllerin ne işe yaradığını neler yapabileceğimizi anlatırsan daha iyi olabilir.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Bilmeyenler için yararlı olacağına eminim.

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Güzel eğitim videoları.

Lilith Magnolia

Minecraft Developer & Pluginer

Discord:

Lilith Magnolia#3705

Elmaslar
67
Puanlar
0
Bot yapımına başlamak istiyorum gayet yararlı sağolun!

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
Bot yapımına başlamak istiyorum gayet yararlı sağolun!
Güzel eğitim videoları.
Bilmeyenler için yararlı olacağına eminim.

Tekrardan merhaba, 3. ve 4. videonuz biraz kafamı karıştırsa da yavaş yavaş çözüyorum. Mutlaka 5. bölümü bekliyor olacağım <3
Güzel yorumlarınız için teşekkürler 5. video nun part 1 ve part 2 si yayınlandı en kısa sürede burada paylaşacağım.

Videoları biraz inceledim sanki birkaç şeyi direk atlamışsın gibi geldi. Mesela fs modülünü kullanmışsın. Ama tam olarak ne işe yaradığını neler yapabiliceğimizi anlatmamışsın. Belki anlatmışsındır bilmiyorum kaçırmış olabilirim lakin anlatmadıysan birdahaki videolarında kullandığın modüllerin ne işe yaradığını neler yapabileceğimizi anlatırsan daha iyi olabilir.
FS modülünü ve yapabileceklerini şu an JSON dışında anlatmayı uygun bulmadım neticede daha ilk videolardayız BOT ile yapılabileceklerin sınırı olmadığını düşünenlerdenim. FS çok kapsamlı bir modül elbette ancak şu an daha yeni moderasyon komutlarına girmişken detaylı bir FS modülü işlemem insanları hem sıkar hem anlamalarını güçleştirir. En azından ben öyle düşünüyorum. Ancak tabii ki ilerleyen videolarda FS gerektikçe neler yapılabileceğini izleyenler görmüş olacaklar.

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Güzel yorumlarınız için teşekkürler 5. video nun part 1 ve part 2 si yayınlandı en kısa sürede burada paylaşacağım.

FS modülünü ve yapabileceklerini şu an JSON dışında anlatmayı uygun bulmadım neticede daha ilk videolardayız BOT ile yapılabileceklerin sınırı olmadığını düşünenlerdenim. FS çok kapsamlı bir modül elbette ancak şu an daha yeni moderasyon komutlarına girmişken detaylı bir FS modülü işlemem insanları hem sıkar hem anlamalarını güçleştirir. En azından ben öyle düşünüyorum. Ancak tabii ki ilerleyen videolarda FS gerektikçe neler yapılabileceğini izleyenler görmüş olacaklar.
Kodlamada sınır yok ama discord herşeye izin vermiyor biliyorsundur. Discord apisi yüzünden birkaç kısıtlama olabiliyor. Modüller kısmına geçince kullanımı kolay değilde zor olan modüllerden başla. Kolay olan modülleri npmjs deki sayfasından okuyarak bile anlayabilirler.

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
Kodlamada sınır yok ama discord herşeye izin vermiyor biliyorsundur. Discord apisi yüzünden birkaç kısıtlama olabiliyor. Modüller kısmına geçince kullanımı kolay değilde zor olan modüllerden başla. Kolay olan modülleri npmjs deki sayfasından okuyarak bile anlayabilirler.
Mantıklı, önerebileceğin birkaç modül varsa onlarla başlayayım.

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı