Sol Reklam

Devil May Cry 5 | Sistem Gereksimleri

Electra

Eventually, everything goes away.

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310
ayrac.png

yeni_logo.png

ayrac.png

Merhaba, Forum ailesi.

Bugün sizlere Devil May Cry 5'in sistem gereksimleri ve oyun hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Hadi başlayalım!
ayrac.png

5b1d9e0f171e6.jpeg

ayrac.png

Ön İnceleme

Devil May Cry 5'i Capcom adında bir oyun firması geliştiriyor ve yayınlıyor. Devil May Cry serisinin 5'inci oyunudur. Oyun ilk olarak "PlayStation 4, Xbox One ve PC" platformları için geliştiriliyor. Oyunun türü aksiyon ve maceradır. Oyunun hikayesi ve bölümleri Bayonetta'ya benzeyecek olsa da oyunda QTE mekaniği olmayacak. Devil May Cry 5 açık dünya oyunu olmasada Dragon's Dogma'dan esinlenilen pek çok yanı olacak. Hikayede ise sadece Nero'nun başından geçen olaylar anlatılacak ve diğer karakterler yan karakter olarak oyunda yer alacak. Oyunda kaç tane oynanabilir karakter olacak? Dante'nin hikayeye nasıl şekil vereceğini bilmek olanaksız. Geliştiriciler bu durum hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Dante'nin yanında Vergil'de oynanabilir karakter olarak karşımıza çıkabilir. Dante'nin fragmanlarda ve oynanış videolarında gözükmemesi biraz kafa karıştırıcı oldu. Geliştiriciler bu oyun grafikleri, içerik ve karakterler hakkında 3 yıldır çalıştıklarını belirtti ve biraz daha sabırlı olurlar ise istediklerine ulaşabileceklerini tekrarladı.
ayrac.png

Devil-May-Cry-5’in-Çok-Oyunculu-Modu-Olacak-Gibi-Görünüyor-2.jpg

ayrac.png

Resmi Sistem gereksimleri
ayrac.png

Minimum Sistem Gereksimleri

İşletim sistemi: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)
İşlemci: Intel® Core™ i5-4460, AMD FX™-6300
RAM: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM, or better
Depolama: 35 GB

ayrac.png

Önerilen Sistem Gereksimleri

İşletim sistemi: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)
İşlemci: Intel® Core™ i7-3770, AMD FX™-9590, or better
RAM: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 / AMD Radeon™ RX 480
Depolama: 35 GB
ayrac.png

Devil-May-Cry-5-003-750x430.jpg

ayrac.png

Oyun Hakkında Yorumum

Oyun bence güzel bir oyun, serinin diğer oyunlarını oynadım. Gayet zevkli bir oyun hem içerik açısından hem de grafik açısın güzel bir yapım olacağa benziyor fakat hikaye biraz sıkıcı olabilir çünkü; oyunda sadece Nero'nun hikayesini dinlemek ve oynamak bir süre sıkabilir. Oyunda ki müzikler ve efektler oldukça gerçekçi durmakta.
ayrac.png

Oyun Sever Yorumu

"devil may cry 5 trailer'ı girdiği gibi tüylerim diken diken oldu, Devil May Cry oynadığım yıllar birden aklıma geldi, tepeden tırnağa nostalji yaşadım. gözümüz aydın, on yıllık hasret bitti. yalnız dante'yi göremedik, kıllandım." - heavenbackdoor"

"oyun kendi türünde değerlendirirsek gayet iyi. combat olsun silah çeşitliliği vs. ayrıca hedefe kilitlenme olmaması pek eksi değil bence zaten silahlarla adamları çekiyosun. grafiklere gelirsek bence iyi benim için oynanış ve hikaye de önemli zaten." - MC Okur
ayrac.png

devil-may-cry-5-icin-sistem-gereksinimleri-belli-oldu-12397911.Jpeg

ayrac.png

Oyunun Fiyatı

Xbox One

Xbox Store’da satılan Standart Edition 260TL.
Xbox Store'da satlıan Deluxe Edition 299TL.

PlayStation 4

PlayStation 4'de satılan Standar Editon 399TL.
PlayStation 4'de satılan Deluxe Edition 469TL.

ayrac.png

DanteAction_png_jpgcopy.jpg

ayrac.png

Gerekli Bağlantılar

Yapımcı sitesine gitmek buraya tıklayın!

Devil May Cry 5'in orijinal sitesine gitmek için buraya tıklayın!
ayrac.png

Oyunun Fragmanı Ve Oynanış

ayrac.png

Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. <3

Son düzenleyen: Moderatör:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Sistem gereksenimleri beklediğim kadar yüksek değilmiş. Hoşuma gitti. Güzel tanıtım için teşekkürler.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı