Sol Reklam

dhamdon.

• Konuyu başlatan Silinen üye 87069
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.362
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Eleştirilerin altından kalkamazsan. Üstünde durduğun ürünün de altından kalkamazsın. Dünyaca ünlü ressamlar,bilim adamları vb. kendilerini ürünleriyle göstererek geliştirdiler ve eleştirilere hep açıklardır. Çünkü yaptıkları ürünün kalitesi her ne olursa olsun insanların saygı duycağından ve ona hakaret etmeyeceğinden haberdardırlar.

Tamam doğru, haklısın. Onda hiç bir luzüm yok yani. Çok insan var burda eleştiri yerine hakaret eden. Hakaret ettiğini düşünüyosan raporla zaten yetkililer gereğini yapar.

Ama adama sinirlendin diye değil, hatalıysa ve hakaretde bulunduysa raporla tavsiyemdir.

Ayrıca ben her türlü arkandayım. Daha önce bende yaşadım. Bu yüzden her ne olursa olsun sana her türlü yardımı da karşılarım. Hiç şüphen olmasın arkandayım dostum.

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Eleştirilerin altından kalkamazsan. Üstünde durduğun ürünün de altından kalkamazsın. Dünyaca ünlü ressamlar,bilim adamları vb. kendilerini ürünleriyle göstererek geliştirdiler ve eleştirilere hep açıklardır. Çünkü yaptıkları ürünün kalitesi her ne olursa olsun insanların saygı duycağından ve ona hakaret etmeyeceğinden haberdardırlar.

Tamam doğru, haklısın. Onda hiç bir luzüm yok yani. Çok insan var burda eleştiri yerine hakaret eden. Hakaret ettiğini düşünüyosan raporla zaten yetkililer gereğini yapar.

Ama adama sinirlendin diye değil, hatalıysa ve hakaretde bulunduysa raporla tavsiyemdir.

Ayrıca ben her türlü arkandayım. Daha önce bende yaşadım. Bu yüzden her ne olursa olsun sana her türlü yardımı da karşılarım. Hiç şüphen olmasın arkandayım dostum.
Bunların karakteri böyle olduktan sonra raporlasan ne fayda. Bende biliyorum eleştirilerin önemini. Fakat o kadar saçma şeyler yazılıyor ki eleştiriden başka herşey denilebilir. Eleştiri kabul etmememin yegane sebebi de bu. Herneyse dostum desteğin için teşekkürler.

Ravolt

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Emektar

Discord:

Ravolt#8521

Elmaslar
489
Puanlar
8.805
Yer
İstanbul
Minecraft
Ravolt
Yaratmak tabiri çok hoş olmamış, yerine kullanabileceğin kelimeleri buradan öğrenebilirsin.
Genelleme yaparak bütün güzelce eleştiri yapacak kardeşlerimizi de işin içine katman... Ne demek istediğini ne ima etmek istediğini kendin de bilmiyorsun. İnsanların kişiliğini ve karakterini yargılaman sebepsizce beni rahatsız etti. Kitle belli, o kitleye göre hareket edebilmen ve ona göre davranabilmen gerekiyor. Bu hayatın her yanında böyledir.

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Yaratmak tabiri çok hoş olmamış, yerine kullanabileceğin kelimeleri buradan öğrenebilirsin.
Genelleme yaparak bütün güzelce eleştiri yapacak kardeşlerimizi de işin içine katman... Ne demek istediğini ne ima etmek istediğini kendin de bilmiyorsun. İnsanların kişiliğini ve karakterini yargılaman sebepsizce beni rahatsız etti. Kitle belli, o kitleye göre hareket edebilmen ve ona göre davranabilmen gerekiyor. Bu hayatın her yanında böyledir.
Gelmiş hayat dersi mi veriyorsun? Güldürme. Bu genellemeyi sen ve senin gibiler için yaptım. Ayrıca o güzel aklını kullanmanı öneririm. Çünkü "Yaratmak" kelimesinin diğer anlamıda var: Zekâ, düşünce ve hayal gücünden yararlanarak o zamana kadar görülmeyen yeni bir şey ortaya koymak, yapmak. Sen zekanı, düşüncelerini veya hayal gücünü kullanamıyorsan sorun bende değil dostum. Ha birde, eğer benden rahatsız oluyorsan "göz ardı et" tuşu vardı onu kullanabilirsin. Mesela ben şu an kullanacağım.

Ravolt

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Emektar

Discord:

Ravolt#8521

Elmaslar
489
Puanlar
8.805
Yer
İstanbul
Minecraft
Ravolt
Hahahahaha, güldürme beni Allah aşkına. Senin yapmış olduğun, ortaya koymuş olduğun şeye yorum yapmadım farkındaysan. Bozuk olan kişiliğin ve karakterin doğrultusuna sana inceden atıflarda bulundum. İnsanlara laf söylüyorsun, fakat zeka olarak o laf söylediğin insanlardan hayli geridesin. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, ne zaman düzgün bir şekilde icraatle gelirsin o zaman bu şekilde kelamlar edebilme hakkın olur kardeşim.
Dokunana saldırma, yukarıda sana hayat dersi vermedim. Fakat şimdi vereyim, reelde de aynı davranışı sergilersen adamı hadım ederler :)

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Hahahahaha, güldürme beni Allah aşkına. Senin yapmış olduğun, ortaya koymuş olduğun şeye yorum yapmadım farkındaysan. Bozuk olan kişiliğin ve karakterin doğrultusuna sana inceden atıflarda bulundum. İnsanlara laf söylüyorsun, fakat zeka olarak o laf söylediğin insanlardan hayli geridesin. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, ne zaman düzgün bir şekilde icraatle gelirsin o zaman bu şekilde kelamlar edebilme hakkın olur kardeşim.
Dokunana saldırma, yukarıda sana hayat dersi vermedim. Fakat şimdi vereyim, reelde de aynı davranışı sergilersen adamı hadım ederler :)
Son cümlene ithafen. Seni reelde iyi benzetmişler sanırım. Yaşadığın şeyleri kenara koyalım. Ben yaptığım şeye yorum yapmadığını savunuyorsun fakat benim ortaya koyduğum şeyin yorumuna yorum yapıyorsun, kendinle çelişme küçüğüm. Diğer bir husus seni tanımıyorum sende beni tanımıyorsun ama dediklerim sana batmış gibi gözüküyor. Böyle devam et, herşeyi üstüne alın. İyi günler. Haa unutmadan Discord adresim, DrisLeDou#1288 sen anladın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı